Přejít na obsah

PRC 200 na Aukru


xjurasek

Doporučené příspěvky

Škoda mluvit :suicide_anim: Centrování úplně v prdeli (index u devítky je naproti nule a ne mezi nulou a osmičkou). Řeknu to takhle: prc200, které se prodávají na ebayi kolem sto dolarů jsou asi všechny AAA faky. Tyhle faky nakupují lidi u nás a prodávají za 100% zisk mezi lid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi tě nechápu, můžeš mi tu myšlenku vysvětlit, prosím?

 

viz můj předchozí příspěvek

 

edit: to jsem blbě napsal, to není excentricita, ale pootočení jednoho kruhu vůči druhému. Takže když si vezmeš jeden kruh, který tvoří indexy a druhý kruh, který tvoří tachymetrové čísla, tak u originálů tyto dva kruhy spolu lícují. U faku vidím, že je jeden kruh trochu pootočený oproti druhému, takže index neukazuje přímo do středu tachymetr. čísla. Díval jsem se na troje různé origošky v obchodě (bílé, černé a modré) a všechny byly krásně shodné.

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda mluvit :suicide_anim: Centrování úplně v prdeli (index u devítky je naproti nule a ne mezi nulou a osmičkou). Řeknu to takhle: prc200, které se prodávají na ebayi kolem sto dolarů jsou asi všechny AAA faky. Tyhle faky nakupují lidi u nás a prodávají za 100% zisk mezi lid.

 

Já nevím, jestli jsem tě dobře pochopil, ale skutečně máš na mysli, že tachymetrové číslo 80 není přesně naproti indexu 9?

Pokud ano, pak se, prosím, odhlas z Chronomagu a přestaň tu rozdávat rozumy. Jen blbneš lidi.

Jako sorry, ale ta tachymetrová čísla nejsou naproti indexům ne proto, že by to byl fake, ale prostě proto, že tam vyšla. Kdyby je někdo centroval na střed indexů, tak by to asi blbě ukazovalo rychlost, ne?

 

Přikládám foto přímo ze stránek Tissot. Tam asi také mají faky (osmdestáka není rovněž vycentrovaná).

 

Matyldo, klidně si je kup a pokud to bude fake, tak veřejně prohlašuji, že je pak od tebe koupím, abys neměla škodu.

 

Jo a přikládám fotky dvou "fejků" Omega Speedmaster. Zajímavé, vycentrovaná ta osmdestáka není nikde :D

post-1118-013158600 1296840208.jpg

post-1118-002301800 1296840255.jpg

post-1118-009863500 1296840308.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Omegách tu nikde není řeči. Toto vlákno je o Tissot PRC200. Jak jsem psal výše, držel jsem troje originály a žádný nevykazoval pootočení. Nemluvě o dalších skvělých vlastnostech faků jako mizerná nebo rovnou nulová lumi apod (stačí si zagooglovat). Já tu rozumy šířit nemusím, pokud Matylda chce, ať si je koupí. Pokud zjistí, že je to fake, Nightingale bude tak galantní a škodu jí uhradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak přesně tyhle jsou falešný. Všimni si té nepatrné indexové dvojky za nápisem TISSOT?. Pročpak si myslíš že jí tam ten soudruh píše ? A z toho stejného zdroje jsou všechny na Aukru. NIGHTinGALE by prodělal boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, škodu jí uhradím. Co jsem napsal, to platí.

 

A vyjádři se, prosím, k obrázku těch Tissotek přímo ze stránek výrobce. Tam je to pootočení taky.

 

Tu vnitřní lunetu tam někdo (či něco - stroj) vsazuje a asi to nemusí být vždy úplně přesné.

 

Když může Longines prodávat quartzky, kde neskáče vteřinovka přesně po indexech, tak proč by se nemohl Tissot o pár setinek minout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tyhle jsou falešný. Všimni si té nepatrné indexové dvojky za nápisem TISSOT?. Pročpak si myslíš že jí tam ten soudruh píše ? A z toho stejného zdroje jsou všechny na Aukru. NIGHTinGALE by prodělal boty.

 

Toho jsem si nevšiml. Ten parchant ví, že prodává faky, tak se tímhle kryje. Jelikož slovo Tissot není nikde jinde v aukci napsané, tak je z obliga a na případného kupujícího, který si stěžuje, se vybodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tyhle jsou falešný. Všimni si té nepatrné indexové dvojky za nápisem TISSOT?. Pročpak si myslíš že jí tam ten soudruh píše ? A z toho stejného zdroje jsou všechny na Aukru. NIGHTinGALE by prodělal boty.

 

Tak toho jsem si nevšimla, ale na hodinkách nic takového není :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tyhle jsou falešný. Všimni si té nepatrné indexové dvojky za nápisem TISSOT?. Pročpak si myslíš že jí tam ten soudruh píše ? A z toho stejného zdroje jsou všechny na Aukru. NIGHTinGALE by prodělal boty.

 

Bavíme se o hodinkách z Aukra, padre. Nespi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tohle téma uzavřel, páč se jedná o hnus. Postuju fotku, tzv. aaa fake. Tam je pootočení markantní. Velmi se omlouvám všem, že tu fotku tady cpu, ale je to potřeba, aby si všichni uvědomili, že prcy z ebay za sto dolarů nejsou jako prcy za 200 liber z Amazonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě poslední věc a pak už na to kašlu - podívej se na indexy u tachymetrické stupnice.

Na tvých replikách nelícují, ale na těch hodinkách z Aukra lícují úplně přesně. Nebo to fakt nevidíš???

(indexy - myslím tím ty krátké čárečky, co jsou na těch z Aukra přesně naproti sobě :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na těch z Aukra je to samé MARKANTNÍ pootočení jako na těch tvých replikách?

Nic, fakt asi blbě vidím, tahle debata nemá cenu.

 

Samozřejmě někdy se soudruhům v Číně zadaří a vycentrují to lépe. Já prostě nechápu tu tvoji zatvrzelost. Víme všichni, že se mraky značek fakují. O PRC200 se říká, že jsou v Číně velice oblíbené, protože se daří dělat dobré faky. A proto se jim ve světě říká AAA faky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci klíííííííííííííd, samo, že pokud to je fake, tak to nechci, ale ty z aukra mi nepřijdou fake...jak říkáš ta 9 mi přijde přesně mezi 80 i z těch fotek :worried_anim:

 

AUKRO: http://aukro.cz/hodinky-tissot-prc-200-t17-1-516-32-original-nove-i1428581498.html

 

Dívej, eště než se do toho pustíš, vyžádej si fotku hezky zvrchu a bez náklonů. A taky fotku potmě, ať vidíš lumi. Já to nemusím nijak komentovat, ale rád to uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tohle téma uzavřel, páč se jedná o hnus. Postuju fotku, tzv. aaa fake. Tam je pootočení markantní. Velmi se omlouvám všem, že tu fotku tady cpu, ale je to potřeba, aby si všichni uvědomili, že prcy z ebay za sto dolarů nejsou jako prcy za 200 liber z Amazonu.

 

Postuješ skutečně fotku fejku, kde je typická asymetrie opisů tachymetru, ne ovšem 80 vůči 9, což je nesmysl už z podstaty věci, ale tím, že mají jiný font a nejsou ve středu vnitřní a zevní kružnice stupnice. Což ovšem na té fotce z eBaye jsou, protože jsou to jednoznačně origoše. Sám je mám v černém, necal jsem si je prohlédnout a rozdíly mi přesně vysvětlili. Kdo nevěří, ať tam běží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...