Přejít na obsah

PRC 200 na Aukru


xjurasek

Doporučené příspěvky

Dívej, eště než se do toho pustíš, vyžádej si fotku hezky zvrchu a bez náklonů. A taky fotku potmě, ať vidíš lumi. Já to nemusím nijak komentovat, ale rád to uvidím.

 

Napsala jsem mu, ale pochybuji, že je pošle, protože je momentálně nemá doma :worried_anim:

Kde se tedy dají koupit orig. NO FAKE levněji? Máš nějakou adresu nebo tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Postuješ skutečně fotku fejku, kde je typická asymetrie opisů tachymetru, ne ovšem 80 vůči 9, což je nesmysl už z podstaty věci, ale tím, že mají jiný font a nejsou ve středu vnitřní a zevní kružnice stupnice. Což ovšem na té fotce z eBaye jsou, protože jsou to jednoznačně origoše. Sám je mám v černém, necal jsem si je prohlédnout a rozdíly mi přesně vysvětlili. Kdo nevěří, ať tam běží...

 

Kde je tedy koupím za rozumnou cenu?

 

Fejků PRC 200 je takové množství, že bych si radši vybral jiný hodinky.

 

Když já se do nich bouchla :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se kloním k názoru NIGHTinGALE a pevo, ty na fotce na aukru jsou pravé. Ovšem dnes je v módě nová finta. Nafotí se origo krabice, záruční listy a hodinky a pak dorazí fake.

 

.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se kloním k názoru NIGHTinGALE a pevo, ty na fotce na aukru jsou pravé. Ovšem dnes je v módě nová finta. Nafotí se origo krabice, záruční listy a hodinky a pak dorazí fake.

 

.

 

No já jsem koukala na jeho prodeje a nedávno jedny tyhle prodal a kupující byl spokojen, takže mi nepřijde, že to fake je, ale já vím prd :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ách, srdce mně zaplesalo nad tou krásou! :D Takové jsem svíral v dlaních. Naprostá dokonalost.

 

edit: sákryš, kdyby nebyly takové prcky, tak si je hned koupím. A měl bych aspoň etalon pro čínské prcy.

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaktože tyhle mají jinou lumi? : je to jiná aukce na aukru: http://aukro.cz/hodinky-tissot-i1437193274.html

 

No páč jsou čínské! :D Ne, dělám si srandu. Bohužel nevím, v noci jsem origoše naživo neviděl, takže nevím jestli je lumi dvojího odstínu současně nebo jen jednoho. Každopádně není nic divného, když se na hodinkách dělá lumi indexů jinak, než lumi ruček. Ale u těchto Tissotů fakt nevím.

 

NIcméně ty fotky, které jsou v odkazu na aukro, jsou z ebaye od toho samého prodejce, kterého tu postl baza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nevím, v noci jsem origoše naživo neviděl, takže nevím jestli je lumi dvojího odstínu současně nebo jen jednoho.

Můj definitivně poslední příspěvek v tomto humorném vlákně.

 

Před pár minutami jsi napsal toto:

"držel jsem troje originály a žádný nevykazoval pootočení. Nemluvě o dalších skvělých vlastnostech faků jako mizerná nebo rovnou nulová lumi apod..."

 

a teď píšeš, že jsi v noci originály neviděl.

 

 

Jako sorry, ale fakt se směju. Držel jsi dokonce troje originály celkem tuctových hodinek a zasvěceně tu píšeš o lumi, ale pak z tebe vyleze, že v noci jsi je nikdy neviděl.

 

Já jsem sice nedržel v ruce troje originály jako ty, ale jen jedny, které jsem kupoval kolegovi a ten si rozhodně nestěžoval. Už byl i na výměně baterky u Dušáka a nevysmáli se mu. Takže i když jsem slepej a blbej, tak jsem fake na ebay nekoupil. Kupodivu.

 

Toť z mé strany vše. Čau.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj definitivně poslední příspěvek v tomto humorném vlákně.

 

Před pár minutami jsi napsal toto:

"držel jsem troje originály a žádný nevykazoval pootočení. Nemluvě o dalších skvělých vlastnostech faků jako mizerná nebo rovnou nulová lumi apod..."

 

a teď píšeš, že jsi v noci originály neviděl.

 

 

Jako sorry, ale fakt se směju. Držel jsi dokonce troje originály celkem tuctových hodinek a zasvěceně tu píšeš o lumi, ale pak z tebe vyleze, že v noci jsi je nikdy neviděl.

 

Já jsem sice nedržel v ruce troje originály jako ty, ale jen jedny, které jsem kupoval kolegovi a ten si rozhodně nestěžoval. Už byl i na výměně baterky u Dušáka a nevysmáli se mu. Takže i když jsem slepej a blbej, tak jsem fake na ebay nekoupil. Kupodivu.

 

Toť z mé strany vše. Čau.

 

Nechápu proč vždycky, když napíšu něco já někde, tak se začne debata hrotit, je to kvůli mě? :sad01_anim: Nechtěla jsem, aby jsme se tady hádali, ale abych nekoupila fake a přišla tady s otázkou, zda to je nebo není fake...moc se mi ty hodinky líbí a chtěla bych je, ty z aukra mi jako fake nepřijdou, ale fakt nevím - proto jsem se chtěla poradit s vámi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně že jsem je v noci neviděl. Tobě někdy z obchodu půjčili hodinky domů, aby sis je hezky při měsíčku prohlédnul? Já jsem se na ty hodinky DÍVAL, já je nekupoval, takže nemůžu vědět, jak v noci svítí. Co jsem ale gůglil, tak u faků je ta lumi úplně napytel nebo žádná nebo jen na ručkách. Takže z toho usuzuju, že originály hezky svítí (viz prodejce devon něco na ebayi) a faky nesvítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč vždycky, když napíšu něco já někde, tak se začne debata hrotit, je to kvůli mě? :sad01_anim: Nechtěla jsem, aby jsme se tady hádali, ale abych nekoupila fake a přišla tady s otázkou, zda to je nebo není fake...moc se mi ty hodinky líbí a chtěla bych je, ty z aukra mi jako fake nepřijdou, ale fakt nevím - proto jsem se chtěla poradit s vámi

 

Kdepak, o hádání tady nemůže být řeč. Já jen zastávám názor opatrnosti a nabádám k němu další, někdo jiný by zase bezhlavě koupil na Aukru. Stejně je nakonec volba na tobě, takže ti můžeme maximálně popřát hodně štěstí při výběru :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, o hádání tady nemůže být řeč. Já jen zastávám názor opatrnosti a nabádám k němu další, někdo jiný by zase bezhlavě koupil na Aukru. Stejně je nakonec volba na tobě, takže ti můžeme maximálně popřát hodně štěstí při výběru :smile_anim:

 

Jasně, tak mi prosím hoď odkaz, kde nekoupím fake a nestojí to majlant :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...