Přejít na obsah

PRC 200 na Aukru


xjurasek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nové originální prc 200 za +- 100 dolarů rozhodně neseženete.

A věřte mi, nechronomagor a navíc člověk který neví kam se dívat fake nepozná.

Doporučuji spolehlivý obchod ať už webový či kamený, budete mít jistotu a klid.

Určitě se pochlubte až je koupíte, jsou to hezké hodinky a navíc těch 40mm je i na dámské ručce fajn.

Hezký večer všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsou zaručený originály. Několikrát jsem je viděl u seriózních prodejců, ale cena nikdy nebyla 100 dolarů, ba ani 200. 80ka rozhodně JE vycentrovaná naproti devítce, i když to tak z fotky třeba nevypadá. Stejně tak 60, 240 a 120ka. Lumi na indexech je stejné barvy jako na ručkách, dotazy vítám :) 6k za nový je dobrá cena, slušný provedení fakeů na tom nic nemění ;) !

post-8450-000267800 1296854574.jpg

Upraveno uživatelem Helex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsou zaručený originály. Několikrát jsem je viděl u seriózních prodejců, ale cena nikdy nebyla 100 dolarů, ba ani 200. 80ka rozhodně JE vycentrovaná naproti devítce, i když to tak z fotky třeba nevypadá. Stejně tak 60, 240 a 120ka. Lumi na indexech je stejné barvy jako na ručkách, dotazy vítám :) 6k za nový je dobrá cena, slušný provedení fakeů na tom nic nemění ;) !

 

Koukněte prosím sem: http://aukro.cz/nove-hodinky-tissot-t-sport-prc-200-t17-1-586-32-i1441638977.html#gallery

 

na obrázku č.1 - 80,120 i 240 jsou přesně ve středu (kromě zdá se 60tky)

na obrázku č.2 - 60,240 a 120 přesně (80tka se zdá jinak)

 

nebude to taky trošku o úhlu pohledu chlapi? když to jsou ty samé hodinky, tak jak je to tedy možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsou zaručený originály. Několikrát jsem je viděl u seriózních prodejců, ale cena nikdy nebyla 100 dolarů, ba ani 200. 80ka rozhodně JE vycentrovaná naproti devítce, i když to tak z fotky třeba nevypadá. Stejně tak 60, 240 a 120ka. Lumi na indexech je stejné barvy jako na ručkách, dotazy vítám :) 6k za nový je dobrá cena, slušný provedení fakeů na tom nic nemění ;) !

 

Říkáš, že lumi je stejné i na indexech i na ručkách, co znamená tedy toto? to jste napsali, že je podle vás origoš http://cgi.ebay.de/NEW-SILVER-TISSOT-PRC-CHRONO-SAPPHIRE-200M-T17-1-586-32-/330499120323?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4cf3485cc3#ht_6834wt_772

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud porovnám nápis TACHYMETRE (http://aukro.cz/nove-hodinky-tissot-t-sport-prc-200-t17-1-586-32-i1441638977.html#gallery) jeho provedení a umístění posledního písmena E oproti originálům od Helixe (nebo s těmito http://www.basictime.com/uploads/tissot/TissotT17158632.1.JPG), tak je to trochu divné....

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to baza: Zrovna jsem to chtěl napsat.

 

 

A Matyldo, nezapomeň si vyžádat ty fotky, než něco koupíš.

 

tak sem dávám tu fotku zepředu...http://aukro.cz/hodinky-tissot-prc-200-t17-1-516-32-original-nove-i1428581498.html

po tmě je prý nefotil

 

to baza: Zrovna jsem to chtěl napsat.

 

 

A Matyldo, nezapomeň si vyžádat ty fotky, než něco koupíš.

 

tak sem dávám tu fotku zepředu...http://aukro.cz/hodinky-tissot-prc-200-t17-1-516-32-original-nove-i1428581498.html

po tmě je prý nefotil

post-14226-084333500 1296900880.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Ti nevim Josefe, koukám na to jako puk, ale žádnej zásadní rozdíl v tom "E" nevidim... Pouč nás... please...

Edit: Puk jsem já, už jsem to pochopil - tys tam dal to kolečko z té druhé fotky - proto mi to připadalo stejné... Já myslel, že je to jako "lupa" nebo výřez těch na fotce...

Upraveno uživatelem SaKaL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni, kde začíná druhý index za hlavním indexem 05. U všech hodinek co jsem viděl, je pod posledním E, u těch z aukra je před ním. Navíc si všimni indexů u okénka datumovky. Vzhledem k tomu, že jsou delší než u originálu, tak ten prostřední přesahuje okenko a je až na jeho zkosení. Podle mě je to fake a ta cena tomu jenom napovídá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten font u faků je nějaký roztažený, začátek i konec TACHYMETRE je u faků před a za "dvoječkovými" indexy, kdežto u origošu je přesně na nich. Ale tyhle detaily se u různých faků asi liší, podle toho, jak jim to v Číně vypadlo z mašiny. Může se stát, že se do jednoho kusu trefí tak zdařile, že je k nerozeznání od originálu. Já bych navrhoval zavřít toto téma a shodnout se na tom, že na aukru či ebayi (ebay myslím prodejce z HK, kteří to prodávají za sto babek; samozřejmě se tam vyskytují i solidní prodejci, ale ta cena bude samozřejmě vyšší) tyhle hodinky raději nekupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten font u faků je nějaký roztažený, začátek i konec TACHYMETRE je u faků před a za "dvoječkovými" indexy, kdežto u origošu je přesně na nich. Ale tyhle detaily se u různých faků asi liší, podle toho, jak jim to v Číně vypadlo z mašiny. Může se stát, že se do jednoho kusu trefí tak zdařile, že je k nerozeznání od originálu. Já bych navrhoval zavřít toto téma a shodnout se na tom, že na aukru či ebayi (ebay myslím prodejce z HK, kteří to prodávají za sto babek; samozřejmě se tam vyskytují i solidní prodejci, ale ta cena bude samozřejmě vyšší) tyhle hodinky raději nekupovat.

 

Tak jste mě myslím ukecali :smile_anim: počkám si tedy na nějaké slušné fortisky, tak kdyby někdo o něčem věděl, tak víte kdo shání :smile_anim::rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě drobnosti u těch z příspěvku 70...na originálech končí indexy u subciferníků spolu s jeho zvlněním, u tědlech ho přesahují. Dále originál hodinová ručka končí těsně před 30kou minutového sčítače, u těch FAKEů ji evidentně přesahuje. Ručky fakeů nejsou uplně do špičky, origoš jo a vůbec origoš ručky jsou trošku útlejší. Lumi na indexech je prasácká, TACHYMETRE už psal Josef01 plus je tam nějaká tečka u T a taky mezi indexem a 240kou, nula u 30 u vteřinovky je na fakeu baculatější, cifr origošů je stříbřitej což tenhle nevypadá atd.

Co se týče lumi těch z eBaye tak ta je fakt jiná, ale tyhle jsou koupené 2008 u Official Dealera takže je možné, že Tissot změnil lumi, protože jinak vypadají ok. Ale jenom hádám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš ve čtvrtek vydražil na aukru PRC 200 na tahu s modrým ciferníkem. V pondělí si je půjde vyzvednout (osobní převzetí v Brně).

Mám jít pro hodinky s ním. Sice jsem četl celé vlákno na WUS a všechny vlákna o PRC 200 tady na fóru, ale rady jak rozpoznat fake se dosti rozcházejí. ( údajně se prodaly jedny faky i tady na fóru v sekci prodám :suicide_anim:) Netušíte kam prosím zajít v Brně někam do servisu nebo do prodejny na ověření pravosti? BTW jak se pozná safírové sklíčko?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sis přečetl příspěvek tesně nad tvým, tak tam máš popsané všechny rozdíly mezi fake a originálem. Safír poznáš celkem jednoduše. Stačí lehce na okraji skla přeje hranou brusného papíru a zůstane tam malá rýha - u safíru nebude nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,už se tady našlo tolik rozdílů,že by byl FAKE i originální kousek :-)

Teď vážně jak bylo napsáno výše.Pokud je na ebay aukce kde je jen napsán typ hodinek(např.T17.1.586.32 watch) a není tam uvedeno nic o TISSOT tak se bude jednat určitě o FAKE.

Druhá věc ale je,že u těch Činských kluků ušatých si Tissot ty hodinky nechává dodělávat což jsem slyšel stejně jako u Citizenu nebo Seika.Bohužel je krize a i takové firmy si přemístily výrobu tam.

Takže můj názor je,že i s Hong Kongu nakoupíte originální Tissot hodinky,ale ne za 100 dolarů,ale alespoň za 200.

Já si před rokem koupil Tissotky z ebay od nějakého prodejce PHOENIX nebo tak něco,platil jsem za ně okolo 4000kč i s poštou s těmi prvky co tady byly napsány jako rozdíly nemám problém.Jediné co bylo trochu odlišné byla krabice.Na WUS bylo napsáno o nějakých rozdílech na balení.Tak jsem jeden den vzal hodinky i s balením do autorizovaného obchodu kde byl i pán ze servisu.Za poplatek mi zkontroloval provedení řemínku,pouzdra,ciferníku a nakonec hodinky ještě otevřel a podíval se dovnitř.

Výsledek byl,že to je originál.Na dotaz na tu krabici mi řekl,že ta není směrodatná,že prostě bývají různé provedení a záleží kde je vyrobena(většinou také asie nebo prý ještě německo)

Co se týče aukra,tak záleží opravdu za kolik jsou hodinky prodávány,ale za cenu KUP TEĎ okolo 3000 nebo 3500kč když počítám,že prodejce bude mit něco nahozené to podle mě bude ten FAKE z ebay co se prodává za 100 dolcu i s poštou.Pokud je má někdo za 4500 a více tak už si myslím,že by to být originál mohl,ale záleží také odkud to je.

Já bych ale z aukra moc nebral,buď amazon nebo ebay a cena okolo těch 200 dolců i s poštou,ale samozdřejmě si nejdřív přečíst hodinocení prodejce.

To je můj názor a nechci nikomu vyvracet ten jeho.Já mám hodinky od kluků čínských také a když mi potvrdí originalitu i v obchodě tak se nemusím píďit po něčem jiném.

Mimochodem oražený záručák nemám a je mi to jedno jelikož by mi to u nás stejně bylo k ničemu.Autorizovaný servis vám neopraví hodinky ZDARMA když nemá nějakou dohodu nebo smlouvu s vaším prodejcem.Podle mě to tam stejně ti číňani kradou odněkud z fabriky a prodávají načerno.

Navíc Tissot podle mě o čínských hodinkách na ebay moc dobře ví a kdyby to byl všechno FAKE tak už by s tím dávno něco udělal.Vždyť to není zas tak dávno cop ebay dostala nějaký rekordní flastr za prodej padělků LV,GUCCI atd. a pochybuji,že by to chtěli dostat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...