Přejít na obsah

Omega technical guide


Seamaster

Doporučené příspěvky

Davam zde v plen originalni materialy Omega pro autorizovana servisni centra, kde najdete assembly plan, mazaci plan, part list, proste vse ke spravnemu sestaveni, namazani a nasteveni kalibru Omega. Stahl jsem zatim pouze tyto tri od hodinek ktere mam, ale ze zdroje lze po bezplatne registraci stahnout tyto materialy k jakemukoliv kalibru Omega vcetne historickych. Jsou tam i datasheety ke vsem tahum. Urcite je tam neco podobneho i pro ostatni znacky, nejen Omegu, ale to jsem nezkousel.

JInak web funguje podobne jako O.Frei v USA, daji se tam objednat originalni dily nektere, ale jsou v UK, takze blize a v EU hlavne.

Workshop manual_Omega861_2004.pdf

Workshop manual_Omega1120A_2005.pdf

Workshop manual_Omega2500C_2005.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vďaka. Ešte tak nájsť manuál k Omega Chrono-Quartz cal.1611, ale to bude asi oriešok.

 

Tak manual na scoreboard chrnoquartz tam skutecne neni, bohuzel, jinak jsou jich tam desitky... :-( Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

super, diky, muze se to fakt nekdy hodit, treba si nekdy zavrtam v bondovkach nebo POckach, akorat zdroje - stranka neni funkcni to je skoda, rad bych si stahl i jiny kalibry...

 

Stranky jsou plne funkcni a jsou tam stale i ty manualy, ted jsem se na to dival http://www.cousinsuk.com/default.aspx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...