Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Panove, co nakupujete u TML, nevite dle jakeho klice pridavaji nove kosile, v kterou rocni dobu, na zaklade ceho, nebo jak to proste u nich funguje? V moji velikosti SF 16.5/36 maj prave ted na eshopu 6 (slovy sest) kosil, ze kterejch jsem si zrovna moc nevybral... :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupuju košile v jednom sekáči za 59,-

Jednou měsíčně mají návoz novýho zboží, tak tam vždy tak slušný 3-4 košile "urvu".

 

Většinou je to Marks&Spencer a jakýsi F&F. Zbytek jsou občas nějaké lepší značky, ale s manžetami, což moc nemiluju; nebo naopak značky jako Tom Tailor, North Face atd.

"Pólistu" aby člověk pohledal...

M+S jsou celkem dobrý, střih sedí, design pěkný a v nežehlivé úpravě si i fakt moc nemačkají. Šel bych do nich i jako nových, v podstatě cena okolo 700,- -- míň jak triko jako nové... Jejich slim verze taky sednou dobře.

Na  druhou stranu, ke košilím nemám vztah, beru je jako nutné zlo, takže platit za košili přes kilo se mi nechce :-)

Navíc, člověk si dá jednou špagety a může ji stejně vyhodit... :)

 

Loni na podzim jsem tam koupil ještě 23 kravat á 10Kč, takže to mám až do konce života :-)

 

 

/// nějak se ty prachy na hodinky musí ušetřit! :-) ///

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, co nakupujete u TML, nevite dle jakeho klice pridavaji nove kosile, v kterou rocni dobu, na zaklade ceho, nebo jak to proste u nich funguje? V moji velikosti SF 16.5/36 maj prave ted na eshopu 6 (slovy sest) kosil, ze kterejch jsem si zrovna moc nevybral... :helpsmilie:

Prakticky, ač tomu nerozumím, to je běžný počet, bohužel. Ano, někdy mívají třeba i 10 druhů, ale ani tak je to strašně málo. Proč tomu tak je, to netuší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky, ač tomu nerozumím, to je běžný počet, bohužel. Ano, někdy mívají třeba i 10 druhů, ale ani tak je to strašně málo. Proč tomu tak je, to netuší.

 

To je fakt smutnej pribeh, objednal jsem tedy neco od H&C a poslali mi mejl, ze jako sorry, ale ze i kdyz to bylo v nabidce, tak ze uz to proste nemaj, a ze si v ty velikosti mam vybrat neco jinyho, a muzu si vybrat teda z aktualniho sorimentu xtra slim citajiciho DVE kosile, bilou s prisitym knoflikem a bilou s vyndavacim knoflikem...  :lol2:

Jako za 19 liber je to cajk, i kdybych ji mel jednou a rozpadla se, ale vyber fakt jako nejak moc neni  :crying_anim:

Snad je to proste jenom blbej cas a blby misto, no...

Upraveno uživatelem Pirx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, proč si neobjednáš třeba 14/33??  :lol2:

Jinak extra slim je ještě Tyrwhitt a ten jich má moc, ale i když tělo je asi prakticky slim fit, tak mají pořád oproti TML moc široké rukávy,takže u CT neberu už. HaC je na tom prý se střihama jako CT, ale HaC jsem ještě nikdy neměl.

Super fitted má ještě Thomas Pink, které by měly být snad moderněji střižené, jako třeba TML, akorát oproti TML dáš v podstatě 2x tolik, no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oboje je spatne. Jsou specialni tricka v telove barve - napr z bambusu, apod. která jsou minimalne videt. Anebo klasicka tilka, nebo tricka bez rukavu apod. Ty eliminujou i propoceni kosile.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Oboje je spatne. Jsou specialni tricka v telove barve - napr z bambusu, apod. která jsou minimalne videt. Anebo klasicka tilka, nebo tricka bez rukavu apod. Ty eliminujou i propoceni kosile.

Nesouhlasim, podle me zalezi o jaka prsa se jedna :) jinak kdyz ma nekdo videt rukavy trika pod kosili, tak je to ostuda a nejlepsi jsou ti co si pod to vezmou i trika s napisem, nebo v nesmyslne barve, treba cervene ( pod bilou kosili).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasim, podle me zalezi o jaka prsa se jedna :) jinak kdyz ma nekdo videt rukavy trika pod kosili, tak je to ostuda a nejlepsi jsou ti co si pod to vezmou i trika s napisem, nebo v nesmyslne barve, treba cervene ( pod bilou kosili).

Jaka trika s napisem nebo v cervene barve? Nic takového jsem nepsal. Triko v telove barve nebo bile triko bez rukavu a je vyreseno.

Ale samozrejme pokud nekdo preferuje, ze mu pod kosili jsou videt bradavky a chlupy, nic proti :-)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já MUSÍM pod bílou košili nosit třička s krátkým rukávem, abych zakryl kérku. Prosvítajíci tetování je větší fail, než rukáv. Ale tělový bambus zní zajímavě. Podívám se po něm. Nějaký odkaz?

Jojo, s kerkou to mam trochu podobne. Ale většinou nosim jen tmave kosile. Trika jsem kupoval tady http://www.bambutik.cz/muzi/6-tricka-pod-kosili/

Ma to ještě jednu vyhodu, ze ten materiál v zime hreje a v lete skutecne trochu chladi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaka trika s napisem nebo v cervene barve? Nic takového jsem nepsal. Triko v telove barve nebo bile triko bez rukavu a je vyreseno.

Ale samozrejme pokud nekdo preferuje, ze mu pod kosili jsou videt bradavky a chlupy, nic proti :-)

A ja jsem rikal, ze jsi to psal? Rikam, ze i to jsem uz videl :) bradavky jsem asi prirozene nemyslel panske....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...