Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Máte někdo tip na čistě bílou košili, slim fit, prodloužený rukáv a hlavně aby byla "krycí"? Většina zkoušených je "poloprůhledná", což mě osobně hrozně irituje... :)

Díky!

 

Myslíš, aby z pod bílé košile nebylo vidět tričko? Pak vyzkoušej tzv. neviditelné tričko (zvláštně žíhaná tělová barva), které vyrábí například Covert Underwear. Více k tématu viz: https://neviditelnepradlo.cz/cs/content/6-co-je-neviditelne-pradlo

 

Nebo zkus bílou bavlněnou košili, jež je z látky s hustší vazbou. Takovou je třeba Oxford. Pevná, viditelně hrubší látka:

 

post-3892-0-94380100-1562166667_thumb.jpg

 

Co se týče rukávů, záleží, jakou konkrétní délku potřebuješ. Někteří výrobci konfekčních košil nabízejí konfigurátor, ve kterém můžeš omezeně navolit - krom jiného - i tento parametr. Viz třeba T. M. Lewin:

 

post-3892-0-13399200-1562167193_thumb.jpg

 

Popřípadě si můžeš košili nechat ušít, jak už tady padlo, pokud bys žádnou s dostatečnou délkou rukávu nesehnal. (Ještě k tomu tričku: V teplém počasí bych pod bílou košilí nic nenosil, pokud to není vyloženě nutné.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od Janka mám herringbone bílou slimfitku, není přes ni vidět nic.

www.janek.cz

Kouknu, neznal jsem, má zajímavé kousky.

 

Nechat ušít. Není to dle mě výrazně dražší a je to výrazně lepší. Osobně mám košile od LePremier, ale samozřejmě jsou i jiný možnosti.

Nechat si ji ušít beru jako krajní možnost. Mám to štěstí, že se velice dobře cítím i v konfekčních velikostech.

 

Myslíš, aby z pod bílé košile nebylo vidět tričko? Pak vyzkoušej tzv. neviditelné tričko (zvláštně žíhaná tělová barva), které vyrábí například Covert Underwear. Více k tématu viz: https://neviditelnepradlo.cz/cs/content/6-co-je-neviditelne-pradlo

 

Nebo zkus bílou bavlněnou košili, jež je z látky s hustší vazbou. Takovou je třeba Oxford. Pevná, viditelně hrubší látka:

 

attachicon.gifOxford_Lewin.jpg

 

Co se týče rukávů, záleží, jakou konkrétní délku potřebuješ. Někteří výrobci konfekčních košil nabízejí konfigurátor, ve kterém můžeš omezeně navolit - krom jiného - i tento parametr. Viz třeba T. M. Lewin:

 

attachicon.gifLewin_config.jpg

 

Popřípadě si můžeš košili nechat ušít, jak už tady padlo, pokud bys žádnou s dostatečnou délkou rukávu nesehnal. (Ještě k tomu tričku: V teplém počasí bych pod bílou košilí nic nenosil, pokud to není vyloženě nutné.)

Nevadí mi, že je vidět tričko, ale spíše kůže (tetování nemám, ale přesto mě to irituje :) ). Košile z jiné látky (než typické "hladké") mě nenapadla. Díky za tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknu, neznal jsem, má zajímavé kousky.

 

Nechat si ji ušít beru jako krajní možnost. Mám to štěstí, že se velice dobře cítím i v konfekčních velikostech.

 

Nevadí mi, že je vidět tričko, ale spíše kůže (tetování nemám, ale přesto mě to irituje :) ). Košile z jiné látky (než typické "hladké") mě nenapadla. Díky za tip!

 

Ja ted nakoupil par kosil John&Paul https://www.johnpaul.cz a jsem s nimi spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brňáci a Pražáci doporučuji vyzkoušet Andrew Wright. 2 Mladí kluci z Brna kteří si toho zatím dost hledí. Ceny jsou směšné, 1600 Kč za MTM košili u které je možná spousta úprav nad rámec MTM je fakt fórek. Co se týče střihu, zatím dle mého nejlepší ve srovnání s Le Premier, Galard, Cavalier. Přijde mi to jako starý Galard v Brně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

jestli mi v AW spíchnou košili na míru za 17kill tak tam asi vlítnu. Nemám zrovna konfekční postavu a těch košil co sem v klasický konfekci nakoupil a co se zdáli, že to půjde a nešlo..., tak kdybych si nechal tady ušít několikery, tak bych byl možná ještě v plusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pánové, příp. dámy,

objednával jsem po roce oblek a košile na letní zkoušky u T.M. Lewin UK a začali doručovat přes Hermes do Německa. Použil jsem obligátní Mailboxde jako mnohokrát předtím. Včera mi přišel e-mail, že nenašli adresu a na jejich webovce, když jsem rozklikl adresu, na kterou měli doručit, vůbec tam nebyla adresa.

Máte tedy prosím nějaký tip, jak vyplnit kolonky na T.M. Lewin e-shopu? Vždycky jsem měl u jména své jméno, u příjmení C/O Mailboxde.com (které se zkrátilo na C/O Mailboxd), u adresy jako první ID, potom teprve adresa (asi tady je kámen úrazu, ale fungovalo to 4 roky) a pak PSČ s městem a zemí.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si jistý, zdali jde o problém přepravní společnosti Hermes. Hádám, že se spíš jedná o známou chybu, která vznikne při uložení/zadání objednávky. Přestože ve formuláři vypíšeš "Jméno, příjmení, Mailboxde.com" (tj. Jan Novák Mailboxde.com), na štítku balíku se vždy objevují pouze dva výrazy. Adresu tak zadávám v podobě "příjmení, Mailboxde.com", v níže uvedené formě:

MAILBOXDE.COM Novák
ID 11111
DRESDNER STR. 9
ZITTAU
02763

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové měl by někdo tip na nějakýho šikovnýho krejčího v Praze, došla mi pěkná košile z UK a mám tam ty bicáky moc fest, s čímž mám problém obecně se skoro každejma košilema. Tak bych tam potřeboval vložit nějakej klínek :), ale tak aby to nějak vypadalo.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak sem se nasral.. Pánové kde si necháváte v Praze šít košile na míru. Nechci nic extra hlavně aby mi to bylo, což když spočítám kolik sem si toho z netu obejdnal a pak prodal nebo dal, protože mi to nebylo, tak bych měl solidní sbírku ušitejch košil na míru. Nechci košile ke kvádru, ale spíš k džínům, takže jak se asi říká casual. Má někdo prověřenej tip v Praze? Někdo tady psal o těch klucích AW, tak je asi zkusim, jestli nebude víc možností. 

chtěl bych něco v takovýho

košile.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem měl celkem radost, že TML.uk otevřeli outlet, jenže ouha. Nedaří se mi zaplatit. Ve chvíli kdy zadám secure kód z mobilu, tak to hodí chybu a hotovo. Zkusil jsem tři různý karty, debetky i kreditku a dtto. Volal jsem do banky, prej je chyba u nich. Psal jsem si s maníkem od nich a po 20 minutách chatování jsem se dozvěděl, že chyba bude asi v tom ověření. Pecka 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...