Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
V 7. 5. 2021 v 17:48, warann napsal:

Jo, určitě napiš. Dík.

Ahoj.

Psala mi teď žena, že košile dovezlo PPL a nic se neplatilo, takže to maj ošefované. Po odeslání se asi za cca 5 dní ozvala rakouská pošta a pak už to šlo přes PPL. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Po hrozné zkušenosti s LePremier mám dotaz - doporučíte nějaké šikovné krejčovství, ideálně bespoke, ne mtm? Dříve jsem chodil do Springera, ale tam jsem byl naposled také nespokojen. Manemo je sice mtm, ale slyšel jsem na něj jen chválu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, pesnoaar napsal:

Po hrozné zkušenosti s LePremier mám dotaz - doporučíte nějaké šikovné krejčovství, ideálně bespoke, ne mtm? Dříve jsem chodil do Springera, ale tam jsem byl naposled také nespokojen. Manemo je sice mtm, ale slyšel jsem na něj jen chválu.

https://www.manemo.cz a muzes zkusit i jejich odnoz (zmeri te z fotky) https://www.menro.cz

...zkousel jsem oboje a dobry.

S Premier mam tez spatnou zkusenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si oblek a košili. Slečna si mě změřila, vypadala, že ví, o čem mluví. Když jsem přišel na zkoušku, byla tam prodavačka, která očividně nevěděla, která bije. Kalhoty naprosto nepadnoucí, široké a dlouhé jak pondělí. Když jsem si řekl o zkrácení, tak tvrdila, že je to tak správně, ačkoli jsem měl nad kotníkama boule jak v obleku po tátovi na maturáku. Pak si tedy zapsala, že kalhoty potřebují zkrátit a zúžit, ale ani nápad, že by si to nějak zašpendlila nebo tak něco. Košile měla přední díl pomalu až ke kolenům a na hrudníku se rozevírala. Jako by si mě ani nezměřili. Už mi volali na druhou opravnou zkoušku, tak se dost bojím. Nejvíc mě štvalo, že ta holka očividně o pánské módě netuší nic, ale trvá si na svém.

Windsors zkusím, díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 21 minutami, Marfael napsal:

Budu objednavat z TM Lewin, kdyby se chrel nekdo pridat. Maji Black Friday. Do ČR uz posilaji primo a ani to nejde pres celnici. 
Plus mam kupon na 10 %, respektive na 15 %, kdyz bude objednavka nad 160 liber. 

Přidám se, pošleš mi prosím odkaz? (vím že dřív býval nějaký speciální)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...