Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

A kde myslíš, že šiju? Nic jiného většinou nezbývá, sem tam nějaká produkce z obchodu, jinak joka ( nějak tam jsou ještě kontakty na vedení :santa: a potom třeba v jedné firmě ve Strážnici.

Kort velký valach

 

zrovna hodlam rozsirit svuj satnik o nejaky pekny kosile, ale nejam me nenapadlo si je nechat sit. Na kolik to tak prijde a jak dlouho se tak ceka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna hodlam rozsirit svuj satnik o nejaky pekny kosile, ale nejam me nenapadlo si je nechat sit. Na kolik to tak prijde a jak dlouho se tak ceka?

Poslední várka mne tuším vyšla +/- autobus okolo 1.500,-Kč/ks. Doba dodání do 4 týdnů. Jen nějak ta firma nemá trošku užšší střihy, tak jsou šité klasicky. Ale výšivky, volba materiálu, manžety a pod. je samozřejmost :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba na mno zminenem webu je navod jak co zmerit, samozrejme je lepsi, kdyz te zmeri nekdo druhej.

co se tyce vyberu limecku, v zasade plati, ze ke kulatemu obliceji delsi limecek a k ovalnemu se hodi i kratsi vice "otevreny"

 

no nejaky navody jsem cetl, ale moc sem nepochopil odkud se zacina merit rukav. :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

dneska jsem zjistil věc, kterou už brzy otestuji - Hedva Rýmařov nabízí v podstatě košile na míru - výběr z pěti různých střihů, výběr látky, vyberete si požadovanou velikost (i prodloužené délky) a podle přání ji ušijí. a nyní pozor, chtějí za to 690 Kč (!!!!!)

 

řikali, že pro ně není problém zhotovit úplně atypickou košili

Upraveno uživatelem mengelis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem zjistil věc, kterou už brzy otestuji - Hedva Rýmařov nabízí v podstatě košile na míru - výběr z pěti různých střihů, výběr látky, vyberete si požadovanou velikost (i prodloužené délky) a podle přání ji ušijí. a nyní pozor, chtějí za to 690 Kč (!!!!!)

 

řikali, že pro ně není problém zhotovit úplně atypickou košili

 

To zní velmi dobře...nemáš kontakt?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tam Te i zmeri, nechaji vybrat latku, ukazou strihy? To by bylo nejjednodussi. A to cele jen za 700?

měřit tě nebudou pokod asi nechceš něco super extra, ale víceméně mi tam ta paní tvrdila jak sem říkal - ukážou ti v katalogu pět střihů, pak ti ukážou v katalogu co mají zrovna za látky a pak jen řekneč číslo a je to. pokud mi teda šeredně nelhala :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zkusil někdo už košile od Hedvy? Chystám se na nějaké bílé košile a uvažuju o dvou firmách Hedvě a Ch. Tyrwhitt. Radši bych chtěl podpořit českého výrobce. Líbí se mi dva modely bez kapsiček, ale nemám zkušenosti s kvalitou látky a střihů. Jsou srovnatelné s Tyrwhittem nebo Lewinem?

 

 

dneska jsem zjistil věc, kterou už brzy otestuji - Hedva Rýmařov nabízí v podstatě košile na míru - výběr z pěti různých střihů, výběr látky, vyberete si požadovanou velikost (i prodloužené délky) a podle přání ji ušijí. a nyní pozor, chtějí za to 690 Kč (!!!!!)

 

řikali, že pro ně není problém zhotovit úplně atypickou košili

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

tak mám další typ - Vývoj Třešt - oděvní družstvo (www.vyvoj.cz), dělají MTM kolem dvacky, krejčovinu i výše, ohmatal jsem si pár jejich obleků a musím konstatovat své naprosté nadšení...

dají se ušít mj. přes www.krejcovstvi-merenky.cz, kde nabízejí i košile, kabáty apod., parádní osobní přístup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Má někdo nějaké nové objevy nebo potvrzení dříve napsaného?!?

Chystám se po více než deseti letech změnit svého dvorního dodavatele pracovních košil německý Olymp.

Zkoušení české kvality už mám za sebou, kupovat si tady košili na míru za 5tis. také nemíním, nejseriózněji na mě působí doporučovaní angličtí krejčí, tam budu cca na polovině ceny a troufám si tvrdit, při lepší kvalitě ... To si raději koupím dvě košile za cenu jedné tady ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V te Hedve (v Brne) jsem byl a nic takoveho se nekona. Dali mi na vyber jen z kusu na krame a slim fitky meli i po avizovanem prijezdu zbozi pouze s kratkym rukavem. Pro me trochu zklamani, jeste tam mozna pred letem zaskocim, ale moc tomu nedavam... Mozna ale nekdy zkusim zajet do Hedvy primo do Moravske Trebove, treba tam budu mit vetsi stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u té módy tak jaké košile nosíte? Barva, stříh límce a rukávů, případně značka.

 

Většinou nosím světle růžové košile s francouzkým límcem a rukávy pro manžetové knoflíčky. Ideálně nejaký decentní nenápadný vzor. ideální mi přijde Marks and Spencer, a ani Debenhams není špatný.

 

 

T. M. Lewin a taky Hawes & Curtis ve střihu windsor s manžetovými kn. do obleku nebo na formální "rande", Celio neformálně. A pak sem tam najdu parádní no name košile zejména s krátkým rukávem, které nosím asi nejraději. M&S je taky fajn, ale nepadnou mi velikostí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...