Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník admira

Nevšiml jsem si, že by v původním příspěvku knihomola byl odkaz na ty košile Vavi ... Posted Image Nechceš nám k tomu něco říct?!? Posted Image

 

Co bych ti mel k tomu rici? Paranoia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupoval jsem v prodejně Vavi v galerii Fénix na Vysočanské. Slečna byla velice příjemná. Poradila. V pohodě jsem vyzkoušel a vybral tuto v provedení s dvojitou manžetou. Dneska jsem ji měl na jednání a super. Šijou dokonce i košile na míru. Dle vzorníku si vyberete vzor látky (mají tam i vyšší gramáže) a střih. Cena 1990,- Kč. Musím říct, že je to obrovský rozdíl od košil Marks Spencer, které jsem měl. Odteď už Non-Iron košile na sebe nevezmu. Objednal jsem ještě Sea Island od Tyrwhitta tak se těším na srovnání.

 

 

Takze spokojeny?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se konečně oteplilo a já řeším klasickou otázku, tak se raději poradím. Nosíte v létě do práce košile s krátkým rukávem, nebo to řešíte lehkými a vzdušnými materiály košil s rukávem dlouhým? Řeším na jedné straně pohodlí košile s krátkým rukávem, na straně druhé to, že jsem snad ještě neviděl, košili s krátkým rukávem (teď nemyslím košile pro volný čas), která by nevypadal směšně. K obleku mě pak nosit krátký rukáv netěší už vůbec, ale často to u nás v práci také vidím. Jak to máte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkáš, obecně jsou krátké košile do obleku nevhodné, alespoň dle etikety ... V tom největším vedru, kdy se navíc člověk musí pohybovat pouze v obleku, je to ale občas jediné řešení, jak přežít ... Sako ale nesmí dolů ... B) Přiznám se bez mučení, že občas se tohoto zvěrstva také dopouštím, nikdo to ale nepozná a myslí si, že mám jen kratší rukávy ... :D

 

Každopádně nevím, co myslíš tou směšností, já mám pár úplně normálních formálních košil s krátkým rukávem, některé jednobarevné, některé s decentním proužkem nebo kostkou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to někoho zajímá, tak mám u sebe další várku košil od Charlese Tyrwhitta, tentokrát casual a s krátkým rukávem ...

 

Schválně jsem si vzal jednu neslim pro srovnání a musím říct, že to není až tak rozdílné, v tomhle vedru je snad i lepší než ty zeštíhlené, jak se pod ní dostává vzduch, je to příjemnější ...

 

Kvalita provedení opět velmi dobrá, není si nač stěžovat, naopak.

 

Co ostatní, co máte od nich košile, jak jste spokojení, abych tady o nich nepsal stále jen já ... :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar kolegové..tak do práce casual wear - Marks&Spencer s krátkým rukávem, Olymp, Jupiter, většinou decetní kostka nebo jednobarevné...ale vždy pouze bavlna....občas tedy i len v tom horku ( třeba GANT ) ale muchlá se to a po dvou hodinách sezení u PC vypadám jako když mne vyplivne kráva :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem zkusil TM Lewine. Od objednávky je to 6 týdnů a košile nikde :(. Na druhou stranu jejich support je velmi vstřícný. Nabídli, že pošlou zásilku znovu. Akorát nemají skladem moje číslo, takže se dotázali, zda chci peníze nebo jinou košili. Objednal jsem jinou. Uvidím. Běžně balíky z UK chodí do 5 dnů, tak budu doufat, že to dorazí :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil TM Lewine. Od objednávky je to 6 týdnů a košile nikde :(. Na druhou stranu jejich support je velmi vstřícný. Nabídli, že pošlou zásilku znovu. Akorát nemají skladem moje číslo, takže se dotázali, zda chci peníze nebo jinou košili. Objednal jsem jinou. Uvidím. Běžně balíky z UK chodí do 5 dnů, tak budu doufat, že to dorazí :).

 

co na to říct... Karel T. je Karel T., mám od něj nejnověji síajlénd košili a nemůžu si vynachválit, very luxurious feel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil TM Lewine. Od objednávky je to 6 týdnů a košile nikde :(. Na druhou stranu jejich support je velmi vstřícný. Nabídli, že pošlou zásilku znovu. Akorát nemají skladem moje číslo, takže se dotázali, zda chci peníze nebo jinou košili. Objednal jsem jinou. Uvidím. Běžně balíky z UK chodí do 5 dnů, tak budu doufat, že to dorazí :).

 

TAky kupuju u Lewina, cca uz 4 roky, zasilka se ztratila pouze jednou a bez problemu poslali znova...jinak zpravidla kosile jsou do tydne doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to někoho zajímá, tak mám u sebe další várku košil od Charlese Tyrwhitta, tentokrát casual a s krátkým rukávem ...

 

Schválně jsem si vzal jednu neslim pro srovnání a musím říct, že to není až tak rozdílné, v tomhle vedru je snad i lepší než ty zeštíhlené, jak se pod ní dostává vzduch, je to příjemnější ...

 

Kvalita provedení opět velmi dobrá, není si nač stěžovat, naopak.

 

Co ostatní, co máte od nich košile, jak jste spokojení, abych tady o nich nepsal stále jen já ... :)

 

Včera jsem obdržel další zásilku: 3 formal, 2 casual lightweight. A opět naprostá spokojenost s materiálem, střihem i zpracováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

no zkusim dat dotaz sem (bohuzel idealni vlakno "tribuna lidu" od Beaty je zamceno : ). do ceho dava normalni chlap aby nerval kapsy u kalhot, klice, telefony, penezenku atd? nechci zadny buzi tasticky :) v nejhorsim pripade se vratim k modelu poze platebni karta, tenky telefon.

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zkusim dat dotaz sem (bohuzel idealni vlakno "tribuna lidu" od Beaty je zamceno : ). do ceho dava normalni chlap aby nerval kapsy u kalhot, klice, telefony, penezenku atd? nechci zadny buzi tasticky :) v nejhorsim pripade se vratim k modelu poze platebni karta, tenky telefon.

 

Ruksak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já vím, napsal jsem to jenom kvůli tomu vláknu :D Jinak já taky mezi lidi s ruksakem moc nechodim. Ale 911 klidně může.

 

ruksak nechci. neco maleho. a ne ze mi poradis ledvinku :) ale asi je to neresitelny. holt budu muset poridit nejakou kabelu pres rameno jako mas ty ale aby to slo ke kravate i dzinum do hospody. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ruksak nechci. neco maleho. a ne ze mi poradis ledvinku :) ale asi je to neresitelny. holt budu muset poridit nejakou kabelu pres rameno jako mas ty ale aby to slo ke kravate i dzinum do hospody. :)

 

Je to neřešitelný. S malou kabelkou bys vypadal jako spiderer (a to bych ti nedoporučoval). Já nosim velký kabely, ale mám je skoro úplně prázdný :D Jednu k džínám a kraťasům, druhou (koženou) ke slušnýmu oblečení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zkusim dat dotaz sem (bohuzel idealni vlakno "tribuna lidu" od Beaty je zamceno : ). do ceho dava normalni chlap aby nerval kapsy u kalhot, klice, telefony, penezenku atd? nechci zadny buzi tasticky :) v nejhorsim pripade se vratim k modelu poze platebni karta, tenky telefon.

 

do kapes do saka :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...