Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Předně, Lacoste není žádná extra velká kvalita, jejich největší předností je stálost barev, to ano ...

 

Předně (v sk nemame taky dobry vyraz), ja som nikde nepisal ze Lacoste je extra velka kvalita :) ale zopar ich mam, je to pre mna nieco ako etalon co sa tyka kvality a zlozenia materialu, stalosti farieb, strihu atd. Ked mi povies, ze to je horsie (alebo lepsie) ako Lacoste, ma to pre mna nejaku vypovednu hodnotu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě bude možná vhodné více jíst ;o)

 

No nevim, já mám při 190cm rovnej metrák, tekže prostorově celkem vynikám, ale od CT musím brát velikost L + slim fit a klidně by to mohlo být právě přez břicho ještě víc slim fit. A objednávat si emko s prodlouženým rukávem, to bych si připadal jak patnáctiletej:D Standardně to šijou fakt jak pytle od brambor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

Byl jsem tam přímo nakupovat a nohu doporučit. Skvělý vyber, skvělý personál a dobre ceny. Zkus to osobně.

 

Já už tam nakupoval (na Chodově) a byl jsem taky moc spokojen, o tom žádná, ale měl jsem na mysli návod, jak obejít to přesměrování a dostat se anglický e-shop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se chtěl dnes podívat do obchodu www.tmlewin.co.uk a něco objednat a byl jsem nepříjemně překvapen přesměrováním na jejich české stránky bez možnosti on-line nákupu. Nemáte někdo návod, jak to obejít aniž bych musel z Česka? Dík

 

Je to hnus velebnosti, taky jsem se tam zkoušel dostat, možná by to šlo přes nějakou zahraniční proxy. Ten českej web je strašnej a navíc tam není funkční e-shop. Už jsem psal na TM support - tam se mi podařilo naštěstí dostat, protože používají jinou doménu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hnus velebnosti, taky jsem se tam zkoušel dostat, možná by to šlo přes nějakou zahraniční proxy. Ten českej web je strašnej a navíc tam není funkční e-shop. Už jsem psal na TM support - tam se mi podařilo naštěstí dostat, protože používají jinou doménu.

 

Mně to přesměrovalo tuším na doménu s .eu ceny stejný jako na co.uk akorát v EURech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přesměrovalo tuším na doménu s .eu ceny stejný jako na co.uk akorát v EURech.

 

Mě se jinam než na .cz dostat nejde. I když zkusím tmlewin.co.uk tmlewinshirts.eu tmlewin.com - vždy to stejné. Pěkně mě s tím ser.ou

Už mi i odpověděli ze supportu:

 

Thank you for your comments. We completely understand your frustrations and we apologise for any inconveniences that we may have caused.

 

We are currently in the process of developing of new Czech website that will feature localised content so you can receive a better service from us online. The site will launch in the near future and we do hope that you will still continue to shop with us when the site is available. In the meantime, we invite you to visit one of our TM Lewin boutiques in Prague; for addresses and opening hours please consult http://www.tmlewin.cz/ or call us on our 24hr order line on +44 845 389 1898 to place an order.

 

And if you do have any thoughts regarding our new site please do get in touch with us (social.media@tmlewin.co.uk - I am going to forward feedback to the international team through this address), your feedback in important to us.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...