Přejít na obsah

Orient CFM00003B0


Doporučené příspěvky

Zdravím ve spolek.

Už asi rok jsem pokukoval po nových hodinkách. Zavítel jsem zde na server a docela jsem se začetl. Původně jsem chtěl casia nebo citizeny, jelikož jsem si myslel že na mechaniku mít jen tak nebudu - pořád jsem přeci jen student :-). Jak jsem tak pročítal tak jsem zjistil, že se dá ušetřit objednávkou ze zahraničí, takže nakonec padla volba na automaty Orient CFM00003B0. Nemám rád kovový tah, jelikož s ním odírám notebook, tak tato kombinace s motýlkovou sponou byla pro mne ideální. Hodinky jsem vydražil a zaplatil 6.11., 8.11: byly zaslány a 18.11. jsem si je na poště vyzvedl. Po rozbalení balíčku mě čekal šok. Hodinky jsou perfektně spracovány a vše je krádně detailně vyvedeno. Jedinná chybka je lehounka (cca 0,1mm) vůle lunety (ani né vůle, spíše propružení) ale to je snad normální. Zase se s ní krásně jemně otáčí. Co se týká přesnosti tak z té jsem šokován. Podle www.presnycas.cz udelaly -8 vteřin za 4 dny :-). S tím jsem nadmíru spokojen.

 

Přikládám jednu foto bohužel zatím z mobilu, až budu mít foťák, nafotím pořádně.

 

Vím že to není nic extra a předem se omlouvám, pokud tímto vláknem tady překážím, ale dělají mi pořád radost a nemohu se na ně vynadívat i když nestály desítky tisíc :-).

Už jsem asi posedlý jelikož pořád pokukuju po pilotkách a nějakých oblekovkách :-D.

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, na začátek výborný hodinky! A myslím, že není vůbec důležité, za kolik byly, tudíž je zcela zbytečné se za cokoliv omlouvat. Důležitá je jediná věc a to, že ti dělají radost. To, že se začínáš dívat po pilotkách a oblekovkách je přirozený vývoj v životě chronomagora, to se ještě těš, kam tě hodinková závislost zavede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo je to tak. Na druhou stranu to beru jako jedinný akceptovatelný šperk u muže. Navíc jako studenta strojního inženýrství mě takovéto mechanismy velice přitahují :-) Takže se do budoucna jistě nevyhnu dalším investicím ve stylu : Potřebujete tyto hodinky vůbec : NE!, ale chci je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Děkuji za pozitivní ohlasy. V mojí situaci byly už tyhle hodinky věcí, na kterou jsem musel šetřit, ale nelituji ani centu :-) JInak děkuji za pozitivní ohlasy, je pravdou že jsem měl z nich trochu strach jelikož na obrázcích vypadají poměrně extravagantně, ale ve skutečnosti působí velice seriózně a zatím všem se na živo líbili o mnoho více než na obrázcích.

 

Posted Image

 

Posted Image

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám jednu foto bohužel zatím z mobilu, až budu mít foťák, nafotím pořádně.

 

Urcite, dalsi fotky se tady urcite neztrati.

 

Vím že to není nic extra a předem se omlouvám, pokud tímto vláknem tady překážím, ale dělají mi pořád radost a nemohu se na ně vynadívat i když nestály desítky tisíc :-).

 

Naopak, presne pro takovahle vlakna tady ta sekce je. Nemusis mit hodinky za desetitisice, ale kdyz pockas par let (po skole), tak si i takovy urcite poridis (teda, pokud Ti tenhle konicek zustane). Orient jsou slusny hodinky za dostupnou cenu, rozhodne na ne bud s klidem hrdej a uzivej si je. Zjistis, ze se tady pohybujou hodinky od Seika, pres Omegu, Breitling, Rolex az po vysokou hodinarinu. Vsichni tu mame stejny postizeni :) a to, ze ma jeden drazsi hodinky nez druhej, je preci uplne jedno. Naopak, muzes to brat jako motivaci a inspiraci, co vsechno si do budoucna muzes poridit, kdyz trochu maknes.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou super, neb se mi taky mihly rukama, že Slaytenicu B)

Takže tady je pár fotek, určitě tady budou platnější, než někde zapadlé v mojí galerii...

A ještě jednou, jak říkám, jsou :thumbsup_anim:

post-11776-086496200 1290879887.jpg

post-11776-081046200 1290879903.jpg

post-11776-055708400 1290879918.jpg

post-11776-086391800 1290879982.jpg

post-11776-006204700 1290880010.jpg

post-11776-032413000 1290880033.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny fotky :)

 

Díky Kibi, od Tebe to vždycky potěší ;)

 

A k logu? Vzhledem k tomu, že jsem striktní nekuřák, tak mi nějakej Phillip Morris může bejt srdečně ukradenej...

A propo, ví někdo která značka vznikla dříve? Asi to tady možná někde je, ale nechce se mi to hledat... (teď jsem koukal do WiKi a asi to bude ten Phillip...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sakal:

děláš vynikajíci fotky a ne jenom těchto hodinek. Všechny, které jsem viděl byly super. A dík za super obchod, můžu doporučit všem.

 

Moc hezké hodinky, stále čekám, kdy se pochlubíš vlastníma fotkama. (ty moje ve srovnání s těmato taky nestojí za nic). Chce to nějak začít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...