Přejít na obsah

Jak se zabavit s digitálkami...


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Asi na tom něco bude..nám se tenkrát na Montanách taky povedly lepší výsledky..asi to bylo nepřesností tlačítek, že prostě občas na jeden stisk zareagovalo dvakrát a bylo to tamPosted Image.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, klidně. Žádné moje hodinky autostart ani start/stop na různých tlačítkách nemaj. Ale to je stejně jedno. Museli bychom to dělat všichni s jedněmi hodinkami, protože na provedení hodně záleží. Jinak nejde o šikovnost, ale o konstrukci hodinek. Nicméně sranda to je i tak.

 

Asi na tom něco bude..nám se tenkrát na Montanách taky povedly lepší výsledky..asi to bylo nepřesností tlačítek, že prostě občas na jeden stisk zareagovalo dvakrát a bylo to tamPosted Image.

 

 

Přesně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mlada jsme s kámošema dělali stejný blbosti - stopnout co nejnižší číslo, pak jsme hodně často stopovali 10 sekund. Kdo blíže. Měli jsme i pravidlo, že odchlka do + je hodnocena dvojnásobně, tzn. že 9,99 vyhrává nad 10,01 - respektive 9,98 je stejné jako 10,01. Slušná nostalgie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi dost hloupou otázku, ale nějak jsem na to nepřišel, protože jsem to moc nepotřeboval. Jak sem vkládáte svoje obrázky? Mně se po kliknutí na Vložit obrázek objeví dotaz na internetovou adresu, ze které se tam má načíst. Takže je umisťuji na svůj webserver. Ale nějak musejí jít nahrávat přímo sem, ne?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na tom něco bude..nám se tenkrát na Montanách taky povedly lepší výsledky..asi to bylo nepřesností tlačítek, že prostě občas na jeden stisk zareagovalo dvakrát a bylo to tamPosted Image.

 

Vyndal jsem stare "sedmimelodiovky" a zkusil, prikladam dnesni vysledek. A priznavam, stalo se tak diky vyse popsane nepresnosti tlacitek :-) .

post-9757-018200200 1290858098.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...