Přejít na obsah

Výstava 600 let Orloje


safi

Doporučené příspěvky

V průběhu výstavy ? 5.3. 2011 od 19:00 do 22:00 - proběhne repríza úspěšného digitálního mappingu na pražském orloji

 

Zrovna jsem zjistil, že odjížsím do Rakous na hory... dvakrát o to přijít... Tak si to hoši užijte, i tu přednášku o PRIM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečné info o ceně vstupného a slevě pro členy Chronomagu:

- normální cena vstupného je 190 Kč na osobu, pro Member_50 bude sleva na 150 Kč platná pro člena a jeden doprovod

- každý Member_50 dostane mailem unikátní kód, který nahlasí při koupi vstupenky

 

Jednorázová sleva, nebo pokaždé? :)

Díky za možná nejapnou otázku.

Edit: E-mail s kódem zatím nedorazil, zítra tam ale zajdu tak jako tak :)

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomínám - výstava se pro veřejnost otevírá již dnes a to od 16:00-20:00, ostatní dny 10:00-20:00. PŘIJDTE JIŽ TENTO VÍKEND.

P.S.1 Vitrýnky českého hodinářství jsou situovány na začátku výstavy. Československé nezávislé hodinářství včetně kolegů M. Brože, L. Seryna a Molnára Fábryho se rozhodně nemá za co stydět. Každý z hodinářů i ateliérů totiž svoji kolekci buduje zcela odlišným stylem.

P.S.2 JE TO FAKT HUSTÝ...

post-236-048618000 1296890048.jpg

post-236-050592400 1296890044.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejsem spravny chronomagor, protoze me vystava vubec nechytla. Vyjma expozice Omega a par zajimavych kousku se mi to moc nelibilo. Fortis tam mel pomerne hodne veci a spolu s Omegou meli popisky primo u hodinek, tem davam jednicku. Ostatni meli popisky kdesi na zdi, spatne osvetlene a dokonce nektere metr nad zemi. Panerai tam mel asi to, co je za vylohou v ulici Parizska. Sel jsem si alespon spravit chut do Carollina, kde byly i chybejici na vystave jako je Rolex nebo Patek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za kupon již jsem využil.

 

Ale připojuji se k Josef01 jsem poněkud zklamán..... Z mého pohledu dost mizerná prezentace exponátů, špatné světlo a člověk musel v předklonu přilepit nos na sklo ať něco vidí. Fortis a Omega plus ale hlavně proto že měli své vitríny.

 

* :sleeping_03anim: párkrát jsem měl cukání vytáhnout "kozu" ale vysvětlovat přítelkyni případný důvod faux pas se mi nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za kupon již jsem využil.

 

Ale připojuji se k Josef01 jsem poněkud zklamán..... Z mého pohledu dost mizerná prezentace exponátů, špatné světlo a člověk musel v předklonu přilepit nos na sklo ať něco vidí. Fortis a Omega plus ale hlavně proto že měli své vitríny.

 

* :sleeping_03anim: párkrát jsem měl cukání vytáhnout "kozu" ale vysvětlovat přítelkyni případný důvod faux pas se mi nechtělo.

 

BTW - kdo z vás z Chronomagu byl na té slavnostní otevíračce od 12:00 do 15:00? Zaregistroval jsem Kamila a Viktora + Accutrona. Pak tam bylo pár lidí, o kterých bych si to tipnul. Já měl černé kalhoty a proužkovanou fialovo-bílou košili.

 

P.S. při troše štěstí se můžete těšit na kompletní skupinovou fotografii zachránců českého hodinářského průmyslu včetně Accutrona :-) Škoda jen, že naše drahé polovičky se odmítly fotit :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...