Přejít na obsah

vintage submarinery


tmoris

Doporučené příspěvky

Kvalitní sbírka, jen co je pravda.

 

Teď mi ještě vysvětlete v čem je Double Red verze jiná. Barvy jsem si všiml, ale jinak ? Ono je vlastně vše kolem Rolexu pro mě trochu obestřeno tajemstvím :)

 

Já myslím, že jedinej rozdíl je v tom, že se jich málo vyrobilo a málo dochovalo Posted Image Navíc třeba u SD jsou to jedny z prvních sérií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tech 5513 z roku 1965 ten cifernik takhle vybledne sam od sebe nebo se delala nejaka hneda varianta? Vite nekdo?

 

o tomhle jsem pred casem cetl na WUS, je to normalni zmena barvy vystavenim hodinek slunci po mnoho let. nekde se objevily z trezoru vyndane hodinky po +- 50 letech a indexy byly zcela bile. nemuzu ale ted najit ten link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomhle jsem pred casem cetl na WUS, je to normalni zmena barvy vystavenim hodinek slunci po mnoho let. nekde se objevily z trezoru vyndane hodinky po +- 50 letech a indexy byly zcela bile. nemuzu ale ted najit ten link.

 

Diky, taky jsem se priklanel tomu, ze je to vysisovana patina. Je to krasne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tomhle jsem pred casem cetl na WUS, je to normalni zmena barvy vystavenim hodinek slunci po mnoho let. nekde se objevily z trezoru vyndane hodinky po +- 50 letech a indexy byly zcela bile. nemuzu ale ted najit ten link.

 

Podobné "hnědé" kousky má i PAM a jsou to většinou ty nejcennější Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, taky jsem se priklanel tomu, ze je to vysisovana patina. Je to krasne...

 

ja bych snad jen dodal, ze je to uchvatne :) nekdy je treba uvidim i nazivo a jednou treba i neco vic.. :)

 

kazdopadne ted uz cca rok cekam na homage rolexek (je to limitka MK II, delaj to uz snad 2-3 roky), ktere nosil sean connery (pozlaceny indexy, rucicky, velka korunka, cista luneta a c3 indexy). vypada to predbezne naprosto paradne a uz se tesim, jak budou vypadat za par desitek let ;) tusim, ze to bude jedinej kousek v cesku (resp jsem teda asi jedinej aktivni ceskej clovek na jejich foru).

 

ja snad kvuli tomu i zacnu kourit :D

 

 

Upraveno uživatelem tmoris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása, koruna mě začíná brát čím dál víc !!! Akorát je modelů a sérii tolik a přitom je každý stejný tak nakonec stejně nevím který je který. Může někdo z rolexářů doporučit knížku která všechno osvětlí a budou tam modely rozepsány ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...