Přejít na obsah

Jak poznám originál Omegy.


sodik

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

krabice je fejk (a ani se dřevěná ke Speedům chrono automatic nedává), manuál je fejk, jeho představa o "držení huby u koupě hodinek za 23tisíc" je zcela mimo mé chápání a tak bych si od někoho takového nekoupil ani krycí fólii..

Taky se mi ty violet papíry a dřevěná krabice nějak nezdály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krabice je fejk (a ani se dřevěná ke Speedům chrono automatic nedává), manuál je fejk, jeho představa o "držení huby u koupě hodinek za 23tisíc" je zcela mimo mé chápání a tak bych si od někoho takového nekoupil ani krycí fólii..

Nedá se jinak než souhlasit. Ta věta o experimentech podle mně velmi jasně popisuje stav věci. Osobní předání možné je, kontrola u prodejce už bohužel ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde pise, ze neni mozna kontrola pravosti? Mne se zdaj v pohode, krabicka nevim.

co se hodinek týká nevím - nemají všechny automaty s novým tahem (který ani nevím, jestli vypadá jako na fotce) už i nové dýnko a COSC?

Prostě to smrdí fest. Krabka a "manual" jsou fejk na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky mi přijdou v pohodě. Je to referenční číslo 35133000. Krabice je k hodinkám z řady De Ville a podle toho nakřivo nalepeného znaku (viz poslední fotka - alespoň mě přijde, že je nakřivo), bych měl pochybnosti o její pravosti. Ten instrukční manuál těžko posoudit. Ke svým Seamasterům mam stejný a obsahuje instrukce i k tomuto kalibru. Nechápu ale, proč je na poslední fotce modrý? 

 

Všechno je to nějaké divné. Zatím jsem neviděl prodejce, který by u hodinek za (alespoň pro mě) dost peněz argumentoval nějakým "rychlým obchodem" na úkor ověření pravosti. To, že původní výherce od koupě ustoupil, taky o něčem svědčí. A pohádka o zjišťování přesnosti mi přijde dost trapná. Prostě prodejce podle všeho něco tají... Zkusím mu poslat nějaký dotaz a uvidíme, jestli odpoví. Výsledek sem hodím.  

 

Edit: a zapomněl jsem dodat, že je dost divné mít komplet balení včetně bílé krabice a nemít od hodinek doklady...

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde pise, ze neni mozna kontrola pravosti? Mne se zdaj v pohode, krabicka nevim.

,,Nebráním se osobnímu předání, např. v Praze, ale nejsem ochoten vykonávat jakékoliv experimenty.´´ Já jsem tu větu takhle pochopil a inzerát na mně nepůsobí dobře, ale třeba se mýlím a je to kauf století.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...