Přejít na obsah

IWC Big Pilot


Doporučené příspěvky

Ale som sa niečo dozvedel :) Hodnota hodiniek je daná inde a inak. Tak nás môžeš trochu poučiť:) Hodinky sú v dnešnej dobe samozrejme brané ako šperk a reprezentujú historické dedičstvo, ale o presnosť samozrejme ide. Zober si napríklad takú 1000 hodinovú kontrolu hodiniek JLC, COSC certifikaty, Patek Philippe, Grand SEIKO, Spring drive, vynález tourbillonu...prečo sa tým asi zaoberajú? Dobré hodinky OKREM presného času majú samozrejme aj ďalšiu pridanú hodnotu vo forme umeleckej hodnoty, drahého kovu, exkluzivity, kvalitnej mechaniky, histórie alebo značky či dizajnu... Možno som klasik, ale primárnym účelom hodiniek je podľa mňa stále určenie presného času. A najmä pri hodinkách bez ďalších komplikácií. Napríklad u hodiniek s repetíciou a večným kalendárom by som bol skôr schopný odpustiť nepresnosť ako hodinkám, ktoré ukazujú a majú ukazovať iba čas a dátum. Nevravím teraz, že mechaniky majú ísť ako atómové hodiny, ale okolo 10s a viac je už ozaj na zamyslenie v tejto triede.IWC si u mňa moc nešplhlo.

 

Muj prispevek chtel rict a omlouvam se, pokud to vyznelo jinak, ze vyssi cena neni primo umerna presnosti. Hodnotu maji hodinky pro kazdeho jinou, proto jsem psal, ze hodnota je jinde a jinak. Jeste neco nesrozumitelneho?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pořídil nějaké další fotky na ruce. Opravdu mi to nepřipadá tak hrozný. A jak už tady zaznělo, k těm hodinkám ta velikost jaksi patří...

 

Správně!! B-Uhren musí být velké i v ponměru k člověku. Velké byly, velké být musí!! Velikost je jeden z jejich atributů... Auto má kola, letadlo má křídla, B-Uhren jsou velké :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobre, priznavam chybu. Ty dalsi fotky sice stale ukazuji, ze jsou ti vetsi, ale uz je to tak nejak v norme. Holt kazdej nema ruce jak lopaty jako knize Karel.

 

Hele, já mu taky říkal, že jsou mu velký...ale když jsem mu na ruku zíral celý 3 hodiny v hospodě, tak už mi to přišlo v pohodě :D

Mě bohužel velký opravdu byly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já mu taky říkal, že jsou mu velký...ale když jsem mu na ruku zíral celý 3 hodiny v hospodě, tak už mi to přišlo v pohodě :D

Mě bohužel velký opravdu byly :(

 

Já si pamatuju, že ses mi celou dobu díval na p...l a mlsně ses olizoval. Tak tady nelži!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...