Přejít na obsah

Které "Divery"


Doporučené příspěvky

Za mne taky Omega.

 

Je to absolutne subjektivni - sam mam Seamastery uz pres 11 let a porad jsem z nich nadseny. Tenkrat jsem taky nemel dost penez, musel jsem si i pujcit, i tak to nakonec to vyslo jenom na quartzky, ale jsou stejne skvely!

 

Byly se mnou vsude, ve slany i sladky vode, na potapeni, atd. Jsou to krasne hodinky, myslim i pro cloveka, ktery nefandi Bondovi. Vizualne hezke, citelne, skvele zpracovane.

 

A do dneska jsem presvedceny, ze nikdo jiny neumi udelat tak skvele zapinani jako Omega, videl jsem spoustu jinych hodinek, ale Seamastery maji naprosto skvelou a bezpecnou sponu.

 

Jo, a asi bych je koupil i pouzity, pokud by se nedostavalo penez, tak jsou skvely!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne taky Omega.

 

Je to absolutne subjektivni - sam mam Seamastery uz pres 11 let a porad jsem z nich nadseny. Tenkrat jsem taky nemel dost penez, musel jsem si i pujcit, i tak to nakonec to vyslo jenom na quartzky, ale jsou stejne skvely!

 

Byly se mnou vsude, ve slany i sladky vode, na potapeni, atd. Jsou to krasne hodinky, myslim i pro cloveka, ktery nefandi Bondovi. Vizualne hezke, citelne, skvele zpracovane.

 

A do dneska jsem presvedceny, ze nikdo jiny neumi udelat tak skvele zapinani jako Omega, videl jsem spoustu jinych hodinek, ale Seamastery maji naprosto skvelou a bezpecnou sponu.

 

Jo, a asi bych je koupil i pouzity, pokud by se nedostavalo penez, tak jsou skvely!

 

 

 

Použitým se nebráním, ale ani ty nikde nejsou :sad01_anim:

 

Holt to bude nějaký pátek trvat než seženu vůbec nějaká za slušné prachy. Narazil jsem spise na same Speedmastery, ty se mi moc nelibi, jsou zbytecne slozity a ja jejich funkce absolutne nevyuziju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...