Jump to content

Recommended Posts

Za mne taky Omega.

Je to absolutne subjektivni - sam mam Seamastery uz pres 11 let a porad jsem z nich nadseny. Tenkrat jsem taky nemel dost penez, musel jsem si i pujcit, i tak to nakonec to vyslo jenom na quartzky, ale jsou stejne skvely!

Byly se mnou vsude, ve slany i sladky vode, na potapeni, atd. Jsou to krasne hodinky, myslim i pro cloveka, ktery nefandi Bondovi. Vizualne hezke, citelne, skvele zpracovane.

A do dneska jsem presvedceny, ze nikdo jiny neumi udelat tak skvele zapinani jako Omega, videl jsem spoustu jinych hodinek, ale Seamastery maji naprosto skvelou a bezpecnou sponu.

Jo, a asi bych je koupil i pouzity, pokud by se nedostavalo penez, tak jsou skvely!

• Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Souhlasím s většinou názorů. V této záležitosti se rozhodně vyplácí nic neuspěchat a raději chvíli vyčkávat na ty správné "kousky", které člověku zvednou náladu a udělají radost při každém pohledu na

Tady jsou taky jedny slusny, na Aukru! Ale jsou Speedmastery.   http://aukro.cz/show_item.php?item=1355887013

Za mne taky Omega.

Je to absolutne subjektivni - sam mam Seamastery uz pres 11 let a porad jsem z nich nadseny. Tenkrat jsem taky nemel dost penez, musel jsem si i pujcit, i tak to nakonec to vyslo jenom na quartzky, ale jsou stejne skvely!

Byly se mnou vsude, ve slany i sladky vode, na potapeni, atd. Jsou to krasne hodinky, myslim i pro cloveka, ktery nefandi Bondovi. Vizualne hezke, citelne, skvele zpracovane.

A do dneska jsem presvedceny, ze nikdo jiny neumi udelat tak skvele zapinani jako Omega, videl jsem spoustu jinych hodinek, ale Seamastery maji naprosto skvelou a bezpecnou sponu.

Jo, a asi bych je koupil i pouzity, pokud by se nedostavalo penez, tak jsou skvely!

Použitým se nebráním, ale ani ty nikde nejsou :sad01_anim:

Holt to bude nějaký pátek trvat než seženu vůbec nějaká za slušné prachy. Narazil jsem spise na same Speedmastery, ty se mi moc nelibi, jsou zbytecne slozity a ja jejich funkce absolutne nevyuziju....

Ja som za Omegy, nenahrádzaj to niečím čo sa tomu podobá, nebudeš "uspokojený", kým si ich nekúpiš, viem to z vlastnej skúsenosti. To mi ver :oneeyed02: