Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

No a taky lidi často soudí Android podle levného telefonu do kterého výrobce ještě za každou cenu namastí svojí nástavbu na čistý Android.

Nevím, co by se dalo třeba mému současnému Nexusu 4 vytknout. Jedině snad nerozšiřitelná vnitřní paměť, ale jsem zhruba na polovině kapacity a mám tam vše co jsem od začátku nafotil, nafilmoval, dvě GPS, tolik mp3 že jsem ztratil přehled a asi devět her z čehož zřídka hraju jednu. Respektuji ale argument mého kamaráda, že by mu paměť nestačila, protože potřebuje mít neustále u sebe několik GB videí létajících RC modelů letadel, aby mohl hodinovou projekcí u piva unudit zbylé účastníky k smrti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a taky lidi často soudí Android podle levného telefonu do kterého výrobce ještě za každou cenu namastí svojí nástavbu na čistý Android.

Nevím, co by se dalo třeba mému současnému Nexusu 4 vytknout. Jedině snad nerozšiřitelná vnitřní paměť, ale jsem zhruba na polovině kapacity a mám tam vše co jsem od začátku nafotil, nafilmoval, dvě GPS, tolik mp3 že jsem ztratil přehled a asi devět her z čehož zřídka hraju jednu. Respektuji ale argument mého kamaráda, že by mu paměť nestačila, protože potřebuje mít neustále u sebe několik GB videí létajících RC modelů letadel, aby mohl hodinovou projekcí u piva unudit zbylé účastníky k smrti :-)

jistě ale android nemá nic společného s tím jakou má tel paměť. HW si vyberes sám :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nedám na Android dopustit (na Nexus 7). Z jiného soudku. Nexus mi sám nabídl update ze 4.2 na 4.3 Jelly Bean. Teď jsem zaregistroval 4.4 KitKat. Bude se Nexus I automaticky upgradovat nebo je tento systém určený jen pro nový Nexus II?

Galaxy Nexus by měl končit verzí 4.3. 4.4 začne v Nexus 4, 7 a 10, pak by měli následovat S Galaxy S4 a HTC One.

 

Jinak já delší dobu používám verzi Androidu MIUI a můžu vřele doporučit. Vše podstatné k tomu se dá najít na stránkách xda. Má to spoustu zajímavých vychytávek. Telefon mám S Galaxy Note 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky s Androidem nemám žádné problémy. Na tabletu Nexus 7 běží vždycky bez restartů a jiných zádrhelů od aktualizace k aktualizaci. A nový telefon HTC One mini jede od koupě před třemi nedělemi taky bez zaškobrtnutí. Při problémech obvykle bývá problém na straně HW, popř. když systém není výrobcem na daný HW dobře odladěný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci a dievčatá, priateľka omylom zmazala dôležitú zložku s fotkami na svojom Samsungu Galaxy S2.

 

Googlil som ako blázon, no žiadny poriadny recovery program, čo by šlapal na MAC-u, a bol i prípadne free som nenašiel.

 

Nemáte niekto nejaký tip?

 

Vopred díky.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Zdravím

Chcem si kúpiť android telefón (LG Optimus L 7 II). Aj keď bude kupovaný v slovenskom webshope, samotný telefón je z CZ distribúcie. Potreboval by som vedieť, či za tým nie je nejaká zrada typu nedostupné aktualizácie systému z dôvodu prítomnosti slovenskej a nie českej simkarty a podobne. Viem, že jazyk sa nastaviť dá, klávesnica takisto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Chcem si kúpiť android telefón (LG Optimus L 7 II). Aj keď bude kupovaný v slovenskom webshope, samotný telefón je z CZ distribúcie. Potreboval by som vedieť, či za tým nie je nejaká zrada typu nedostupné aktualizácie systému z dôvodu prítomnosti slovenskej a nie českej simkarty a podobne. Viem, že jazyk sa nastaviť dá, klávesnica takisto.

 

Aktualizace nesouvisí s vloženou SIM kartou ani nastaveným jazykem. Je uvolňovaná na základě identifikačních údajů konkrétního přístroje. Takže bys ji měl dostat úplně normálně. Je to mobilní zařízení, takže se předpokládá, že ho můžeš někde koupit a někde jinde provozovat. Problém by mohl nastat jen u brandovaných přístrojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tu náhodou majitel Galaxy Tab 2 10.1 (ideálně WiFi verze P5110), který updatoval na oficiální českou 4.2.2? Zajímala by mě výdrž..Díky

Kdyby náhodou někdo řešil updatovat/neupdatovat: nevydržel jsem a updatoval - výdrž super, rychlost zpočátku tragická, po hard resetu OK. Přes noc mi ubylo 1% z baterky a po nabití na 100% jsem 20 minut četl PDF dokument a 10 minut brouzdal přes WiFi. Ukazatel baterie se zastavil na 96%, takže super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo co dokaze v dusledku zpusobit mobogenie.apk? Tenhle sajrajt se pres protesty me i Avastu neustale z jednoho fora stahuje a uklada pri kazdem zalogovani. Vygooglil jsem se co to je, ale nedocetl jsem se co v dusledku muze zpusobit. Je to hrozba, nebo to mohu ignorovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, tam je to pěkně popsané, co to umí. Vpodstatě pro mě nic co by neuměl Android sám s malou vypomoci Total Commanderu. Mě spíš zajímá kromě toho co nabízí uživateli hlavně co to dělá bez mého vědomí. Jak píšou až v té poslední větě - co si mám pod tim v důsledku představit. Jestli to náhodou nedělá něco na pozadí, bojím se hlavně stahování podivných neautorizovanych aplikací mimo Obchod Play. Přiznam se, že jsem z toho jak si Android žije svým vlastním životem trochu znepokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...