Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

siwi - tam jsem pochopitelně hledal a něco mám, ale není to ono, žádné Bell Ross ani opravdové pilotky nebo palubní hodiny. Ale třeba hledám blbě nebo je i jiný zdroj, proto žádám o konkrétní tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak na tu wifi už tady dotaz kdysi na začátku padl: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/33999-android/page-3&do=findComment&comment=673315

Takže objednávám datový kabel a jdu updatovat Android. Svoji wifi si kvůli staré verzi jednoho mobilu fakt přeštělovávat nebudu, nehledě na to, že Fendelik to napsal přesně - nejsem sám, kdo WPA2 používá, a nemoct pak kvůli tomu na net - takhle teda opravdu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tak na tu wifi už tady dotaz kdysi na začátku padl: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/33999-android/page-3&do=findComment&comment=673315

Takže objednávám datový kabel a jdu updatovat Android. Svoji wifi si kvůli staré verzi jednoho mobilu fakt přeštělovávat nebudu, nehledě na to, že Fendelik to napsal přesně - nejsem sám, kdo WPA2 používá, a nemoct pak kvůli tomu na net - takhle teda opravdu ne.

 

A co ještě před tím, než se do toho pustíš, zkusit přihlásit se do jiné WiFi se stejným typem zabezpečení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já viděl onehdá ty hodinky od Samsungu. Naživo to je celkem zajímavé. Dokud jsem je viděl jen na obrázcích nebo videu, ani by mě nenapadlo uvažovat o jejich koupi. Ale když jsem je držel v ruce, dovedl jsem si představit, že bych je za určitých okolností ponosil. Ale stejně by to pro mě byla jen hračka. Po čase by se mi určitě začalo stýskat po opravdových hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takže, kdyby to ještě někoho zajímalo: Ten problém s wifi je opravdu v tom mém switchi, resp. jeho nekompatibilitě s Galaxy Ace. Vlezl jsem do switche, jak jsem nechtěl, rozvrtal ho, zrušil veškerá zabezpečení, telefon jsem flashnul z Androidu 2.2.1 Froyo na 2.3.3. stock Gingerbread, z něj na Cyanogenmod 7 (Android 2.3.7), z něj na Cyanogenmod 11 (Android 4.4.2 KitKat) - ani s jedním se té wifiny nechytil. Laptopy s Win7 se oba chytají v pohodě, přítelčin Galaxy S3 s KitKatem se chytá v pohodě, takže za mě je případ uzavřen. Doma mám laptop, takže z domu polezu na net nadále z něho, na mobilu si nechám Cyanogenmod 7, ten se líbí nejvíc a je na tom Ace nejsvižnější, a co budu potřebovat, to si táhnu přes jinou wifinu, které se chytnu. Nebo ještě pořeším downloady aplikací z Google Store na SD kartu  :lol: Jakmile na tom budu mít offline mapu, tak už mě pak wifi netrápí, navigovat si budu přes GPS, hudbu to přehrává, telefonovat a SMS-kovat se z toho taky dá, takže spokojenost - za tu trochu srandy mi to stálo. Nechci se přiznávat, kolikrát jsem to v průběhu těch pokusů "bricknul", ale aspoň jsem se díky tomu naučil jak s Odinem a stock ROM, tak se ZIP flashem z SD karty  :goof: Stálo mě to noc beze spánku, ale aspoň jsem se stran Andoidu lehce uvedl do aktuálního dění  :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filip. J: Tu wifinu do mobilu bys mohl ještě pořešit přes ten notebook. Můžeš z něho udělat wifi hotspot a přistupovat k síti přes něj. Jsou na to takové jednoduché prográmky.

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, takže připojen na hotspot ze svého notebooku jsem, ale data to nepřenáší - zobrazilo to úvodní stránku Googlu a jinak nic. Ale na to už kašlu, v práci máme oficiálně povoleno se na firemní wifi připojovat, takže to pořeším přes den v práci a hotovo.

 

Nicméně: Máte někdo tip na nějaký jednoduchý offline GPS logger? Offline mapy mám, navigaci jako takovou ani nepotřebuju, ale chci si při výletu nebo výklusu zapnout GPS a klidně až zpátky doma se podívat na vzdálenost, rychlost a takové ty věci. Ani to nemusí být spřažené s mapou.

Jde mi ale o to, že všechny aplikace, co jsem zatím našel, vyžadují kromě GPS i online data, a to já nechci. Nechci Enodmondo a podobné věci plné analytiky a tréninkových programů a okamžitého postování na FB a bůhvíčeho ještě, chci prostě jenom čistý GPS záznam trasy. Něco jako cyklocomputer: Vzdálenost, čas pohybu, průměrná rychlost, maximální rychlost, když tak ještě převýšení (není nutné). Kdyby to navíc umělo ukazovat směr a vzdálenost k bodu zadanému souřadnicemi, bylo by to fajn, ale to už je jenom bonus, který klidně oželím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem kolem toho lítal, tak jako modul jsem si vybral starz BT-Q818XT, na který je docela dobrý ohlas. Musí se jen nainstalovat aplikace, která přesměruje BT gps modul za hlavní gps modul v mobilu. Vybíral jsem to teda na kešky, ale nakonec jsem od toho krátkodobě upustil ale do konce roku to do toho asi stejně vlítnu.

Jako aplikaci, kterou požaduješ používám Moje trasy od Googlu a vpodstatě je to vše, co potřebuješ. Já to používám na běhání. Na měření směru a vzdálenosti od ručně zadaných souřadnic používám Locus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

kulix - taky mi to nešlo kdysi u HTC HD2 s Windowsy a na forech se o tom mluví. Někdo mi říkal, že to nefunguje jen u VOLNY, ale myslím že je to i jinde. Vždycky jsem to všechno přenastavil, zkušební mail odešel ale vzápětí to přestalo fungovat, netuším kde je problém, ale není to ani o konkrétním přístroji, ani operačním systému. U stejné adresy mi to na LG G2 funguje...

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...