Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Geometr ma pravdu, je to tak. Zapnes data a i kdyz pisou, ze nemas tarif s daty, tak to bezi. Zase takova lehka svi*arna, ale rozcilovat se kvuli tomj nebudu. Koupil jsem na vyzkuseni Waze 400MB balicek za kilco a pak uvidime.

 

Jinak Waze resi radary trochu nedokonale, neco hlasi, neco ne, takze bude potreba se s tim lip seznamit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptatjestli máte zkušenosti s autorádii s operačnim systemem android.

Tady v članku jsem našel, že ve finále je asi njelepší ...... SMAZÁN ODKAZ _ REKLAMA Ale osobně upřimně preferuji spíše apple. Máte nějaké zkušenosti. Děkuji

Upraveno uživatelem Bert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, potřeboval bych poradit. U samsungu A3 se mi objevila ve stavovem řádku ikona která nevim co znamená. Je to symbol trojúhelníku se dvěma šipkami uvnitř jedna směřuje dolů a druhá nahoru . Telefon mam chvíli a předtím jsem měl WP.

Díky za

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

precerpal si limit mobilnych dat vacsinou to neznamena nic, proste si len precerpal nejaky limit ktory mas v telefone neastaveny,... nastav si iny ak ta to otravuje,.... az o nieco naozaj pojde zacne ta operator prudit SMSkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na MP3 doporučuji PowerAmp. Pokud jde o "offline" rádio, pak je v prní řadě podstatné, aby telefon byl vybaven příslušným hardwarem pro příjem pozemního rádiového signálu. Pokud ho tvůj telefon nemá, samotná aplikace bude k ničemu. To nepochybně víš. Ale zrovna nedávno jsem na nějaké takové koukal a u jejich hodnocení je téměř vždy x komentářů typu: "Naprosto k ničemu, nefunguje." To zůstává rozum stát. Dnešní puberťáci už vůbec nevědí, co to rádio vlastně je. Myslí si, že na všechno stačí mit jenom software a pokud možna hlavně zuadarmo. No nic. To se tě netýká. Jen jsem si potřeboval povzdechnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

prosba:

nevím, kam to dát, tak to frknu sem

včera jsem omylem smazal jednu aplikaci hodin (nastavil jsem si podle chuti náramkové hodinky na obrazovku mobilu) a jsem z toho nešťastnej, protože jí nemohu nikde najít

používal jsem jí léta v Samsungu (podařilo se mi najít starý screenshot, teď jsem jí měl cca 2 měsíce v Xiaomi)

 

poraďte prosím, vím, že se jmenovala nějak Watch R

moc děkuji

 

 

post-4904-0-88158000-1549222432_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za návod, ale jsem lama a nějak tomu nerozumím:) V Samsungu jsem nějakou knihovnu měl, ale na Xiaomi nemohu najít.

Měl jsem aplikaci nainstalovanou asi na paměťové kartě, našel jsem tam nějakej .bak soubor:

Watch R(com.settruefalse.clock.screenfree).bak (6,76MB)

co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

z ničeho nic mi nejde připojit můj telefon (Samsung Galaxy S4) k PC. Dosud se po připojení USB kabelem "objevil" v Průzkumníkovi WIN jako další disk a šlo pak libovolně přenášet data sem-tam, ale teď se v nabídce vůbec neobjeví. Po připojení sice pípne, objeví se na něm ikonka USB, po rozkliknutí píše "připojeno k multimediálnímu zařízení", ale to je celé.

Zkoušel jsem to na PC v práci (Win Vista) i doma (Win 7), 2 různé značkové kabely a nic. 

S telefonem jsem nic nedělal, s PC taky ne, aktualizace mám vypnuté, tak nevím, co se stalo...

Netušíte, co s tím může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyměnil jsi kabel? Ne všechny jsou datové.

Hop

Teď sem to dočetl celé... tak kabelem to asi nebude.

Já to novým kabelem vyřešil.

A aktualizuju vše, a vždy ok. I pc, i telefon.

Androida občas vyčistím a restartuju, je v něm mraky hnoje a zbytků. Tak třeba tohle zkus a potom restart.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

z ničeho nic mi nejde připojit můj telefon (Samsung Galaxy S4) k PC. Dosud se po připojení USB kabelem "objevil" v Průzkumníkovi WIN jako další disk a šlo pak libovolně přenášet data sem-tam, ale teď se v nabídce vůbec neobjeví. Po připojení sice pípne, objeví se na něm ikonka USB, po rozkliknutí píše "připojeno k multimediálnímu zařízení", ale to je celé.

 

Zkoušel jsem to na PC v práci (Win Vista) i doma (Win 7), 2 různé značkové kabely a nic.

 

S telefonem jsem nic nedělal, s PC taky ne, aktualizace mám vypnuté, tak nevím, co se stalo...

 

Netušíte, co s tím může být?

Kdys naposledy restartoval telefon?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...