Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Androidi, potřebuji radu. Blbě se to vysvětluje, ale zkusím to.

Ukázat Vám to nemohu, to by bylo snadnější vysvětlování :-)

 

Mám Desire S a u něj synchronizuji kalendář a kontakty v první řadě s gmailem a ten pak následné s iMacem a odpovídajícím programem.

 

Jakmile cokoli změním, nebo vytvořím, jak před gmail, DesireS, nebo iMaca, okamžitě je to ve dvou zbývajících místech a funguje to perfektně.

Dokud ale položky nehledám pomocí hledání v kalendáři telefonu. Abych to upřesnil, hledání mám nastavené dobře a telefon většinu položek bez problémů najde, dokud nehledám třeba konkrétně svátky a narozeniny rodiny. Jsou pochopitelně s ostatními událostmi ve stejném kalendáři.

Jsou to položky s ročním opakováním a mám je tam jako běžné položky, co se mi ročně opakují (pojistky, platby atd) tohle ale nefunguje, tyhle přes hledání nenajdu.

Jeden čas mi to našlo tuším tátu, ale ostatní ne, všichni stejný tvar záznamu. Nepoužívám tzv. narozeniny kontaktu, prostě normální záznam jako je povinné ručení na auto.

 

Několikrát jsem ty záznamy smazal na všech zařízeních a třeba druhý den opět zadal (někdy přes telefon, jindy přes gmail) po nějaké době opět marné hledat v telefonu, přitom záznam na požadovaném dni je vidět!

 

Dnes jsem nainstaloval zkusmo nějaký Business Calendar a ten mi to v pohodě najde. Problém je tedy v interním kalendáři, ale řekněte mi v čem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si trošku naštvanej musel koupit novej mobil. Naštvanej proto, jelikož jsem se zařek, že novej telefon si koupím, až mně ten starej shnije v ruce. Bohužel moje dva a půl roku starý HTC s Win nejdřív přestalo zvonit, pak i vibrovat a nakonec komunikovat vůbec. Tak jsem si alespoň řek, že si koupím něco levnějšího a přejdu na Android. Z toho důvodu jsem vybral EVO 3D (částečně i proto, že je v kategorii zařízení, u kterých bude HTC podporovat update na verzi 4) a po pár dnech obtíží (s ohledem na propad jeho ceny se prostě nedalo sehnat) jsem ho koupil. A musím říct, že jsem zatím (mám ho cca 3 dny) hodně spokojenej. Zatím nejpoužívanější a nejužitečnější aplikace mám v tomto pořadí:

 

SoundHound a TuneIn Radio (do těchto dvou jsem se doslova zamiloval :) )

Pubtran

CG Transit

Ghost Commander

Traffic Counter

iReader

 

Ještě se koukám po nějakým jednoduchým Task Manageru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čekám jen na den, kdy Android umře :). Krom widgetů neznám pozitivní vlastnost této platformy (důkladně jsem testoval galaxy sII, nexus, note, sensation xl i všechny verze samsung tabů a asi i další kousky (napatuji si všechno))

 

IOS! WinPhone!!!

 

A ukamenujte mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíme tě ukamenovat, každý ať si používá to co mu vyhovuje.....jen bych netvrdil, že android je tam, kde je náhodou a všichni kdo nepoužívají IOS jsou blbci.

 

Btw: můžeš jmenovat jedinou věc co umí IOS oproti androidu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám jen na den, kdy Android umře :). Krom widgetů neznám pozitivní vlastnost této platformy (důkladně jsem testoval galaxy sII, nexus, note, sensation xl i všechny verze samsung tabů a asi i další kousky (napatuji si všechno))

 

IOS! WinPhone!!!

 

A ukamenujte mě.

 

Takový blby mám rád.

 

Jestli sis nevšiml, tak ovčí vlákno je jinde. Jdi si oslavovat tu svoji platformu tam a sem nelez. Já to dělám stejně.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám jen na den, kdy Android umře :). Krom widgetů neznám pozitivní vlastnost této platformy. A ukamenujte mě.

 

To sem lezeš aby jsi vyvolal flame? Nespletl sis forum?

 

Takový blby mám rád.

 

Jestli sis nevšiml, tak ovčí vlákno je jinde. Jdi si oslavovat tu svoji platformu tam a sem nelez. Já to dělám stejně.

 

Souhlasím s tím co napsal Horhe, do slova a do písmene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem lezeš aby jsi vyvolal flame? Nespletl sis forum?

 

 

Souhlasím s tím co napsal Horhe, do slova a do písmene

 

Sorry, chlapi, nějak jsem tu přistál a zachytil "chyby Androidu", tak jsem si přihřál polívčičku.

 

Moje chyba, omlouvám se.Posted Image

B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, chlapi, nějak jsem tu přistál a zachytil "chyby Androidu", tak jsem si přihřál polívčičku.

 

Moje chyba, omlouvám se.Posted Image

B.

 

Nechápu jak někdo muže tvrdit, že ios je lepší ... obě platformy jsou dobré a každá má své mouchy ... i když jsem příznivce Apple, tak na android nedám dopustit.. Android to akorát kazí, když svůj system propůjčuje noname značkám ... (je to jediný os který si nic od výrobců neúčtuje) Mnoha výrobců podcení své HW, ale chtějí jít z dobou, tak i na úkor funkčnosti. Nádherný příklad je např. levné tablety na Aukru :))))

 

ios má velkou výhodu, že je jen v Apple a i tak u starších modelu s výkonem pokulhává např. iPhone 3G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...