Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Nevím co ostatní výrobci, ale na mém HTC Desire S je ta funkce rovnou někde v menu. Zvednu ho ze stolu a výrazně ztichne.

Stejně tak myslím, že by měl při pohybu podobném nošení v kapse hlasitost zvýšit, ale to si nějak nevybavuji, mám ho přes den asi více méně stejně na nejvyšší hlasitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dotaz lamy:

nejde mi nastavit na Android-Samsung tabletu diakritika, prestoze jak u samsung klavesnice tak u android klavesnice mam zaplou cestinu...

Nemate tip? Uz me nebavi psat tady bez diakritiky a to nemluvim kdybych musel napsat nejaky seriozni text.

Dekuji za radu.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak včera uvolnilo HTC aktualizaci na ICS se Sense 3.6 pro EVO 3D. Nainstalováno bez problémů, všechno fachá. Grafickej posun v rámci Sense je marginální, nicméně to se čekalo, ale registruju jistější odezvy systému, přibyla nová lišta na úvodní obrazovce alá Sense 4.0 a především vyřešili obtěžující drobné nedostatky jako třeba pohyb mezi plochami (při posunu na další plochu se občas všechny začaly točit jako čam.da, teď dojde vždycky k posunutí jen na další plochu), což mě hodně potěšilo. Dál je rychlejší přístup k on/off WiFi, ale to stejně řeším widgetem. Takže za mě OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dva posty zpět jsem kecal...

Mám asi 14 dní Galaxy SIII.

Nebudu popisovat patálii s nefunkčním nahráváním videa a pak nesedícím krytem zad, ale s telefonem jsem krom tragické chyby v podobě nemožnosti přesouvat aplikace na kartu, v podstatě spokojen.

 

Můžete mi ale androiďáci používající zároveň OSX poradit?

Mám iMaca a za zlatý prase nemůžu propojit telefon s macem přes USB tak, abych do něj mohl přistupovat z Finderu.

 

Nainstaloval jsem pochopitelně Android File Transfer a zkoušel oba režimy (MTP/PTP) a nic. Stále hláška nenaleteno Android zařízení.

Kies se s telefonem spojí.

V zásadě používám ftp přenos v podobně Cyberduck v iMacovi a SwiFTP v telefonu, jenže bych chtěl řešit přesuny dat přes to USB, nemáte někdo nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dotaz lamy:

nejde mi nastavit na Android-Samsung tabletu diakritika, prestoze jak u samsung klavesnice tak u android klavesnice mam zaplou cestinu...

Nemate tip? Uz me nebavi psat tady bez diakritiky a to nemluvim kdybych musel napsat nejaky seriozni text.

Dekuji za radu.

 

Zkus jen přidržet klávesu

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej amlej problém. Mám tablet prestigio http://www.alza.cz/prestigio-multipad-pmp5097c-pro-d324610.htm#recenze a androidem 4 ice ream sandwich.

 

Posledních pár dní mi to nechce zobrazovat některý videa a furt to po mě chce aktualizovat flash player.....což v google play neni možný. Píše mi to že to nejni dostupný pro ČR. Nevíte někdo jak na to? Já jako počítačovej analfabet si s tim fakt nevim rady...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz lamy:

nejde mi nastavit na Android-Samsung tabletu diakritika, .....

 

stáhni si z marketu hackers keyboard. dej češtinu a tváří se to jako klasická klávesnice s diakritikou nahoře. má hodně vychytávek. dájí se měnit jazyky jen posunutím mezerníku atd

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.pocketworkstation.pckeyboard&hl=cs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...