Přejít na obsah

Kde sehnat nové Omegy za slušné peníze?


Doporučené příspěvky

Kde sehnat nové Omegy za slušné peníze?

 

 

Jenda se o Seamastery 300M Quartz (modré)

 

V kamenném obchodě v Praze cena 42 000 kč, sleva prý nepřichází v úvahu, jen na Floře mi dali 3 % při platbě v hotovosti :sad01_anim:

 

na netu jsem narazil na docela slušnou tuzemskou nabídku: http://www.ihodinarstvi.cz/hodinky/omega/panske/1883-hodinky-omega-2221-80-00-seamaster-james-bond-300m.php

 

nakonec si možná pořídím úplně nové, ale QUARTZ na automaty vskutku nemám! Nebo čekat a čekat na nošené automaty. :oneeyed02:

 

Díky.

 

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Tada

No, možná čekat až se tady na foru objeví, tuším že tu šli kvarcky v pěkném stavu asi za 30tis

 

Nebo si dej inzerát že koupíš, ony se nějaké někde najdou.

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlevnejsi nove automaty jsem pred casem nasel zde, mrkni tam na quartz.

 

tahle nabídka by šla: http://www.watchdeal.de/Omega/Seamaster-300-M-Quarz-22218000-NEU-incl-MWST-mit-Box-Papiere::1762.html

 

jen jestli posilaj do ČR a jak to je presne s placenim, jestli az pri prevzeti...musim to prozkoumat, ale umim kulove Nemecky :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na E-bay.co.uk se dají sehnat nové quartzy cca od 1000 GBP. Ale za těch sedm týdnů, co jsem tam já kupoval svoje, šla Libra už o 1,70 Kč nahoru...

 

Prosim te, u jeho prodejce si je kupoval? Byla s nim spokojenost.

 

Dejte tip, na spolehliveho prodejce, treba z ebay, tak bych hodinky zakoupil!

 

Diky panove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sodik: Jen si dej pozor aby sis někde "nenaběhnul", znáš to české přísloví "Za málo peněz..." Když chceš něco nového a za polovinu ceny, pak to z 95% bude nějaký problém. Protože s v této branži nepohybuješ, tak věř, že můžeš lehce přijít o peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych trochu ozivil tohle vlakno. Taky bych rad koupil Omegy Seamastery, ale Mid Size 36mm. Spis bych preferoval quartz v tomhle pripade, ale automatum se uplne nebranim. Nejlepe nove, ale i nosene v perfektnim stavu by sly.

 

Koukal jsem na ty linky tady, ale nic moc jsem nenasel. Ani na Chrono 24. Nejaky dalsi tip na vyhodnou koupi? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych trochu ozivil tohle vlakno. Taky bych rad koupil Omegy Seamastery, ale Mid Size 36mm. Spis bych preferoval quartz v tomhle pripade, ale automatum se uplne nebranim. Nejlepe nove, ale i nosene v perfektnim stavu by sly.

 

Koukal jsem na ty linky tady, ale nic moc jsem nenasel. Ani na Chrono 24. Nejaky dalsi tip na vyhodnou koupi? Diky.

 

Co tohle

http://aukro.cz/item1364665822_omega_seamaster_midsize_chronometer_james_bond.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je presne ono. Akorat se mi to zda uz pouzity az moc.

 

Levneji uz nebudou - toto je super cena. Pouzdro a tah se da prelestit, strojek seridi kazdy sikovny hodinar za par korun a ciselnik vypada dobre. Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...