Přejít na obsah

hodinky 200-300 Eur


Doporučené příspěvky

Trošku som sa tu poobzeral a chcel by som hodinky medzi 200-300 Eur, velmi rad by som nosil automaty, velmi sa mi páči ten príťažlivý tikot mechanických hodiniek =D. Priemer medzi 40-42 mm, datumovka bude len + nemam žiadne výhrady voči ničomu, neviem či za takú cenu existuje niečo podobné a quázy kvalitné... ak by ste mi mohli poradiť bol by som rád =). Možno by bolo fajn niečo s čím ste začínali aj vy ak mate skusenosti s dannými modelmi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku som sa tu poobzeral a chcel by som hodinky medzi 200-300 Eur, velmi rad by som nosil automaty, velmi sa mi páči ten príťažlivý tikot mechanických hodiniek =D. Priemer medzi 40-42 mm, datumovka bude len + nemam žiadne výhrady voči ničomu, neviem či za takú cenu existuje niečo podobné a quázy kvalitné... ak by ste mi mohli poradiť bol by som rád =). Možno by bolo fajn niečo s čím ste začínali aj vy ak mate skusenosti s dannými modelmi

 

 

Ahoj,

 

Chtělo by to vědět více informací, především kdy a kde je budeš nosit. V této cenové kategorii se dají sehnat už pěkně vypadající automaty a to jak oblekovky, tak pro každodenní nošení (i když řada lidí nosí oblekovky jako součást uniformy každý den). Komplikace jako je jen chronograph v této cenové kategorii nehledej. I když našel by se nezničitelný calibr 3133, ten ale není automat a ne každý je schopný zkousnout azbuku. Jinak hledej mezi Seiko, Citizen, Orient

post-9429-049319900 1292146761.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...