Jump to content
Sign in to follow this  
duffqo

hodinky 200-300 Eur

Recommended Posts

Trošku som sa tu poobzeral a chcel by som hodinky medzi 200-300 Eur, velmi rad by som nosil automaty, velmi sa mi páči ten príťažlivý tikot mechanických hodiniek =D. Priemer medzi 40-42 mm, datumovka bude len + nemam žiadne výhrady voči ničomu, neviem či za takú cenu existuje niečo podobné a quázy kvalitné... ak by ste mi mohli poradiť bol by som rád =). Možno by bolo fajn niečo s čím ste začínali aj vy ak mate skusenosti s dannými modelmi

Zdravim Vas, ja si nedavno objednal hodinky Zeppelin 7286-2, cena je 200euro. Je tam sice quartzovy stpost-13906-033923900 1292099409.jpgrojek ale je to post-13906-033923900 1292099409.jpgSvycarsky ETA G10.211. post-13906-033923900 1292099409.jpg

Trošku som sa tu poobzeral a chcel by som hodinky medzi 200-300 Eur, velmi rad by som nosil automaty, velmi sa mi páči ten príťažlivý tikot mechanických hodiniek =D. Priemer medzi 40-42 mm, datumovka bude len + nemam žiadne výhrady voči ničomu, neviem či za takú cenu existuje niečo podobné a quázy kvalitné... ak by ste mi mohli poradiť bol by som rád =). Možno by bolo fajn niečo s čím ste začínali aj vy ak mate skusenosti s dannými modelmi

Ahoj,

Chtělo by to vědět více informací, především kdy a kde je budeš nosit. V této cenové kategorii se dají sehnat už pěkně vypadající automaty a to jak oblekovky, tak pro každodenní nošení (i když řada lidí nosí oblekovky jako součást uniformy každý den). Komplikace jako je jen chronograph v této cenové kategorii nehledej. I když našel by se nezničitelný calibr 3133, ten ale není automat a ne každý je schopný zkousnout azbuku. Jinak hledej mezi Seiko, Citizen, Orient

post-9429-049319900 1292146761.jpg