Přejít na obsah

Seiko SKZ*


Dantechno

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Dlouho jsem se tady na chronomagu neukazal az dneska jsem zase pocejtil to nutkani se s vama podelit o tu hroznou touhu a nasledne nedockavost :D

Kolegovi v kanclu odesly hodinky a tak jsem mu doporucil sveho oblibeneho prodejce (21jewels.com) s tim at se tam po necem podiva...

Nedalo mi to a zatimco jsem si v duchu rikal,ze se jen tak na rychlo podivam,jsem narazil na svuj novej objekt touhy !!

Co nevidim,Fredy ma v nabidce prave "Stargejty"....

Uz loni jsem tu nad nima slintal,kdyz Dantechno zalozil tohle vlakno,takze jsem nevahal a rovnou je objednal ;)

Takze svuj slib,kterej sem si sam sobe slibil,ze si do letni dovolene koupim novy potapky jsem i dodrzel :)

Az dorazej,neco vyfotim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Donute, jakou variantu jsi objednal?

 

Nakonec padla volba na SKZ325K1....Cernej cifr,cerna luneta,cervena velka rucicka spolecne s krouzkem na korunce a jsou na tahu...

Na nekoho muze ta cervena rucka pusobit kycovite,ale pro me je to naopak prvek,kterej to ozvlastnuje...

Ted uz zase jenom prezit tech 14 dni nez to dojde :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska rano prisel od Fredyho email....Prisel na to,ze ma jedinej kus tech Stargateu co jsem objednal a zrovna jsou nekde skrably...Psal do Seika,ale to nema dalsi kus na sklade...

Takze si dovedete predstavit,ze mi to kapanek pokazilo naladu,na druhou stranu je fajn zjistit,ze sem se nemylil a i dneska existujou poctivy prodejci..

Nicmene mam tri moznosti...

Prvni,vyprdnout se na to a bud si nekoupit vubec nic,nebo se je snazit sehnat nekde jinde... (z tyhle moznosti moc nadsenej nejsem at tak nebo tak)

Druha,koupit si bilou variantu SKZ323K1...Puvodne sem nad nima taky uvazoval,ale nakonec vyhraly cerny...A ted je otazka zda zmenit rozhodnuti..

No a konecne treti,koupit si jinej model...Napr. SRP043K1 nad kterejma slintam uz taky pekne dlouho...

 

Asi budu tahat slamky,pac vubec netusim jak...

V takovejhlech pripadech se mi uz nekolikrat potvrdilo,ze nezucastnena osoba dokaze hodne pomoct probrat a se mnou zatrepat abych uvazoval normalne :)

Takze co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na SRP bych se vykaslal... to je neco uplne jineho - me se nelibi. Sel bych klidne do tech bilych - kdyz se ti casem zprotivi tak je prodas a pujdes do cernych.

 

Mas recht Cecilko! :smile_anim:

Uprime mi tahle moznost po chvili premejsleni prisla taky jako ta nejlepsi...Koneckoncu chtel jsem SKZ tak si koupim SKZ..Uvidime jak mi prilnou k srdci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska rano prisel od Fredyho email....Prisel na to,ze ma jedinej kus tech Stargateu co jsem objednal a zrovna jsou nekde skrably...Psal do Seika,ale to nema dalsi kus na sklade...

Takze si dovedete predstavit,ze mi to kapanek pokazilo naladu,na druhou stranu je fajn zjistit,ze sem se nemylil a i dneska existujou poctivy prodejci..

Nicmene mam tri moznosti...

Prvni,vyprdnout se na to a bud si nekoupit vubec nic,nebo se je snazit sehnat nekde jinde... (z tyhle moznosti moc nadsenej nejsem at tak nebo tak)

Druha,koupit si bilou variantu SKZ323K1...Puvodne sem nad nima taky uvazoval,ale nakonec vyhraly cerny...A ted je otazka zda zmenit rozhodnuti..

No a konecne treti,koupit si jinej model...Napr. SRP043K1 nad kterejma slintam uz taky pekne dlouho...

 

Asi budu tahat slamky,pac vubec netusim jak...

V takovejhlech pripadech se mi uz nekolikrat potvrdilo,ze nezucastnena osoba dokaze hodne pomoct probrat a se mnou zatrepat abych uvazoval normalne :)

Takze co myslite?

 

Já je koupil tady, úplně bez problémů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Odolné proti odření nejsou skoro žádný hodinky. Hodinky přišly, nandal jsem si je, zavázal boty a na přezce rázem vlasový rysky. To si kup Sinn nebo Damasko nebo něco wolframovýho. Sklíčko se mi u žádných hodinek ještě nepovedlo škrábnout, dávám si bacha. Vlasový rysky na tahu a pouzdru neřeším a až se nahromaděj škrábance, tak je rozleštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak panove....Od meho posledniho prispevku uplynul bezmala mesic a pul a konecne dnes jsem si na ruku nasadil zminovane SKZ323K1.

Ceska posta se opet vyznamenala :furious:

Hodinky byli v CR ze Singapuru behem jednoho tydne,ale zbylou dobu mi hodinky zadrzovalo celni,potazmo ceska posta!!! Tech obstrukci kolem toho a saskaren s plnou moci (protoze proste momentalne nemam cas na to abych si udelal den volna jenom kvuli vysedavani na celnim v Kosirich) bylo tolik,ze me to dokonale znechutilo dalsi objednavani ze zahranici :(

Nemam absolutne nic proti tomu prizivit nami volene prizivniky na danich a clu,ale kdyz uz hergot platim,tak musim mit za co platit.

A ne aby mi balicek na poste hnil vic jak mesic :suicide_anim:

Jinak prvni dojem z hodinek je absolutne dokonaly,naopak jsem ted rad,ze ta varianta s cernym cifrem a lunetou nevysla a objednal jsem si ty bily. Zpracovani a vubec celkove mi pripadnou jako hodinky o tridu vyse..

Dojmy a klasicke pochlubeni sesmolim jen jak se mi podari vytvorit nejake koukatelne fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove....Od meho posledniho prispevku uplynul bezmala mesic a pul a konecne dnes jsem si na ruku nasadil zminovane SKZ323K1.

Ceska posta se opet vyznamenala :furious:

Hodinky byli v CR ze Singapuru behem jednoho tydne,ale zbylou dobu mi hodinky zadrzovalo celni,potazmo ceska posta!!! Tech obstrukci kolem toho a saskaren s plnou moci (protoze proste momentalne nemam cas na to abych si udelal den volna jenom kvuli vysedavani na celnim v Kosirich) bylo tolik,ze me to dokonale znechutilo dalsi objednavani ze zahranici :(

Nemam absolutne nic proti tomu prizivit nami volene prizivniky na danich a clu,ale kdyz uz hergot platim,tak musim mit za co platit.

A ne aby mi balicek na poste hnil vic jak mesic :suicide_anim:

Jinak prvni dojem z hodinek je absolutne dokonaly,naopak jsem ted rad,ze ta varianta s cernym cifrem a lunetou nevysla a objednal jsem si ty bily. Zpracovani a vubec celkove mi pripadnou jako hodinky o tridu vyse..

Dojmy a klasicke pochlubeni sesmolim jen jak se mi podari vytvorit nejake koukatelne fotky!

 

Tak gratulace a tesim se na fotky.... Dneska objednat si nejaky hodinky z ciziny je fakt o nervy.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...