Přejít na obsah

Seiko SKZ*


Dantechno

Doporučené příspěvky

Vypadají fakt dobře. Hlavně ty s černým cifrem. Ještě vymyslet, jak to říct manželce :notworthy:

 

Na zivo vypadaj jeste o mnoho lip! :smile_anim:

Hlavne jsem necekal,ze to bude takovej kus hodinek..Mam na myslim hmotnost.

Ve srovnani s SKX007 a 7002 jsou o dost (nevim presne kolik) tezsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove....Od meho posledniho prispevku uplynul bezmala mesic a pul a konecne dnes jsem si na ruku nasadil zminovane SKZ323K1.

 

Dojmy a klasicke pochlubeni sesmolim jen jak se mi podari vytvorit nejake koukatelne fotky!

 

taky jsem zvědavej - bílá varianta se mi moc líbí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AZ Watch je mají v PVD verzi za celkem zajímavý peníz...

 

To cumim,o tyhle variante jsem vubec nevedel..

Kazdopadne cena zajimava,u ceskeho prodejce cekal jsem tak o tisicku ,patnactset vyssi.

Upraveno uživatelem Donut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

U těchto hodinek bych se bál, že se velice brzy může poškrábat(obnosit) výstupek na 12 hodinách. Mohl by někdo ze zkušenějších potvrdit nebo vyvrátit mojí obavu? Zatím si hodinky vybírám a tento model je mezi kandidáty...Předem děkuji i za kritiku Posted Image

 

EDIT: dodatek

Upraveno uživatelem Previtor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těchto hodinek bych se bál, že se velice brzy může poškrábat(obnosit) výstupek na 12 hodinách. Mohl by někdo ze zkušenějších potvrdit nebo vyvrátit mojí obavu? Zatím si hodinky vybírám a tento model je mezi kandidáty...Předem děkuji i za kritiku Posted Image

 

EDIT: dodatek

 

Přečti si pár posledních příspěvto vtomto vlákně
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Já stargate koupil před pár dny od místního člena jako první lepší Automaty (úplně první byly kdysi Prim Sport MPM :smile_anim: )

Jsem z nich úplně nadšený.

Skvěle mi sedí na ruce díky prohnutému pouzdru. Plastický ciferník je výborný, je pořád na co koukat. Lesklé vyvýšené indexy jsou skvěle čitelné v pološeru, kdy lumi ještě není tolik vidět.

Trochu jsem měl strach z pyramidy, ale musím říci, že hodinkám sluší a je to zajímavý prvek, který se mi na nich naživo líbí.

 

Jen musím vydržet do 21.1.12 kdy je dostanu oficiálně k narozeninám a do té doby mám zákaz je nosit. Hrozná muka :-(

 

Mám dotaz, nevíte někdo o Safíru s vnitřním AR na tento model? Dá se vůbec sehnat? Časem by se mi na nich líbil...

 

Dále vybírám řemen co by k nim pasoval celkem se mi líbí Hirsch Carbon blk/red:

Posted Image

 

Nebo máte někdo nějaký další typ?

 

Díky za reakce

 

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...