Přejít na obsah

Prim Spartak Quartz


Doporučené příspěvky

Mám je doma taky. Prim Sparkak 43, strojek cal. 38 (tedy Ronda 715), pouzdro nezer ocel, leštěná luneta, minerální sklíčko bez AR, číselník stříbrný, reliéfní alpakové znaky, dýnko je šroubovací (vzhledem k použitému strojku bez průhledu), řemínek je teletina, dodáno v dárkové dřevěné krabičce a s certifikátem. (rychlé foto kompaktem). Cenu nevím, ale korunová reklamní záležitost to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je doma taky. Prim Sparkak 43, strojek cal. 38 (tedy Ronda 715), pouzdro nezer ocel, leštěná luneta, minerální sklíčko bez AR, číselník stříbrný, reliéfní alpakové znaky, dýnko je šroubovací (vzhledem k použitému strojku bez průhledu), řemínek je teletina, dodáno v dárkové dřevěné krabičce a s certifikátem. (rychlé foto kompaktem). Cenu nevím, ale korunová reklamní záležitost to nebude.

 

Tak to mne zklamali - to jsem čekal víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mne zklamali - to jsem čekal víc.

 

 

Jsou to standardní Spartaky 43, vzhledově stejný jako jsou na stránkách Eltonu, akorát je v nich Ronda. Ciferník vypadá v reálu podstatně líp, fotka tu stříbrnou nevystihne. I ta datumovka je v reálu trochu lepší, ale musel jsem si na ni zvyknout. Jako dárek od obchodního partnera (který netuší jaký je rozdíl mezi quartzem a mechanickým strojkem), nebo za věrné služby v zaměstnání či za seskok do jezera to neber :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale plastické indexy a krabička a sklíčko jsou moc fajn, ne? A to pouzdro bez stržených hran nožek je taky fajnový. Vy byste porád jen hledali nešvary, a pak jste rozmrzelí, že je nacházíte.... :)

I s tou plovací datumkou a krátkou vteřinovkou ( proč ty hodinky zvětšují jen z části?) jsou to přece myslím nádherné hodinky pro "obyčejné české lidičky", přesně, jak se od primu očekává.

 

Jiná věc je, co quartzová verze bez fazetek udělá s prestiží modelu spartak - odpovím za milise a decebala - nic, protože žádnou nemá. :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč ve verzi 43 není na ciferníku trojka, pohodlně by se tam vešla. Ve verzi 40 není datum tak daleko od kraje, takže trochu vyvažuje tu devítku, ale tohle je zhovadilost. IMHO.

 

IMHO taky. :thumbsdown_anim: S tou trojkou nebo aspoň její částí by to bylo mnohem lepší.

BTW nejpovedenější umístění datumky, jaké jsem kdy viděl, je podle mě u PS II Humberto :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO taky. :thumbsdown_anim: S tou trojkou nebo aspoň její částí by to bylo mnohem lepší.

BTW nejpovedenější umístění datumky, jaké jsem kdy viděl, je podle mě u PS II Humberto :thumbsup_anim:

 

Ať to nemusíte hledat...

 

Edit: Nějak mi to nenahrává, takže starší zásoby...

 

Posted Image

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V automatu stojí 35 t, quartz není v nabídce. Podobné s quartz strojem z řady "Beata Rajská" stojí 32 t......

 

Proc ma Elton na webu napsano 72 000? Jinak za tu cenu z Aukra bych ty svoje pravdepodobne taky pustil.

Upraveno uživatelem Donuts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...