Přejít na obsah

Prim Spartak Quartz


Doporučené příspěvky

Je to dárek na prd. Pro 99% to jsou designem nevyužitelný hodinky. Kdyby byly aspoň mechanický.

Nejspíš si chtěl někdo z marketingu, personálního nebo vedení šáhnout na pořádný primky, vymyslel zakázku a ony vysněné primky dostal...

Jiný vysvětlení takovejhle "dar" snad nemůže mít. Nebo že by tam opravdu byl někdo tak blbě nostalgickej a dával by hodinky za pilnou práci?

 

Nebo tam může být nějaká vazba mezi firmou(objednavatelem) a Eltonem(dodavatelem) a touto objednávkou se kompenzuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMHO stovky, krome zamestnancu (zrejme ne vsech) je davali i velkemu mnozstvi obchodnich partneru.

 

 

Stovky? Na toby musel prasknout rozpočet na propagaci na několik let dopředu a dělalo by to podstatnou část obratu Eltonu. Já tipuju spíš nižší řád desítek kusů. Velcí obchodní partneři a věrní zaměstnanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo třeba nějakej magor mapuje vývoj Eltonu. A nebo si třeba říká že by v budoucnu do nich mohl nechat nějak výhodně osadit cal 98. A nebo třeba je jenom chtěl. Nenapadá Tě někdo? Jo, a to věnování z dýnka lze lehce odstranit .....

 

 

To mapování beru, čeče, nějak se mi to rozleželo a ono to opravdu bude asi dost ojedinělej model a tedy se může stát poměrně vzácným, jestli vyhledávaným, ukáže čas. Pak bych to věnování ale nechal být.

 

Osazení mechanickým kalibrem a nošení neberu, to je přání otcem myšlenky. :D To bych si s tím dotčeným bláhovým raději udělal nějakou invivindi ómezenou limitku s tímhle pouzdrem a unitasem, snad se tam vejde.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi celá ta aukce zdá podivně "vypečená" ... :furious:

Už jsou tu další ... nelíbí se mi, že je na všech věnováních stejné jméno a číslo dekretu ...

Přiznám se, že za těch 6000 Kč mi to zní lákavě ... ale ten quartz mě vážně odrazuje.

 

 

http://aukro.cz/item...spartak_43.html

Upraveno uživatelem Marcello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi celá ta aukce zdá podivně "vypečená" ... :furious:

Už jsou tu další ... nelíbí se mi, že je na všech věnováních stejné jméno a číslo dekretu ...

Přiznám se, že za těch 6000 Kč mi to zní lákavě ... ale ten quartz mě vážně odrazuje.

 

 

http://aukro.cz/item...spartak_43.html

 

Jeden zaměstnanec z fabriky má registraci na Aukru a rozprodává to i kolegům. Nic vypečeného v tom nevidím. V popisu akce se píše: Jedná se o kus mého kolegy, fotografie číslo 4 je použita z mého kusu, jméno na víčku se liší.6000 je startovací cena, zatím všechny se prodaly minimálně za 12.000. Aukrem už proběhly troje. Jedny proběhly na Sbazaru, myslím že za 3600. Pár kousků se určitě ještě objeví.

 

http://sperky-hodink...i-o4798807.html

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, že Elton vyrobil nejúspěšnější porevoluční model. Prodává se jich čím dál víc a ceny neklesají. Na ty černé jsem zvědavý.

 

 

Jo, úspěšnost na druhotným trhu mají opravdu závratnou, to volá po uvedení modelu do běžného prodeje - kdyby to prim nafrkal za 9.995,- bez loga, beze jména na dýnku, nemají už to v e-shopu?? Možná je to ta trefa , kterou každý tak potřebuje !! Aby jich prodali tisíce, to bych jim fakt přál.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, úspěšnost na druhotným trhu mají opravdu závratnou, to volá po uvedení modelu do běžného prodeje - kdyby to prim nafrkal za 9.995,- bez loga, beze jména na dýnku, nemají už to v e-shopu?? Možná je to ta trefa , kterou každý tak potřebuje !! Aby jich prodali tisíce, to bych jim fakt přál.

 

Aby se toho nechytli číňani, ti by to okopírovali i s tím jménem na dýnku. .

Třeba je to TA cesta - dělat staré modely v quartzu. Orlíky za desítku bych si vzal taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt možný, prostě nadrat do humbert quartz a mazat to po pár litrech by zabrat mohlo, fakt, že jo. Pak traktorky .... Jen abychom tu brzo neměli nějakou autentickou kreaci od původního prodejce originálních náhradních dílů :D Jak je vůbec možný, že to MPM ještě nedělá ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při 9 litrech je snadno k mání originál. Já vím, že ne tak hezký, ale ORIGINÁL!

 

 

mankote :D :D už rozumím tvé cenotvorbě :D :D To bych rád viděl nějakou hodinářskou firmu, co si u tebe s dnešní produkcí škrtne. Vem si, za kolik koupíš GUBky ORIGINÁL, a co za hoďky chce ta vydřidušská familie dlouhých !! :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Daji se vubec tyto quartzovy spartaky povazovat za reprezentativni hodinky ve spolecnosti?

 

A proč ne? Znám nejednoho, co mechaniky nemůže, protože prostě požaduje bezúdržbovost.

Osobně v takovém případě preferuji buď high-end, nebo alespoň řešení bez sekundové ručky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč ne? Znám nejednoho, co mechaniky nemůže, protože prostě požaduje bezúdržbovost.

Osobně v takovém případě preferuji buď high-end, nebo alespoň řešení bez sekundové ručky ;)

 

Co si predstavujes pro high-endem?

 

K puvodni otazce:

Lidi si muzou na ruce nosit co chteji. Ovsem pokud se chcete citit sebevedome, tak bych si na spolecenske akce bral hodinky s pravym srdcem.

Trosku odbocim. Nedavno jsem byl v bance a pracovnik mel nejake nevkusne Q hodinky. V polovine jeho "proslovu" jsem se k jeho prekvapeni zeptal, jestli je spokojeny s jeho hodinkami ... rekl, ze jo, jsou to super hodinky. Pak jsem mu naznacil, ze se k nemu a jeho postaveni nehodi a ze by si mel koupit neco opravdoveho. Neco neokazaleho, ale s pravym srdcem (strojkem).

Mozna me mel za vola, ale proste u lidi s peknym kvadrem a uhlazenymi vlasy me quartz Gabana nesedi. Rozladuje mne to a premyslim, kdo ten clovek ve skutecnosti je. Pak mi jeho drahe kvadro klesne na hodnote (moralni). Zda se mi, ze tek klucina tu jen neco hraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem kdysi mel tendenci posuzovat lidi podle hodinek a krute jsem na to dojel, kdyz jsem sefovi podobne "chytre" radil, ze ty jeho Festiny nebo Citizen, nejsou to prave a on me suse uzemnil, ze je to darek od jeho táty, kterej umrel a ze je nikdy nesunda. Potom jsem s radami prestal a radim uz jen zde virtualne na foru Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...