Přejít na obsah

start k novemu cielu


Doporučené příspěvky

Takze dnes ma osvietilo :angel: prednedavnom zakupene moje Orisky ma nesmierne potesili.Su nadherne.NO povedal som si,ze chem zacat skumat viac co presne si kupim na buduci rok na vianoce.Ja viem,ze je cas.NO ten cas mam,nikde sa neponahlam a viem,ze chcem este nieco co by ma 2nasobne potesilo a splnilo mi moje tuzby.Je tu strasne vela znaciek co by ma potesilo.NO s vasou pomocou by som sa za ten rok chcel dopracovat k danym hodinkam.Casu je dost,cize urcite si to vychutnam s vyberom.Co sa tyka ceny tak som otvoreny.Za ten rok sa da usetrit))) menej pivka... a inych veci a bude postarane)))Ale dajme tomu do 2500eur,ale dosetrit nieje probelm

 

Rad by som uz nieco co aj ma svoju tradiciu,prestiz,kvalitu,srdce...Viem,ze to nebudu posledne moje hodinky.Ved sami si priznajme tie niesu :D Tym dnesnym dnom zacinam patrat po niecom aspon pre mna neobycajnom.Som otvoreny vsetkym napadom.

 

Popravde mam aj svoje favority,ale tie su niekde inde ako Panerai))) ale clovek nikdy nevie)) :D Co sa tyka predstavi,tak na kazdodene nosenie.Nieco co pristane aj obleku,ale aj k ryfliam.NO dajme max 45mm.remen nezalezi.A samozrejme automat.a o ostatnemu sa dostanem behom roka))))MAm rad pocit zeleza na ruke.Vtedy sa citim ako muz :D a sorry sa za chyby)) pisem z prace :D

Upraveno uživatelem jamikadze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybírat rok nové hodinky, to je težší zkouška než BOBŘÍK ODVAHY na táboře. ;) To se snad ani nedá vydržet (a že já vždycky vybírám dlouho :D )

No každopádně Ti přeju hodně energie a hlavně ať jsi na konci tý cesty spokojenej.

 

P.S. Sorry, ale tip Ti sem nedám, aby to nezapadlo. Na to mám tak 11 měsíců čas. :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved sam uvidim ako to vydrzim)))).Je to skuska.No tak stale cakam na par tipov. :D Ale sami sa priznajte.Ties urcite svoje hodinky nevyberate tyzden.Ja som v znameni VAH a to je zle.Vzdy vaham a neviem sa rozhodnut.Tak preto z Vasou pomocou sa dopatram K NIECOMU :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...