Přejít na obsah

Rozbalovačka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Budeš ty suma brát na Japan sraz, nebo si skutečně dáme malý SUMO sraz?

 

termín se blíží, tak to asi necháme na tam - už se těším na srovnání!

 

 

jinak to focení mi nějak nejde, přijde mi, že na to blbě tlačím = nepřirozené..

prostě je to na :shit:

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolim si drobne nesouhlasit... treba ta posledni - detail rucek by delala ozdobu kazdemu katalogu... :)

 

Ta je podle mého také úžasná. Už se těším na ty svoje!!! Jen fotky budou o poznání horší, protože mám jen malou tatranku panasonic a navíc neumím fotit :sad01_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož již delší dobu vlastním seiko monstra, tak mé srdce již touží po změně. Suma jsou velkým favoritem. Zajímal by mě názor někoho kdo má nebo měl oba typy hodinek, jaký je rozdíl ve vnímání velikosti. Monstra mají 42mm a vím že Suma jsou větší, někteří prodejci udávají 44mm. Ptám se z toho důvodu, že moje zápěstí má pouhých 17,5 cm. Tak mám strach, aby to na mém útlejším zápěstí nevypadalo poněkud směšně. Dále bych tě chtěl Lube poprosit, když ti jde to focení tak pěkně, jestli by jsi mohl cvaknout nějaký snímek na ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam oboje... subjektivne jsou suma vetsi, ale ne o moc... stav se na srazu "japonske sekce", tam budou asi oboje... :)

 

já taky :), a abych náhodou nebyl pozadu, momentálně jsem v očekávání i oranžových :suicide_anim:.

 

HABADEJ:

 

taky mám 17,5cm, takže si můžeš udělat představu. podle mě jsou oboje velikostí ideální.

monstra jsou menší, ale výraznější, větší suma jsou uhlazenější, takže vjemově je to zhruba nastejno.

 

post-5667-033618700 1294859820.jpg

 

post-5667-029692700 1294859836.jpg

 

post-5667-085836500 1294859845.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně!!!!

Asi před hodinou jsem byl na poště a domů přinesl balíček od China :-)

Kompletní rozbalování jsem nefotil, vypadalo to naprosto stejně, jako u luba.

Jsem z nich naprosto unešený!!!!!

 

Přikládám pár otřesných fotek naprosto dokonalých hodinek.

 

post-8871-081158000 1294994017.jpg

 

post-8871-056296600 1294994029.jpg

 

post-8871-071484200 1294994039.jpg

 

post-8871-034527800 1294994051.jpg

 

 

Jsou to vážně překrásné hodinky. Byl bych moc rád, kdyby se kibi ujal jejich nafocení - já na to prostě nemám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty fotky nejsou spatny... :)

ale jestli chces, rad to zkusim... vikend mam ted celkem volny...? :)

 

a gratuluju! :D

 

Jéé, tak to jsem rád, že se toho ujmeš. Ale viděl bych to až tak na začátek příštího měsíce - teď mám zkoušky do školy a jsem doma v Novém Městě nad Metují.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k supr hodinkám,mě se osobně víc líbí modrej nebo černej cifr,ale to je samozřejmě na gustu každého z nás. Až jim dáš safír s ar,pěknej řemen,nebo watchadoo,budou z nich bezvadný divresky.

At ti delají radost,jako mě Alpiny od tebe.:cheers:

Upraveno uživatelem Carllos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi pekneee, GRATULUJEM. Ja som si kupil Seiko 5, ale uvidim ich az o 3 tyzdne, lebo nie som doma. To budu moje prve japonce. Ja viem ze to nie je taka vysoka rada, ale velmi sa mi pacili. Vsak uvidime..prinajhorsom ich dostane otec na vianoce :smoke:.

 

já myslím, že Pětky jsou perfektní hodinky. Poměr výkon/cena je zde vážně dobrý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k supr hodinkám,mě se osobně víc líbí modrej nebo černej cifr,ale to je samozřejmě na gustu každého z nás. Až jim dáš safír s ar,pěknej řemen,nebo watchadoo,budou z nich bezvadný divresky.

At ti delají radost,jako mě Alpiny od tebe.:cheers:

 

Díky. Rozhodně jim časem safír koupím. Já chtěl vyloženě oranžové, mám tu barvu moc rád :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...