Přejít na obsah

prim XV sjezd KSČ


Doporučené příspěvky

Ono tady gentlemanství skutečně je, ale je velice, převelice křehké. Stačí, aby přišel někdo nový, komu je to fuk a kdo si ani pravidla nepřečte a křehká rovnováha gentlemanství je v tu chvíli fuč. Naštěstí jen na chvíli.

 

EDIT: možná, že kdyby moderátoři nelenili a takovéhle vlákno porušující pravidla smazali hned na začátku, bylo by to mnohem lepší.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím admina aby toto celé forum smazal bohužel jsem tady nový a nevšiml jsem se že na shánění hodinek je jiné fórum.Jestli jsem se někoho dotknul tak se moc a moc omlouvám a prosím o smazání.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím admina aby toto celé forum smazal bohužel jsem tady nový a nevšiml jsem se že na shánění hodinek je jiné fórum.Jestli jsem se někoho dotknul tak se moc a moc omlouvám a prosím o smazání.Děkuji

 

Kazdopadne gentlemani s pohnutou minulostou Ti pod hrozbou kladiv a flexky jasne ukazali smer....:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t2, to je moc hezká pohádka, co jsi napsal.....

 

 

kdo nevěří ať tam běží. Theodor Pištěk dostal kromě dolarů za práci pro emigranta Formana i Oscara. Ale možná je to jen pohádka. Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravil bych to na Mistr Pištěk a Mistr Forman. A neboj Mistr Pištěk větší část honoráře, který si bezpochyby zasloužil, odevzdal státu. Každý, kdo byl schopen dodat valuty byl vítán. Pohádkou je pro mě výsledek Amadea, není moc lidí českého původu, kteří dokázali to, co oni. Ti Oskaři se na ulici neválejí....Ale když se na to díváš takto, tak Menzel si taky nahrabal a Seifert za tu Nobelovku, fuj, hnus, všechno jsou to kolaboranti a chudinka Heyrovský, za co vlastně si ty prachy nahrabal? Nějak mi to má chorá hlava, která dle doporučení jednoho z místních gentlemanů nutně potřebuje psychologa / asi spíš psychiatra?/ za 500 Kč na 30 minut, nebere. Opravdu, asi jsme národ chudáků a ubožáků, jen teď nějak nedokážu určit, jestli na té straně zleva, nebo zprava. Ale to už znáte všichni: debi, blbec, debil, blbec, jen tam vzadu dva blbci vedle sebe.

Prosím admina, aby toto vlákno v žádném případě nerušil, protože mě to začíná velmi bavit, pro zachování formotvornosti vlákna se nebráním přesunutí do sekce ? humor, zábava a pod.:notworthy:

Upraveno uživatelem mischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je diskusní fórum a my tu právě diskutujeme. Jestli chceš nakupovat, dej si inzerát. A laskavě se vyjadřuj slušně - tohle je fórum gentlemanů a ne hulvátů. A jestli ti to tak moc vadí, tak si to svoje nákupní téma uzamkni a máš klid.

 

Souhlas!!! Tudleto fórum je fórum gentlemanů, a jestli se podle teho nehodláš chovat, tak ti rozbijeme ... hodinky... A k tomu ještě pro radost.

 

Teď vážně, fakt mě občas baví, jak si tady někteří lžou do kapsy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi gol by byl kdyby tady byl clen ktery ma:

1. Hodinky *XV*

2. Manifest k 15. sjezdu

3. Byl na sjezdu a delal si poznamky :D

 

mildafleck: Zkus napsat s. Svorcove ta je bude urcite mit mozna i s tim manifestem. :D

Upraveno uživatelem diver60
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a největší fór by byl, že by se jednalo o jednoho z přímých účastníků historické epopeje o tom, kterak se do konce sjezdu vinou častého a nadšeného tleskání přítomných straníků více než dvě třetiny hodinek rozbily.... Tedy úkol je jasný- najít takového, který tleskal málo a hodinky se mu nerozbily :clap: .

Pak bych si toho člověka najal jako brigádníka, mám na zahradě klec po chcíplém králíkovi, tam bych ho i se všemi cennými relikviemi uzavřel a on by mi povinně na dobrou noc zpíval ruskou hymnu a internacionálu a poté by mi procítěně recitoval stati se sborníku, vydaného k 15. sjezdu. Když by venku bylo tepleji, než 10 stupňů, pořádal bych samozřejmě, za mírný obolus veřejné produkce...:box:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a největší fór by byl, že by se jednalo o jednoho z přímých účastníků historické epopeje o tom, kterak se do konce sjezdu vinou častého a nadšeného tleskání přítomných straníků více než dvě třetiny hodinek rozbily.... Tedy úkol je jasný- najít takového, který tleskal málo a hodinky se mu nerozbily :clap: .

Pak bych si toho člověka najal jako brigádníka, mám na zahradě klec po chcíplém králíkovi, tam bych ho i se všemi cennými relikviemi uzavřel a on by mi povinně na dobrou noc zpíval ruskou hymnu a internacionálu a poté by mi procítěně recitoval stati se sborníku, vydaného k 15. sjezdu. Když by venku bylo tepleji, než 10 stupňů, pořádal bych samozřejmě, za mírný obolus veřejné produkce...:box:

 

 

:gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravil bych to na Mistr Pištěk a Mistr Forman. A neboj Mistr Pištěk větší část honoráře, který si bezpochyby zasloužil, odevzdal státu. Každý, kdo byl schopen dodat valuty byl vítán. Pohádkou je pro mě výsledek Amadea, není moc lidí českého původu, kteří dokázali to, co oni. Ti Oskaři se na ulici neválejí...

 

Tak na tomhle se shodneme. To uznáváme oba. Oba jsou mistři a to i v hollywoodském měřítku. Otom žádná. Můj komentář směřoval směrem, že to prostě šlo. A podobných příkladů by se našlo i víc : Gott, Svoboda,......

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja reč

Mám spoustu hodinek Prim Sport, a také nejsem zrovna nějaký sportovec ;)

Mám "Potápky" a nepotápím se.

Mám i Diplomaty, diplomat nejsem.

Mám také myslivecké, přitom na zvíře bych nevystřelil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t2, ano šlo to, ale dodnes nikdo neví, za jakou cenu. Nikdo neví, jaká byla cena za trvalou výjezdní doložku pro Gotta, Suka, Růžičkovou a další umělce. Ani dnes to nikdo z nich neprozradí. Ale stále to byly naše největší hvězdy a tam musel účel světit prostředky.

jo a biges napsal perfektně, mám, mám, mám....ale člověk vždycky přemýšlí pouze nad tím, co nemá. Já věci, po kterých jsem toužil, byly vždy žádanější, vždy jsem o nich daleko víc přemýšlel. A pak, když jsem je sehnal, tak jsem se pokochal, dal do krabice a konec. Navrhuji obrátit toto vlákno směrem k tomu, co bychom chtěli a po čem toužíme. U mě to nejsou sjezdové Primky, ty mi opravdu nechybí, ale rád bych doma přivítal Elton sporty, stříbrné diplomaty bez nápisu Incabloc a také bych nepohrdnul cal. 97 v libovolné verzi. Orlíky jsou stabilně na mém seznamu, jen ta cena je dvojnásobná. Také pár hezkých leteckých by se hodila. A pak se m honí hlavou, jestli by nebylo lepší koupit místo toho všeho jedny obyčejný tříručkový Patteky. racionálně vím, že ano, ale v praxi furt kupuju český hodinky, snad i v tom je obsažen určitý patriotismus, co vy?

Upraveno uživatelem mischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

... co vy?

Já už přecházím do tvé druhé fáze, jen musím chvíli šetřit a nekupovat blbosti.:)

..... jestli by nebylo lepší koupit místo toho všeho jedny obyčejný tříručkový Patteky.

Jen bych dodal - Nautily.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak, když jsem je sehnal, tak jsem se pokochal, dal do krabice a konec. Navrhuji obrátit toto vlákno směrem k tomu, co bychom chtěli a po čem toužíme. U mě to nejsou sjezdové Primky, ty mi opravdu nechybí, ale rád bych doma přivítal Elton sporty, stříbrné diplomaty bez nápisu Incabloc a také bych nepohrdnul cal. 97 v libovolné verzi. Orlíky jsou stabilně na mém seznamu, jen ta cena je dvojnásobná. Také pár hezkých leteckých by se hodila. A pak se m honí hlavou, jestli by nebylo lepší koupit místo toho všeho jedny obyčejný tříručkový Patteky. racionálně vím, že ano, ale v praxi furt kupuju český hodinky, snad i v tom je obsažen určitý patriotismus, co vy?

 

Zvláštní, chybí mi víceméně to samé, jen u mně by to byly Omegy bondovky s tím logem vývrtu v hlavni na ciferníku. A stejně si je jednou koupím. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t2, ano šlo to, ale dodnes nikdo neví, za jakou cenu. Nikdo neví, jaká byla cena za trvalou výjezdní doložku pro Gotta, Suka, Růžičkovou a další umělce. Ani dnes to nikdo z nich neprozradí. Ale stále to byly naše největší hvězdy a tam musel účel světit prostředky.

jo a biges napsal perfektně, mám, mám, mám....ale člověk vždycky přemýšlí pouze nad tím, co nemá. Já věci, po kterých jsem toužil, byly vždy žádanější, vždy jsem o nich daleko víc přemýšlel. A pak, když jsem je sehnal, tak jsem se pokochal, dal do krabice a konec. Navrhuji obrátit toto vlákno směrem k tomu, co bychom chtěli a po čem toužíme. U mě to nejsou sjezdové Primky, ty mi opravdu nechybí, ale rád bych doma přivítal Elton sporty, stříbrné diplomaty bez nápisu Incabloc a také bych nepohrdnul cal. 97 v libovolné verzi. Orlíky jsou stabilně na mém seznamu, jen ta cena je dvojnásobná. Také pár hezkých leteckých by se hodila. A pak se m honí hlavou, jestli by nebylo lepší koupit místo toho všeho jedny obyčejný tříručkový Patteky. racionálně vím, že ano, ale v praxi furt kupuju český hodinky, snad i v tom je obsažen určitý patriotismus, co vy?

 

 

 

Je to jak píšete, člověk po něčem touží a když toho dosáhne, pomazlí se a už touží zas po něčem jiném, myslím že to jde takhle aplikovat i na ženskýPosted Image. A s těmi primkami to mám podobně jako vy, za patriota jsem se vždycky považoval a tak utrácím za primky i když by za ty peníze byly jedny pěkný švýcary, na druhou stranu takhle mám aspoň těch kousků na mazlení víc a hlavně sbírání primek si může dovolit téměř každý, breitlingů málo kdo. Momentálně toužím po primkách leteckých...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

t2, ano šlo to, ale dodnes nikdo neví, za jakou cenu. Nikdo neví, jaká byla cena za trvalou výjezdní doložku pro Gotta, Suka, Růžičkovou a další umělce. Ani dnes to nikdo z nich neprozradí. Ale stále to byly naše největší hvězdy a tam musel účel světit prostředky.

jo a biges napsal perfektně, mám, mám, mám....ale člověk vždycky přemýšlí pouze nad tím, co nemá. Já věci, po kterých jsem toužil, byly vždy žádanější, vždy jsem o nich daleko víc přemýšlel. A pak, když jsem je sehnal, tak jsem se pokochal, dal do krabice a konec. Navrhuji obrátit toto vlákno směrem k tomu, co bychom chtěli a po čem toužíme. U mě to nejsou sjezdové Primky, ty mi opravdu nechybí, ale rád bych doma přivítal Elton sporty, stříbrné diplomaty bez nápisu Incabloc a také bych nepohrdnul cal. 97 v libovolné verzi. Orlíky jsou stabilně na mém seznamu, jen ta cena je dvojnásobná. Také pár hezkých leteckých by se hodila. A pak se m honí hlavou, jestli by nebylo lepší koupit místo toho všeho jedny obyčejný tříručkový Patteky. racionálně vím, že ano, ale v praxi furt kupuju český hodinky, snad i v tom je obsažen určitý patriotismus, co vy?

 

Ani já po těhle "sjezdovkách" netoužím, ovšem ty stříbrné diplomaty bych taky chtěl, stejně tak jako nějaké s cal. 97abych se mohl dívat i na český název dne v týdnu Posted ImageOrlíky si myslím že asi nezískám, nebo by jejich cena byla asi opravdu ukrutná Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak píšete, člověk po něčem touží a když toho dosáhne, pomazlí se a už touží zas po něčem jiném, myslím že to jde takhle aplikovat i na ženskýPosted Image. A s těmi primkami to mám podobně jako vy, za patriota jsem se vždycky považoval a tak utrácím za primky i když by za ty peníze byly jedny pěkný švýcary, na druhou stranu takhle mám aspoň těch kousků na mazlení víc a hlavně sbírání primek si může dovolit téměř každý, breitlingů málo kdo. Momentálně toužím po primkách leteckých...

 

Je to hezky napsane, mám to tak nějak podobně, jenom mi povězte, co dál, neni to škoda, aby to člověk měl doma v kufru a koukal na to jenom sám ? Tak tohle mi poslední dobou vrtá hlavou :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hezky napsane, mám to tak nějak podobně, jenom mi povězte, co dál, neni to škoda, aby to člověk měl doma v kufru a koukal na to jenom sám ? Tak tohle mi poslední dobou vrtá hlavou :huh:

 

 

 

Hodinky mají myslím tu výhodu, že když si člověk doma dupne a sebere paní v obýváku jednu dvě vitríny může si tam ty nejhezčí kousky vystavit a vlastně se s nimi nepřímo chlubit i všem návštěvám.Posted Image

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...