Přejít na obsah

Jaké máte zkušenosti s hodinkami firmy Stowa?


Snape

Doporučené příspěvky

Stále nevím, kolik to je? Dvoje, troje? Je to reprezantativní vzorek nebo jenom plácnutí do vody?

Nechci dělat flame, ale prostě moc tlačíš na pilu v propagaci Nomos. Kdyby tě Stowa nenasrala a měl jsi teď Stowy, tak vychvaluješ Stowu. Nomos mám moc rád a proto chci tu propagandu zastavit, abys mi nepřipomínal Aldu a Damasko :cheers:

 

Přesnost s časem přestává být důležitá. Jestli dělaj 2s denně nebo 5s je mi jedno. Teď k tématu: Mám Stowa Antea něco přes 3 roky, design je nadčasovej, nikdy se neokouká a neomrzí. Je v nich profláklá ETA, ale mě to nevadí. Proč taky? Za tu dobu šlapou naprosto bez problémů, před krátkým časem byly jen namazány, protože kdo maže, ten jede.

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

No moc jich není no, 3-4 kousky :)

 

Taky nechci flame, Nomos je pro mě skutečně srdeční záležitost a ano radím je pokaždé, když splňují parametry zadané žadatelem o radu. Když někdo napíše, že chce 45mm velké pilotky na kovu, tak mu Nomos fakt neporadím.

 

Ano, kdybych měl už na ruce svoje Flieger Originál (které jsem odhodlán si koupit, když to třeba za pár let půjde).

 

Prostě mám hodinky NOMOS na svém žebříčku výš než hodinky Stowa a proto doporučím spíš je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stowu nemám rád, jsem na ně naštvanej, protože mě a 2tisíce dalších lidí vyšplouchli s hodinkami Flieger Original.

 

Jak psal Hasna, kdyz selze dodavatel... Ja o ne mel taky velky zajem, kdyz jsem je poptaval (kolega v praci) na rovinu mi napsali, ze maji problem s dodavatelem a nevi kdy budou. Tusim, ze to bylo cca mesic dva potom co jsi o nich psal ty. Prijde mi to asi jako kdyz Safi zanevrel na Seiko, protoze mu v Basselu nedali rozhovor. Zkus jim odpustit, urcite je to trapi stejne mozna vic. A neni to jejich vina.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesnost s časem přestává být důležitá. Jestli dělaj 2s denně nebo 5s je mi jedno. Teď k tématu: Mám Stowa Antea něco přes 3 roky, design je nadčasovej, nikdy se neokouká a neomrzí. Je v nich profláklá ETA, ale mě to nevadí. Proč taky? Za tu dobu šlapou naprosto bez problémů, před krátkým časem byly jen namazány, protože kdo maže, ten jede.

 

 

Díky. To jsem chtěl slyšet. Konečně názor někoho, kdo skutečně má ty hodinky ošahané. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak hlavně aby ti co nejdřív dorazily. Důležité je si hodinky užít. Člověk pořád objevuje něco nového.

 

Já si třeba koupil NOMOS a netrvalo dlouho a byly venku nové Orlíky :suicide_anim: Ale co?

 

Užívej si novou zálibu, začal si dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No. Praktická ženská. A víš, co bylo nejhorší? Ona je vzápětí dala na aukro.cz. Grrr. Ale možná potřebovala prachy, tak to bych chápal. Budiž jí země lehká. :)

 

No, aspoň tě tímhle vyslala na tu správnou dráhu...B) A ty Stowy, které sis vybral, budou dobrá satisfakce :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to myšleno s nadsázkou, o tvém plácání do vody není nikde ani slovo.

Toto vlákno má být o Stowě a proto mé reakce.

 

Trošku jiné přirovnání - Zdar hoši, objednal jsem si Škodu fábii 1,2 HTP, jaké máte zkušenosti? Reakce: Fábii nebrat, Škodovky nemám rád, vem VW Polo GTI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už srovnáváte Nomos a Stowu, měl jste je někdo vedle sebe na očích ?

Zdá se mi, že Antea mají bílej cifr a Tangente stříbrnej.

Nevíte někdo jak to je?

Ale ta datumovka úplně na kraji (Nomos) mě teda bere, škoda, že to Stowy KS nemají.

 

K té velikosti - viděl jsem KS na ruce kulturisty a vypadaly eňoňuňo.

Chtěl bych oblekovky co nejmenší, nepotřebuju aby měly koule ani macho, jsou nádherný v rozměru 35.

U chronografů nebo pilotek je to jiný (holt oči slábnou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně se mi líbí tahle verze

post-59-026102700 1292578754.jpg

 

Jo, mně také. Je fakt úžasná. Ale krásné jsou všechny, těžko říct, které jsou nejhezčí. Obdivuji vyváženost tvarů a proporcionalitu všech komponentů tak, že ladí k sobě. To je něco, co umí jen málo výrobců. Všechno působí hladkým, klidným a ladným dojmem. Jsou to často téměř mikroskopické detaily, které přidávají na kráse. Možná by neuškodilo takové firmě Rolex vzít si u Stowy nebo Nomos pár lekcí z designu. :)

Upraveno uživatelem Snape
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jo, mně také. Je fakt úžasná. Ale krásné jsou všechny, těžko říct, které jsou nejhezčí. Obdivuji vyváženost tvarů a proporcionalitu všech komponentů tak, že ladí k sobě. To je něco, co umí jen málo výrobců. Všechno působí hladkým, klidným a ladným dojmem. Jsou to často téměř mikroskopické detaily, které přidávají na kráse. Možná by neuškodilo takové firmě Rolex vzít si u Stowy nebo Nomos pár lekcí z designu. :)

 

 

pridavam sa k tebe...:-) podobny nazor zastavam aj ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anteu KS nosim k obleku (kazdy pracovny den) vyse roka a vyhoda ich genialne jednoducheho designu je ze sa nezprotivy... Nomos su tiez krasne hodinky, rovnako som dlho vahal, Nomosy som si pozeral v obchodoch, ale nakoniec prevazila tradicia, nizsia cena a krajsi ,podla mna, cifernik. Komunikacia so Stowou bola fakt vynikajuca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...