Přejít na obsah

Zhodnotíte mi tyto hodinky prosím?


Doporučené příspěvky

Záleží jak to bereš, jak je budeš používat. Já osobně potřebuji mít hodinky na ruce neustále, takže co nejlehčí a prostě výdrž .... http://chronoshop.cz...6-Commander-100

 

já bych si představoval sportovně/elegantní čistější styl ciferníku a lunety..cena cca 7000 kč,automaty s kvalitnim strojkem,.ale to chci moc v téhle ceně.:worried_anim:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tyhle Hamiltony?..sháním takovýto styl akorát s cenou cca 7000 kč.

co na ně říkáte?

 

Posted Image

 

kdyby neměli tyhle tak obrovský čísla nebo je neměli vůbec byli by ideální..no mě se líbí hodinky něčím oživený,třeba jinou barvou vteřinovky..prostě žádnej chladnej, až moc elegantní styl nechci...:smile_anim:..

Upraveno uživatelem martas666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem..Tak do finále postupujou tyhle hodinky.Budu objednávat z netu..Který mam vzít?.Planuju to hodit na černý řemen s fajn prošitím.:santa:

Jsem neználek,myslíte dobrá volba pro začátek?..Uvítám i jiný návrhy.Děkuji mnohokráte.

SARB015 Alpinist

Posted Image

SARB033

Posted Image

 

Posted Image

Upraveno uživatelem martas666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už jsi ochotnej dát do toho kolem desítky, tak bych se na ty poslední vyprdnul. Sarb033 jsem měl v ruce a jsou to výborný hodinky. těm by slušel žralok s bílou nití. Alpinisty jsou taky parádní, jsou takový sportovnější a živě si je dokážu představit na černym karbonu s červenou nití.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem..Tak do finále postupujou tyhle hodinky.Budu objednávat z netu..Který mam vzít?.Planuju to hodit na černý řemen s fajn prošitím.:santa:

Jsem neználek,myslíte dobrá volba pro začátek?..Uvítám i jiný návrhy.Děkuji mnohokráte.

 

 

www.higuchi-inc.com

http://c-watch.co.jp/ww/products.html

http://www.seiyajapan.com/

 

U vsech tri jsem uz nakupoval bez vetsich problemu. Podle mych osobnich zkusenosti: V poradi od nejlevnejsiho po nejdrazsiho. Vsechny tri jsou japonske obchody, ktere zasilaji do zahranici. Vsichni tri akceptuji platby prostrednictvim paypal v USD. Higuchi nabidny cenu na emailovy dotaz, ta byva nizsi nez u dalsich dvou. Ceny by mely zahrnovat dopravne. K vysledne cene je preba pocitat s tim ze cesky celni urad vymeri clo a dph ve vysi 20%.

 

Pokud jde o remen...internetovych obchodu je hromada, preba i v UK nebo v DE. Nebo cihej na nabidku zde v sekci Prodam, prodavaji tu kolegove i remeny nenosene.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by sem z tech 3 teda taky volil ALPINIST. Mam verzi se zelenym ciselnikem, jinak pouzdro a naramek je stejne, takze muzu potrvrdit, ze kvalita zpracovani je spickova, presnost je spickova. Ty cerne budou pouzitelne jak na volny cas, tak k obleku. Cervena vterinovka a ten decentni kompasovy venec na obvodu je odlisuje od hromady dalsich hodinek. Navic ty ostre hodinove indexy mi pripadaji mnohem zajimavejsi nez obdelnicky u tech dalsich dvou hodinek. Kdybych si mel vybrat jedine "hodinky za desitku" tak by byly v mem vyberu hodne vysoko.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...