Přejít na obsah

Zhodnotíte mi tyto hodinky prosím?


Doporučené příspěvky

Moc děkuji za odpovědi a rady...dík a přeju všem pěkný Vánoce:rolleyes::smile_anim:

Jinak řemen bych chtěl nějakej prošitej od firmy MEYHOFER..

 

Meyhofera mám jednoho žraloka a při prvním zapnutí lehce popraskal. Tak jsem ho musel reklamovat. Třeba to byl jeden vadnej kus, třeba to zmrzlo po cestě nevim. Každopádně holky mi velice ochotně vrátily asi polovičku.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by sem z tech 3 teda taky volil ALPINIST. Mam verzi se zelenym ciselnikem, jinak pouzdro a naramek je stejne, takze muzu potrvrdit, ze kvalita zpracovani je spickova, presnost je spickova. Ty cerne budou pouzitelne jak na volny cas, tak k obleku. Cervena vterinovka a ten decentni kompasovy venec na obvodu je odlisuje od hromady dalsich hodinek. Navic ty ostre hodinove indexy mi pripadaji mnohem zajimavejsi nez obdelnicky u tech dalsich dvou hodinek. Kdybych si mel vybrat jedine "hodinky za desitku" tak by byly v mem vyberu hodne vysoko.

 

Nějaký nad Alpinistama by za desítku byli?:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meyhofera mám jednoho žraloka a při prvním zapnutí lehce popraskal. Tak jsem ho musel reklamovat. Třeba to byl jeden vadnej kus, třeba to zmrzlo po cestě nevim. Každopádně holky mi velice ochotně vrátili asi polovičku.

 

Já měl taky meyhofera a musím říct, že v pohodě. Parádní měkký řemen. Ale nebyl to žralok. Je možné, že žraloky mají méně kvalitní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpinisty jsou super, jen pozor jsou jen 38 mm velké. A všiml jsi si, že cena je bezmála 2x vyšší než jsi dával limit??

 

EDIT:

 

Di-modell seženeš zde.

Já mám hodinky odsud , také přišly bez cla a DPH, ale to byla spíše náhoda a nespoléhal bych se na to. Na tom odkazu máš ty své alpinisty, ale jsou dražší než jinde.

Upraveno uživatelem JiříR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký nad Alpinistama by za desítku byli?:rolleyes:

 

Vazne sem nad tim uvazoval. Kdybych mel vybirat jen jedny hodinky tak bych urcite chtel:

1)cerny cifr

2)vodotesnost 100m a vic

3)decentni vzhled (oblek, jeany i sortky)

4)rozumny prumer 39-42mm (tady zalezi dost na velikosti zapesti i vzhledu hodinek samotnych-casto takzvane klamou telem a vypadaji vetsi/mensi. Konkretne Alpinisty vypadaji vetsi nez nez 39mm)

5)moznost nosit na tahu

 

 

Pokud by to mohlo mit quartz tak by byl vyber asi vetsi. Kolem 10tis se da na internetu koupit certina, festina, tissot. Tady se daji univerzalni kousky najit. Napr. Tissot PRC 200

Posted Image

 

Problem je jsou hodne proflakle, ale predevsim se hodne (a dobre) fejkuji a kdyz si je koupis pres internet tak nikdy nebudes mit jistotu originalu.

 

Pokud by maji byt hodinky automaticke tak asi vazne jedine japonsko tzn. Seiko nebo Citizen. Ze soucasne produkce mi me berou predevsim ty Alpinisty. Plus japonci delaji i kupu krasnych univerzalnich hodinek v quartzu.

 

Po Alpinistech uz mi absolutne univerzalni pripadaji pouze:

Fortis Pilot Professional (nove cca 15-16tis Kc - takze to uz sme zas o kus jinde)

Posted Image

 

...tim bych se oklikou vratil k puvodni myslence...ber Alpinisty :)

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alpinisty jsou super, jen pozor jsou jen 38 mm velké. A všiml jsi si, že cena je bezmála 2x vyšší než jsi dával limit??

 

EDIT:

 

Di-modell seženeš zde.

Já mám hodinky odsud , také přišly bez cla a DPH, ale to byla spíše náhoda a nespoléhal bych se na to. Na tom odkazu máš ty své alpinisty, ale jsou dražší než jinde.

 

 

No mam průměr zápěstí 17,2 a docela malou ruku...tak to by se mohli hodit.:rolleyes::guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazne sem nad tim uvazoval. Kdybych mel vybirat jen jedny hodinky tak bych urcite chtel:

1)cerny cifr

2)vodotesnost 100m a vic

3)decentni vzhled (oblek, jeany i sortky)

4)rozumny prumer 39-42mm (tady zalezi dost na velikosti zapesti i vzhledu hodinek samotnych-casto takzvane klamou telem a vypadaji vetsi/mensi. Konkretne Alpinisty vypadaji vetsi nez nez 39mm)

5)moznost nosit na tahu

 

 

Pokud by to mohlo mit quartz tak by byl vyber asi vetsi. Kolem 10tis se da na internetu koupit certina, festina, tissot. Tady se daji univerzalni kousky najit. Napr. Tissot PRC 200

Posted Image

 

Problem je jsou hodne proflakle, ale predevsim se hodne (a dobre) fejkuji a kdyz si je koupis pres internet tak nikdy nebudes mit jistotu originalu.

 

Pokud by maji byt hodinky automaticke tak asi vazne jedine japonsko tzn. Seiko nebo Citizen. Ze soucasne produkce mi me berou predevsim ty Alpinisty. Plus japonci delaji i kupu krasnych univerzalnich hodinek v quartzu.

 

Po Alpinistech uz mi absolutne univerzalni pripadaji pouze:

Fortis Pilot Professional (nove cca 15-16tis Kc - takze to uz sme zas o kus jinde)

Posted Image

 

...tim bych se oklikou vratil k puvodni myslence...ber Alpinisty :)

 

Dík že ses rozepsal...No já uvažuji právě taky o víc sportovnějších,oblek nenosím.

Mě se z Fortis líbí tyhle ach jo ale ta cena to už se nevejdu.

 

Posted Image

 

nebo tyhle ,ale moc nemusim ty čísla na lunetě..-(

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti libi Fortis...coz jsou v podstate tzv. pilotky...ty dela hodne znacek napr. zde:

http://www.chronosho...alog.php?pmi=81

 

Je ale fakt, ze k sortkam to moc nepasuje, na kovovem tahu se to nosit neda, a s vodotesnosti je to taky slabe...holt kdyz 2 delaji totez, neni to totez :)

P.S:uznavam ze srovnavat Fortis s Archimede neni uplne ferove k Archimede...jde mi spis o podobny vzhled.

 

Jinak pokud se budem jeste drzet Fortisu...co treba inzerat zde?

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/33133-fortis-flieger-gmt/

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti libi Fortis...coz jsou v podstate tzv. pilotky...ty dela hodne znacek napr. zde:

http://www.chronosho...alog.php?pmi=81

 

Je ale fakt, ze k sortkam to moc nepasuje, na kovovem tahu se to nosit neda, a s vodotesnosti je to taky slabe...holt kdyz 2 delaji totez, neni to totez :)

P.S:uznavam ze srovnavat Fortis s Archimede neni uplne ferove k Archimede...jde mi spis o podobny vzhled.

 

Jinak pokud se budem jeste drzet Fortisu...co treba inzerat zde?

http://forum.chronom...is-flieger-gmt/

 

Archimede neeeee ty jsou už takové elegantnější se mi zdá. no pilotky. mam malou ruku a zápěstí cca 17...mam raději sportovnější styl.:santa:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titan není úplně o módě, ale taky o tom, že někdo prostě železo na ruce nesnese. Další alternativa je třeba zlato, ale to jsme cenově někde jinde.

 

Přeji všem Šťastné a veselé! ;-)

 

Ja koupil letos titanove samuraje a jsou paradni, nedam na ne dopustit a nosi se skvele, jsou ale uz vyprodane.

 

Obrazek zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

z tech co jsi dal ber Alpinisty - jsou to skvele hodinky

 

P.S. titan neni prece o mode ale o lehkosti antialergenu a tak, i kdyz ja osobne bych to na ruku nedal - proste se mi nelibi ta vyblita seda bava. Radsi mam na ruce poradny kus chladne oceli v kombinaci brouseni a lesteni - to pak dela zajmavy opticky efekty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...