Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Letí orel, pohoda, klídek a najednou stáhne křídla a stříhne to kolmo po hlavě dolů...Letí, letí a 15cm nad zemí to vybere...
Vidí to vrabčák a říká: Orle, orle, to bylo super, jak to děláš? Nauč mě to!!!
Orel říká: Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to kolmo dolů a těsně nad zemí to vybereš...
Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v piči!
Tak letí spolu, najednou stáhnou křídla a valí to kolmo dolů k zemi a těsně nad zemí to vyberou...
Vidí to medvěd a říká: Týýý jo, to je hustý! Jak to děláte?
To chci taky umět.
A vrabčák mu říká: Prostě letíš, pak stáhneš křídla, valíš to a těsně nad zemí to vybereš...
Ale hlavně: musíš to mít tak trochu v piči!
Tak medvěd vyleze na útes, rozeběhne se, skočí a valí to kolmo dolů s orlem a vrabčákem.
A jak tak letí, říká vrabčák medvědovi:
Hele, medvěde, máš ty vůbec nějaký křídla?
Medvěd odpoví: Ne, nemám.
A vrabčák: No ty vole! Ty to máš dobře v píči!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný "Preclík". V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: "Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?"
"Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl."
"A jak jsi se z toho dostal?"
"Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul"
"To je neuvěřitelné..."
"Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba to ještě neznáte, když se blíží ty Vánoce, tak přidávám trochu infantilního tréningu na zapojení osvětlení na stromku.

 

http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/

Hry nejsou zrovna mým koníčkem, takže jsem to neznal. Ale okamžitě mě to zaujalo. A dokonce i moji drahou polovičku, jejímž koníčkem nejsou ani počítače obecně. Koukala mi přes rameno, radila - dlouhou chvíli jsme se od toho nemohli odtrhnout :-)))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný "Preclík". V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: "Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?"

"Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl."

"A jak jsi se z toho dostal?"

"Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul"

"To je neuvěřitelné..."

"Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí."

Díky - neskutečný :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojí chlap před samoobsluhou a kouká na psa. Po čase vyleze jeho panička a chlap jí řiká: ?Teda pani, vy máte ale ošklivého psa.?

?Chlape, jste blbej? Vždyť mu celou dobu koukáte na zadek.?

?Hmm, tak to asi neni moc rád, když jsem mu před chvilkou vnutil rohlík.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden den byla moje matka venku a měl mě na starosti otec. Bylo mi přibližně 2 a půl roku. Někdo mi daroval malou soupravu na čaj a byla to moje oblíbená hračka. Otec seděl v obýváku a díval se na večerní zprávy. Já mu přinesla malý šáleček "čaje", ve kterém byla jen voda. Po několika šálečcích čaje a pochvalách, jak vynikající a chutný čaj je, se moje máma vrátila domů. Otec ji volal, ať se jde podívat jak mu přinesu šálek čaje, protože to přeci byla roztomilá scéna. Máma čekala až přijdu se šálkem čaje k otci. Dívala se na otce, jak pije a potom, tak jak to jen ona umí, řekla: "Napadlo tě někdy, že jediné místo, kde může vzít vodu je záchod !!

Dost DOBRÝ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojí chlap před samoobsluhou a kouká na psa. Po čase vyleze jeho panička a chlap jí řiká: ?Teda pani, vy máte ale ošklivého psa.?

?Chlape, jste blbej? Vždyť mu celou dobu koukáte na zadek.?

?Hmm, tak to asi neni moc rád, když jsem mu před chvilkou vnutil rohlík.?

 

To je vtip z filmu "Utopenec na útěku" :-)

 

"

Ryan Harrison: Your dog sure has a surprised look on his face.

Lauren: That's because you're looking at his butt.

Ryan Harrison: Uh, then he's certainly not going to enjoy that treat I just fed to him."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je finále olympijských her v řecko-římském zápase. Dostane se do něj Američan a Rus, kterého ještě nikdo neporazil pro jeho chvat zvaný "Preclík". V den zápasu se Američanův trenér opozdí v dopravní zácpě a když přiběhne do haly, Američan už přebírá zlatou medaili. trenér začne vykřikovat: "Ty jsi to dokázal, jak jsi se vyhnul Preclíku?"

"Neblázni, nebyli jsme tam ani 5 vsteřin a už mě v něm měl."

"A jak jsi se z toho dostal?"

"Jak jsem byl tak zkroucený, tak jsem viděl nad hlavou varlata, tak jsem se natáhl a vší silou kousnul"

"To je neuvěřitelné..."

"Taky jsem nevěřil, co chlap zvládne, když se kousne do vlastních koulí."

Pecka! To mi pripomelo Zohana :-) Zohan delat preclik :lol2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...