Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

V baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku.
"Na hotel?!" vykřikne ta slečna.
Ostatní hosté zpozorněli. Mladík vysvětluje:
"Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink."
"Chcete mě pozvat na hotel?" vyřvává ta slečna.
Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá:
"Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidí v nečekaných situacích."
"Cože?!" zařve mladík na cely lokál, "pět set euro?!!!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:

už jsem to poslal marketingovému řediteli Mediatelu, docela ta jejich nová platforma šlape!! :) :)

 

To som sem už nepísal, už to asi nie je humorné, ale hľadal som kontakt na lekára preto, že zomrel ten, ktorého som mal vyhliadnutého.

 

Ani to nie je smiešne, naozaj mi pije reklama na internete krv. Hľadal som hrniec na varenie ryže, odvtedy mi vyskakovali reklamy na hrnce na varenie ryže. Hľadal som letenku, odvtedy mi vyskakujú pol roka staré akciové ponuky na letenky s Quatarčanmi. Čistý koko.izmus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som sem už nepísal, už to asi nie je humorné, ale hľadal som kontakt na lekára preto, že zomrel ten, ktorého som mal vyhliadnutého.

 

Ani to nie je smiešne, naozaj mi pije reklama na internete krv. Hľadal som hrniec na varenie ryže, odvtedy mi vyskakovali reklamy na hrnce na varenie ryže. Hľadal som letenku, odvtedy mi vyskakujú pol roka staré akciové ponuky na letenky s Quatarčanmi. Čistý koko.izmus.

Já to beru jako vývoj-naopak se mi líbí, když někdy dva týdny nevyčistím cookies z komplu a mám tam v reklamě věci, co jsem hledal :D (tipy na letenky a hotely..) no a pak to nechám všechno smazat a jedu "načisto" a reklamy nejsou..

 

Dobré možná bude na partnerčině PCčku pohledat párkrát windery a nářadí k hodinkám, třeba před Vánocemi :D :D

 

Jinak už mám i odpověď, údajně si na Slovensku ve Zlatých stránkách prosadili kontextovku a prošlo jim to - výsledek, jako jsi postoval Ty jim možná kapku shodí hřebínek :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Náhodou taková dobrá reklama seřazená do správného bloku osvěží celý večer..... třeba naše vaše televize NOVA dokáže  kombinovat famózní vložky, co tě ochrání před protečením, pak rektální mast na hemeroidy, posléze zaručená nekonečná erekce po celou noc a nakonec nafouklé bříško fešné herečky, která ví jak na to, aby si neprdla ve studiu.... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to vidim tak, ze reklamy jsou/budou tak jako tak, je lepsi je mit zacileny, nez aby vas otravovali napriklad reklamy na praci prasky, ne?

 

edit: tomas_2002 to vidi stejne a driv nez ja!

 

Radšej budem dostávať pestrú reklamu na všetko možné, než po zvyšok života reklamu na ryžovar, keďže som ho raz hľadal. Ale každý sme iný a ospravedlňujem sa za rozbehnutie off-topicu, poprosím aj ostatných, aby už na túto tému neprispievali (aj keď je IMHO žartovnejšia, než Zemanove fotky) ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani to nie je smiešne, naozaj mi pije reklama na internete krv. Hľadal som hrniec na varenie ryže, odvtedy mi vyskakovali reklamy na hrnce na varenie ryže. Hľadal som letenku, odvtedy mi vyskakujú pol roka staré akciové ponuky na letenky s Quatarčanmi. Čistý koko.izmus.

ja hledal lesbicky roztleskavacky a haze mi to viagru a extenzi penisu. katar je jeste v pohode :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...