Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

A tak kazda armada ma svuj styl poradoveho kroku. Nekomu se muze zdat smesne postavani v budce a jeste s divnym kulichem.... Mne se spis libi, ze to prave indie a pakistan takhle secvicili dokupy.

http://www.youtube.com/watch?v=vqZ-mkdp1H0

 

hele, mně to přijde blbý všechno (hlavně ten android od 2:10)...já mám rád normální vojenský pochod

 

jako třeba Mehter

 

http://www.youtube.com/watch?v=SfbezT1TvNc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl to je nářez. tohle si musim pamatovat až se na nějaký kalbě začnem přebíjet retro klipama.

Holky maj taky slušnej model kalhot.... 

Nerozumim tomu že se to teď vrací a ty mladý to teď taky chtěj nosit. To je tak asexuální. Nejsem moc přívržencem velbloudího palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. zvoní telefon...
 
Putin: Ano?
 
Obama: Vlado, musíš s tím okamžitě přestat!
 
Putin: Proč?
 
Obama: Protože je to špatné, jak si vůbec něco takového můžeš před bohem dovolit?
 
Putin: Ale klid, víš že každý velký státník má nějakou slabůstku... a jak si to vůbec zjistil?
 
Obama: Jak? Sem kvůli tomu musel seděl dvě hodiny v pentagonu a poslouchat ty jejich analýzy situací a scénářů a pak se mě na to každý ptal při tiskovce.
 
Putin: (nervózní): Ehm... o čem že to mluvíš?
 
Obama: O té vaší bezprecedentní okupaci nezávislého státu.
 
Putin: (s úlevou v hlase): Jo tohle..
 
Obama: Sem si připadal jak blbec, netušil sem kde to vlastně je... kde to vlastně je?
 
Putin: Kde je co? Ukrajina?
 
Obama: Ale Ukrajina vím, ta je skoro v Evropě. Ale kde je ten Krym?
 
Putin: V Rusku!
 
Obama: (na pozadí šustí papír) Já tady čtu, že je to autonomní součást Ukrajiny a že si tam vpadl s armádou
 
Putin: To je jen místní domobrana, moje armáda nepřekročila hranice Sevastopolu.
 
Obama: Jakýho poolu? Vy tam hrajete kulečník?
 
Putin: Ne, pool, pol jako polis... prostě takové město kde máme vojáky a lodě
 
Obama: Počkej, vy tam už máte základnu? Tak proč je obsazujete?
 
Putin: Protože nacisté, fašisté a jiné ultrapravicové rozkladné živly v nové samozvané vládě ji chtějí zavřít.
 
Obama: Myslíš ty mírumilovné demostranty toužící po svobodě, demokracii a lidských právech?
 
Putin: Jo, to jsou oni.
 
Obama: Aha... hele ale takle to nejde. V dobách SSSR jste měli alespoň dost slušnosti abyste nám o invazi dali vědět předem... a já bych si mohl připravil argumenty proč s tím nemůžeme nic dělat.
 
Putin: Stejně s tím nemůžete nic dělat.
 
Obama: Jak nemůžu? Tohle je jasné a pregnantní porušení veškerého mezinárodního práva!
 
Putin: O to se nepřu, na to jste vy experti.
 
Obama: ale fakt, Vlado... takle to prostě nemůžeš dělat.
 
Putin: Myslíš, že sem to tam měl nejdřív vybombardovat veškerou infrastrukturu a pak jim nabídnout výhodné půjčky a nechat z nich zaplatit ruské firmy aby to opravily?
 
Obama: To taky... ale hlavně si nám o tom měl říct včas, teď vypadáme jako blbci. A co teprve evropa. Chudák Ashtonová.
 
Putin: To je zase kdo?
 
... následuje delší prodleva doprovázená šustěním papíru na obou stranách...
 
Obama: Hele, to je prý někdo jako evropská ministryně zahaničí
 
Putin (překvapeně): Evropa má vlastní ministerstvo zahraničí? A co je s ní?
 
Obama: Měla nervový kolaps. Přijela chudák do toho... (šustění papíru) Kyjeva, aby se vyfotila s novou demokratickou proevropskou vládou a najednou je obklopená fantiky a každý se jí ptál jak bude evropská unie hájit územní celistvost Ukrajiny proti ruské agresi...
 
Putin (samolibě): nijak
 
Obama: Ale to já vím taky.... ale ona to prostě nečekala a nervově se zhoutila... jsou u ní doktoři. Prý pořád kouká na svůj mobil a každého se ptá jaké číslo má Winston Churchill.
 
Putin: A to ti řekl její doktor?
 
Obama: Ne, kluci od NSA.
 
Putin: Jestli máš nějakou nahrávku tak si to pustíme v Soči na GÉ osmičce ať je tak také trošku sranda.
 
Obama: Hele, my tam asi nepojedem
 
Putin: Proč?
 
Obama: Protože jsi agresor, tyran a diktátor
 
Putin: No a co?
 
Obama: A nic... prostě musíme nějak prostestovat, chápeš, ne?
 
Putin: Ne. Ale když Vás to baví...
 
Obama: Hele, a co kdybychom na Vás uvalili nějaké sankce?
 
Putin: Hm, přijde na to jaké.
 
Obama: Mohli bychom zrušit Vaší spolupráci s NATO.
 
Putin: Myslíš jako že bych měl zavřít ten koridor do Afganistánu?
 
Obama: Tak nic no... ale mohl bych... (delší šustění papíru)... mohl bych prý neschat schválit nějaký zákon a dodávat do Evropy ten nový břidlicový plyn.
 
Putin: To by šlo... jen to prosím neschvaluj než dokončím ten plynovod do Číny.
 
Obama: Jasné... ale také prý bych Vám také mohl zmrazit nějaké majetky co máte u nás.
 
Putin: A já bych mohl přejít z dolarů na nějakou jinou měnu.
 
Obama: Teď kecáš... víš jak dlouho by trvalo než bys tohle protlačil?
 
Putin: Tři dny max... mě schválí parlament i vláda všechno.
 
Obama: Hajzle... víš jak ti někdy závidím?
 
Putin: Vím
 
Obama: Hele, ale my prostě nějaké ty sankce budeme muset přijmout... já pak řeknu někomu z hospodářského ať to s váma předtím projedná.
 
Putin: Takže jako vždy
 
Obama: Přesně. Ale co s tím Krymem? My to prostě uznat nemůžem, to po nás nemůžeš chtít
 
Putin: Tak nic neuznávej, my tam už jsme a nikam nejdeme.
 
Obama: Myslíš jako v tý Gruzii?
 
Putin: Přesně
 
Obama: To by šlo. Ale nechceš tam předtím zfalšovat nějaké referendum jako že s tím ty lidi souhlasí?
 
Putin: a pak byste to uznali?
 
Obama: Jasně, že ne... ale vypadalo by to trošku líp až jim budu vysvětlovat že s garancí územní celistvosti maj prostě smůlu... víš jak je to trapný?
 
Putin: Ne. Ale pokud ti to udělá radost tak tam nějaké referendum klidně udělám.
 
Obama: Díky Vlado. Hele pokud s tím chceš pomoct, máme tu skvělou PR firmu co se zaměřue na politiku a ti udělají super kampaň i pro naprosto ztracené případy. Volby v ČR už skončily tak snad mají čas.
 
Putin: Dík, ale myslím že to nebude potřeba, to projde tak jako tak.
 
Obama: Jako že ti to hoděj sami od sebe? Jak je k tomu chceš přemluvit?
 
Putin: Byl si někdy na Ukrajině?
 
Obama: Hm.. pravda.
 
Putin: A na tu GÉ osmičku fakt nepřijedeš?
 
Obama: Hele asi ne, uvidíme se za rok až se to uklidní.
 
Putin: Tak jestli je to všechno...
 
Obama: Jo počkej, mám tady email od Kerryho, chce výhodně půjčit Ukraijně nějakých 11 miliard dolarů na mizerný úrok... nevadí ti to?
 
Putin: Vůbec ne, alespoň zaplatí co mi dluží za plyn.
 
Obama: OK, tak ahoj za rok...

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...