Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník swanieck

http://www.aeromeister.com/#0      tady máte prosím oficiální stránka výrobce s podobným estrádním textem v holandštině(vlámštině).....Google translator pomůže a hned máte úsměv na rtu....inu ty coffe shopy v Amsterodamu, to je věc!!!!!!

Upraveno uživatelem swanieck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty učitelé v autoškole musí mít nervy jak gumicuk :) Račte si v titulích všimnout, kolikátá její jízda to je.

přem.dat a vrátit ke tříkolce a pískovišti, na víc to asi nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večerní představení vrcholí, přichází jedinečné číslo drezúry s krokodýlem.
Krotitel rozepíná kalhoty a vkládá své mužství do otevřené tlamy krokodýla.
Krotitel začne mlátit krokodýla do hlavy a za obrovského jásotu
vytahuje své přirození z tlamy a skrývá ho do bezpečí kalhot.
Když se publikum částečně utiší, ptá se:
"Troufne si někdo z přítomných to také zkusit?"
Přihlásí se jedna blondýnka:
"Já, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dežo a Araňa sú v polohe 69 . V tom najlepšom ho Araňa vypľuje z úst a hovorí: "Tak si predstav, že pri tom zemetrasení v Pakistane zahinulo 60 tisíc ľudí."

Dežo vytreštene hovorí: " Prosím ťa, čo má spoločné fajčenie môjho vtáka s nejakým zemetrasením???"

Ale nič, len ti z prdele visí kus novín, tak som si to prečítala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom, co jsme s manželkou trpěli delší dobu hlubokou
depresí, rozhodli jsme se včera oba spáchat sebevraždu.
Je to zvláštní, ale jakmile se zabila, začal jsem se cítit mnohem líp.
Tak jsem si řekl, seru na to! Zatnu zuby a nějak to vydržím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

tohle si musím někam zapsat, abych to nezapomněl. asi k seznamu na nákup, co jsem ráno vyfasoval...

 

 

Jj, ženatí muži žijí déle.

 

 

Nebo jim to aspoň tak připadá.

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drahá manželko,
píšu ti tento dopis, abych ti řekl, že tě navždy opouštím. Byl jsem ti dobrým manželem po sedm let a nic z toho nemám. Poslední dva týdny byly peklo. Tvůj šéf mi volal a říkal, že jsi dala ten den výpověď, a to bylo poslední kapka! Minulý týden jsi přišla domů, a ani si nevšimla, že mám nový sestřih, že jsem uvařil tvé oblíbené jídlo a dokonce ani toho, že jsem oblékl nové, hedvábné trenýrky. Ty jsi se jen najedla a po shlédnutí tvých oblíbených seriálů jsi šla spát! Neříkáš mi nikdy, že mě miluješ, nechceš sex ani nic, co nás spojuje jako manžela a manželku. Buď mě podvádíš, nebo mě už nemiluješ, ať je to jakkoli, opouštím tě! Tvůj ex-manžel.

P.S. Nepokoušej se mě najít, tvoje sestra a já se spolu stěhujeme do Západní Virginie. Měj skvělý život!

Drahý ex-manželi!
Nic nemohlo můj den zlepšit než tvůj dopis! Je pravda že ty a já jsme manžely už sedm let, ačkoli "dobrý muž" je přirovnání hodně vzdálené tomu, čím jsi mi skutečně byl. Sleduji tolik svoje oblíbené seriály, protože přehluší tvé neustálé fňukání a chamtivost. Bohužel to nefunguje. Já jsem si všimla tvého nového sestřihu minulý týden, ale první věc co mě napadlo, bylo: Vypadáš jako holka! Protože mě maminka vychovala tak, abych neříkala raději nic, pokud nemohu říci nic hezkého, nekomentovala jsem to. A když jsi mi uvařil moje oblíbené jídlo, musel sis mě splést s mojí sestrou, protože jsem přestala jíst vepřové před sedmi lety. K těm hedvábným trenýrkám: otočila jsem se od tebe, protože na nich byla stále cedulka s cenou $49.99 a já se modlila, aby to byla jen náhoda, že si ode mě moje sestra právě toho dne ráno půjčovala padesát dolarů. Přes to přese všechno jsem tě stále milovala a cítila, že spolu můžeme i nadále fungovat. Když jsem proto vyhrála v loterii deset milionů dolarů, dala jsem v práci výpověď a koupila nám dvě letenky na Jamajku. Ale když jsem přišla domů, byl jsi pryč. Všechno se stalo z určitého důvodu, myslím. Doufám, že budeš mít naplňující život, jaký sis vždy přál. Můj právník řekl, že tebou napsaný dopis zajistí, že ode mě neuvidíš ani vindru. Tak se měj, vlastní rukou tvoje ex-manželka, čertovsky bohatá a svobodná!

P.S. Nevím, jestli jsem ti vůbec někdy řekla, že moje sestra se narodila jako Carl?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...