Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Pane doktore, já mám problém. Já trpím předčasnou ejakulací. Jak se ženy jenom dotknu, skoro okamžitě se udělám. Manželka z toho nic nemá, jí se to nelíbí, furt mi to vyčítá a nechce se mnou spát. Co mám dělat?"
"Já vám poradím, pane. Vždycky, když se vám bude už už chtít, tak se musíte leknout a ono to přejde. Zkuste to a pak mi přijdete říct."
Pán se objevil hned druhý den:
"Pane doktore, to byla katastrofa. Hned, když jsem šel od vás, koupil jsem si v obchodě startovací pistoli. Přišel jsem domů, manželka byla svlečená v posteli, tak jsem na ni hned hupsnul. Pistoli jsem si nenápadně schoval pod polštář. Zkusili jsme pozici 69. Jak mi ho manželka chvilku cumlala, cítil jsem, že už déle nevydržím, tak jsem vytáhl pistoli a vystřelil. No co vám mám povídat. Manželka se tak lekla, že mi ho málem ukousla, posrala se mi na obličej a ze skříně vylezl nahatý soused s rukama nad hlavou..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

V jedné firmě zaměstnali 5 kanibalů. Při oficiálním přivítání jim

šéf povídá: "Můžete tu pracovat, vydělat si pěkné peníze a můžete se

stravovat v naší kantýně, ale naše zaměstnance necháte na pokoji!"

> Kanibalové souhlasili a slíbili, že nebudou nikoho obtěžovat.

 

Po čtyřech týdnech přišel za nimi šéf a povídá:

"Pracujete velmi dobře, ale chybí nám jedna uklízečka, nevíte co s ní je?"

Všichni kanibalové odpověděli shodně NE a přísahali, že s tou věcí

nemají nic společného.

 

Když šéf odešel, zeptal se vrchní kanibal: "Kdo z vás sežral tu

uklízečku?" Zezadu se nesměle ozve: "Já jsem to byl!"

A vrchní kanibal odpoví: "Ty jsi idiot. My jsme už sežrali

vedoucího oddělení, oblastního ředitele odbytu a hlavního

manažera kontrolingu, a nikdo nic nepoznal a ty, debile, sežereš

zrovna uklízečku!"

 

MORÁLNÍ PONAUČENÍ - NĚKTEŘÍ CHYBĚJÍ, NĚKTEŘÍ NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupe se do něj. V posteli najde mladý manželský pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny. Když je trestanec v koupelně, muž říká své ženě: "Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluju Tě."
Žena odpovídá: "Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, že jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelně nějakou vazelínu. Buď silný, miláčku. Taky Tě miluju."

Upraveno uživatelem Analytik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...