Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Přijde učitelka do třídy a dává dětem češtinářskou hádanku: "Děti, kdo mi řekne takové zvíře, aby když do jeho nazvu přidáme D, vznikla část lidského těla?" Děti si lámou hlavu, učitelka to již nevydrží a konstatuje: "No přeci laň, děti, když přidáte D, je z toho dlaň.". Pepíček se vzadu nakloní ke spolužákovi a šeptá: "vidíš, vole, já věděl, že to kuna nebude."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potápěč se potápí a asi za půl hodiny vyplave s vyděšeným výrazem ve tváři. Kamarád se hned ptá: "Co se ti stalo, snad jsi se nepotkal se žralokem?" Potápěč odpoví: "To ne, ale potopil jsem se asi 50 m pod hladinu a tam seděl na dně vietnamec a prodával kyslík !"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Potápěč se potápí a asi za půl hodiny vyplave s vyděšeným výrazem ve tváři. Kamarád se hned ptá: "Co se ti stalo, snad jsi se nepotkal se žralokem?" Potápěč odpoví: "To ne, ale potopil jsem se asi 50 m pod hladinu a tam seděl na dně vietnamec a prodával kyslík !"

:lol2:  a vedle něj další si připravoval stánek s marjánkou co.............. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi vedro, ja ho nejak nedokazu pobrat:(

ha...gugl pomoh...tak tohle by mne fakt nenapadlo...

 

a doplnim do skatule...

Povida ucitelka detem ve skole:
"Tak deti a dneska mi kazdy z vas rekne nejake prislovi, ktere se rymuje."
Andulka: "Brezen za kamna vlezem, duben jeste tam budem."
"Pekne, Andulko", rika uciteka, "a co ty Pepicku, znas nejake rymovane prislovi??"
"Ale joo. Unor bily, sili pole."
"No a kde mas tu rymovacku?"
"Unor bily, sili pole.......p**o vole"

Upraveno uživatelem lukis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře Novinky!

 http://www.novinky.cz/koktejl/342506-piloti-predvedli-s-obrim-boeingem-akrobacii-jako-se-stihackou.html

 Příště by mohli vystřihnout něco třeba z Call Of Duty a napsat něco o ruským útoku na USA.. :)

 EDIT: Tak já nevim jestli už nejsem úplně blbej, ale třeba tady píšou, že je to reálný. Dyk to vypadá strašně gumově, to video..

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ty předváděný figury nijak nereálný nepřijdou - má prázdný letadlo, na zkoušku natankovali taky určitě jen pár galonů, který byly potřeba, ve výsledku je éro o pěkných pár tun lehčí. Když dá plnej céres...

Nakonec co předvedl - ostrý stoupání, ostřejší zatáčku a letmý přistání. V podstatě nic, na co by byl potřeba blicí pytlík, i kdyby lidi vezl.

A ani mi to jako animace nepřijde.

Ale pořád je to velká kráva, takže lítat s tím umí, o tom žádná. Výživný jsou spíš ty komentáře - jako "já čekal aspoň looping", "kde je kopanej výkrut" a podobný hovadiny.

Upraveno uživatelem Klotzman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...