Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

jeden mistne prislusny...

 

Stary Ferenc rozdava dedictvi a nejmladsimu Dezovi venuje kudlu. Ne kukaj more, 15 centimetru kovane oceli, rukojet ze slonoviny, nha tumas dedictvi. Za tyden prijde mlady na navstevu a Ferenc povida co kudla?? Ne dyk dedo, sem ju vymenil za rolexky, kukej.. Jaaaj dylina, na co rolexky??? Dyk, to nikdo nema dedoo...Ja?? A co az te v hospode negdo nasere, co mu udelas more, ha?? Ctvrt na tri???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syn starého Roubíčka se jednoho dne rozhodne jet do Izraele, poznat tuto svatou zemi. Vrátí se celý nadšený , vypráví otci jaké to tam bylo nádherné a nakonec mu sdělí, že se ze samého nadšení  stal křesťanem. Zoufalý Roubíček se hned vydá do synagogy postěžovat si rabimu. Tak mu to převypráví a rabi povídá: "No to snad není možné, mě se stalo to samé, Kluk vyrazil do Jeruzaléma, vrátí se a taky že je z něj křesťan!" Povznese oči k nebi a stěžuje si " Ach Bože, co nám to děláš?". A v tom se ozve shůry mocný hlas :" Mně si nestěžujte, já tam svýho jedinýho syna poslal před 2000 lety a víte jak to dopadlo."

Upraveno uživatelem gonga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DÍKY MOC za tato videa.

Od rána řeším problém s počítačem, a jsem nerudný jak ukrajinský důchodce, ale tohle mi fakt moc zvedlo náladu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kamennem obchode v Gouves na Krete original ROLEX za 22,50 ?. Fotku mohu dodat po navratu, mobil to nedal a z fotaku ji nemam cim stahnout.

Věřím.

Cca před měsícem jsem si vyjel z Řecka na výlet do Marmarisu v Turecku, a potkal jsem obchod s hodinkami a obrovským nápisem ORiGINAL FAKE.

Jen při pohledu prodejců na připravený telefon k focení jsem se stáhnul.

Foto nemám. ;-)

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovado :-)

http://www.novinky.cz/koktejl/344125-fotil-se-s-pistoli-prilozenou-k-hlave-zbran-vystrelila.html

 

 

jo a kdyz uz sme u tech selfies.......

http://www.vice.com/read/mexicos-drug-cartels-are-using-the-internet-to-get-up-to-mischief

 

kluk mi pripomina Kutchera

Upraveno uživatelem the MJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...