Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

To je teda srandy kopec...k popukání....bych ti přál takovýho souseda vtipálka

 

soused nad námi má kolii..když s ní jede ve výtahu /a protože je doma..tak s ní chodí tak min. 5 x denně/, tak se v tom výtahu nedá jet aniž by se člověk nepozvracel..jak ten pes smrdi....a to mají prosím malé dítě......chodim pesky..bydlim v druhym patre...ale neštěká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, není pes jako pes. Jsou takový, že člověk o nich ani neví a pak pes-magor, co štěká nonstop na všechno.

Myslím, že ve smečce mají tendenci chovat se jinak, hlavně když páníček není doma. Ryl jsem spíš do některých chovatelů psů , koní a dětí, kteří (ač jinak normální příjemní lidé) se stávají naprostými asociály bez špetky empatie, jakmile dojde na jejich svěřence :-)

 

Jinak proti psům nic nemám, třeba tenhle se mi líbí :-D

 

post-30813-0-18610100-1418730493.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zájemce ze zahraničí za xy tis..ale nechce se mi moc posílat do zahraničí, uvítal bych raději prodej zde.

 

Miestna inzercia ;)

To je to samé, jako: "poslední up, platí jen do konce týdne!" ...a pak ještě 80x ...

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ve smečce mají tendenci chovat se jinak, hlavně když páníček není doma. Ryl jsem spíš do některých chovatelů psů , koní a dětí, kteří (ač jinak normální příjemní lidé) se stávají naprostými asociály bez špetky empatie, jakmile dojde na jejich svěřence :-)

 

Jinak proti psům nic nemám, třeba tenhle se mi líbí :-D

 

attachicon.gifDog-Spa-Course-2-o~01~01.jpg

Třeba takhle? :-)

BdEvR6CCYAAZBBo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...