Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Jednou se ta jablečná kaše přejí, skoro mi to připadá jako cigarety (taky čím dál tím větší nesmysl a uživatelé se rekrutují primárně z řad závisláků a "cool wannabe") :lol2:

Edit: jo a kouřím a iP5s považuji za velmi dobrý mobil :D

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

prjde mi to uplne stejne trapny jako porovanni iPhone 2 a cihla... apple nemuze za to, ze ta motorala je holt s*acka a je stale levnejsi ji davat zadarmo nez ji ekologicky likvidovat :)

 

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred nedávnom sa mi prihodilo: Môj známy má psa /stredoázijca cca 50kg/. Mali sme pracovné stretnutie, tak som ho čakal pred jeho firmou. Keď prišiel, tak držal za krk stredoázijca a telefonoval synovi:

" Jožo, ušiel nám pes ale chvalabohu som ho chytil pred firmou. Dám ho zatiaľ do kancla. Príď ho zobrať."

Za chvíľu telefón:

" Oco, neviem čo máš za psa ale ten náš je zavretý doma vo voliére................."

Skoro sme sa pos.ali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred nedávnom sa mi prihodilo: Môj známy má psa /stredoázijca cca 50kg/. Mali sme pracovné stretnutie, tak som ho čakal pred jeho firmou. Keď prišiel, tak držal za krk stredoázijca a telefonoval synovi:

" Jožo, ušiel nám pes ale chvalabohu som ho chytil pred firmou. Dám ho zatiaľ do kancla. Príď ho zobrať."

Za chvíľu telefón:

" Oco, neviem čo máš za psa ale ten náš je zavretý doma vo voliére................."

Skoro sme sa pos.ali.

Naprosto zbytečně. Náš středoasiat (75kg) má fotku, jak je na policejní stanici,čučí z okna a se všema je kámoš. I do odchytového Opela Corsa se vlezl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...