Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Somálský emigrant přijede do Teplic. Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu: 

"Díky, pane Čechu, že mě necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!" 

Muž ale odpoví: 

"Ne, mýlíte se, já jsem Rom. 

"Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího:"Děkuji za vaši krásnou českou zemi!" 

Ale kolemjdoucí odpoví:"Já ne Čech. Já Vietnamec. 

"Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne: 

"Díky za báječné Čechy!" Kolemjdoucí řekne: 

"Nejsem Čech, jsem Arab! 

"Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá:"Jste Češka? 

"Žena odpoví: "Ne, jsem z Ukrajiny. 

"Somálec je zmatený a ptá se:"A kde jsou proboha všichni Češi? 

"Ukrajinka se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví: 

 

"Asi v práci!"

No ja teda nevim. Vietnamci makaji od rana do soumraku. Arabove jsou v tech svych gyrosarnach taky celkem zaprazeni. Ukrajinci jsou stastni, ze tu muzou byt a tvrde makaji. Tenhle vtip mi teda zas tak vtipny neprijde. Jedine, co je na tom pravdepodobne pravdive, jsou ti cikani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja teda nevim. Vietnamci makaji od rana do soumraku. Arabove jsou v tech svych gyrosarnach taky celkem zaprazeni. Ukrajinci jsou stastni, ze tu muzou byt a tvrde makaji. Tenhle vtip mi teda zas tak vtipny neprijde. Jedine, co je na tom pravdepodobne pravdive, jsou ti cikani.

A i to je dost relativní, dělají nám kanalizaci a je tam dost cikánů. To samé, když mají ve 14 padla velké podniky, tak jich na bráně chodí dost.

Upraveno uživatelem stosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A i to je dost relativní, dělají nám kanalizaci a je tam dost cikánů. To samé, když mají ve 14 padla velké podniky, tak jich na bráně chodí dost.

:lol2: tak to je vtip :lol2:  že jich tam je dost ok, ale kterej pracuje? pod bytem dělají park je to tam 50na 50 a bílý makaj a ostatní se opírají o lopaty dokud je někdo nepopožene. Tak nevím :notworthy: Dobře nejsou všichni špatní, ale většina určuje názor :photo:  Příklad je i taxislužba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: tak to je vtip :lol2:  že jich tam je dost ok, ale kterej pracuje? pod bytem dělají park je to tam 50na 50 a bílý makaj a ostatní se opírají o lopaty dokud je někdo nepopožene. Tak nevím :notworthy: Dobře nejsou všichni špatní, ale většina určuje názor :photo:  Příklad je i taxislužba.

Mi je jedno, který pracuje/nepracuje. Dělá to soukromá firma za vysoutěženou cenu. Hádám, že i ti z železáren si to pohlídají.

A ano, souhlasím, většina určuje názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás jich ve výkopech taky dost maká až se z nich kouří - a i kdyby jim nad hlavama svištěl bič, na Rolexky si s pade na hodinu nevydělají. 

Průšvih je že i kdyby všichni ti kopáči byli zlatí-svatí, tak kvůli pár flákajícím se uřvaným soukmenovcům budou stejně všichni za dobytek. 

K multikulti sluníčkářům mám blízko asi jak skinhead k dalajlámovi - ale vzpomínám si jak i mě svýho času sraly cedule "Česi nekract tady!".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu vtipu o flákání...sem byl minulý týden vyzvednout něco přes den kolegyni v Mangu, páč má pochroumanou nohu. Zrovna byly výprodeje, bylo 14,00 a v prodejně bylo celkem asi 100 lidí, z toho chlapi jsme byli jen já a sekuriťák...chvilku jsem si myslel, že jsem se ocitl ve filmu Sexmise :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

 

Zveřejňovat fotky budov, třeba z dovolené, má být trestné

Rozdíl mezi vyfocením a zveřejněním fotky na internetu se dnes téměř smývá. Chystá se však evropská úprava zákona, která zakáže jakoukoli publikaci snímků budovy bez souhlasu architekta.

 

 

:clap:  :clap:  :clap:  ještě, že tu Evropskou unii máme

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to čistě náhodou tak, že ten "nenáviděníhodný" návrh zákona (který už tu jistě všichni četli) si dovolili předložit zlí piráti, právě proto aby napříč Evropou zůstalo zachováno právo na "svobodné panorama" (tj. co je věřejně viditelné, je i svobodně fotitelné) a vyběrači výpalného minimálně u soukromých snímků utřeli hubu - což v některých zemích dodnes není úplně samozřejmé?

Není překvapující že přílepek o rozlišování komerčního a nekomerčního použití (který to celé staví na hlavu) je jako tradičně dílem lidoveckých z?rdů, ne nějaké "zlé EU"...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...