Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

IMHO stavět mimo zákon slovní projevy, gesta nebo symboly svědčí o hodně nevyspělé společnosti, když si musí takhle pomáhat. Když potkám na václaváku týpka s hákovým křížem na triku, pomyslím si, že je to debil a to je všechno. Zavírat debila do kriminálu protože je debil? Kde to skončí? Bude se za chvíli trestat za to, že je podezření, že máte v hlavě nevhodné názory? Ve Švédsku nedávno postavili mimo zákon kritiku vlády v souvislosti s její přistěhovaleckou politikou. To chceme?

Ani věcnou logiku tyhle zákazy nemají. Popírat první světovou válku si můžete jak chcete, nejvýš si ostatní poklepou na čelo. Ale popírat holocaust je trestný čin. Proč, když podstatou je v obou případech neznalost nebo obyčejná blbost?

Máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu a komouši se roztahují v parlamentu, ani název strany si nemuseli změnit, koukněte na jejich akce, kde se to hemží srpy a kladivy, hvězdami a portréty Stalina. Na druhé straně vás sbalí, když budete mít na tričku číslovku 18. Společnost je slabá, bojí se názorů, bojí se myšlenek, tak vymýšlí zákazy a tresty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si chtěl po ránu přečíst nějaký fórky, a kde nic, tu nic......asi půjdu do vlákna "co mě dnes naštvalo", tam se vždycky něco najde... :eek:

 

 

 

 

 

 

 

4 martar: dosaď za čísla písmena podle pořadí v abecedě, a vyjdou Ti z toho iniciály jednoho malíře pokojů.....

Upraveno uživatelem Tondaa73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Sem si chtěl po ránu přečíst nějaký fórky, a kde nic, tu nic......asi půjdu do vlákna "co mě dnes naštvalo", tam se vždycky něco najde... :eek:

ja som vcera pisal o tragedii v slovenskom sporte - 7 parasutistov zahynulo, co v tomto sporte asi to riziko je obrovske - a tiez na to nezareagoval absolutne nikto, tak to mam dat do vlakna Humor????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co znamená tričko s číslovkou 18? Fakt to nevím. Mohl bych si to vygooglovat, ale bojím se ze svého počítače, aby si pro mě nepřišli :D

první a osmé písmenko abecedy, tedy AH (Adolf Hitler) nebo 88 (Hail Hitler) neonacisti přešli na kódy, když začaly být nacistické symboly trestné...

 

Na druhou stranu nedávno jsem v Opavě na koncertě Wohnoutů na náměstí viděl borce s vytetovanou svastikou na lýtku, jak se to pak řeší? Jde sedět? A jenom jednou?

Upraveno uživatelem Rudykopalsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som vcera pisal o tragedii v slovenskom sporte - 7 parasutistov zahynulo, co v tomto sporte asi to riziko je obrovske - a tiez na to nezareagoval absolutne nikto, tak to mam dat do vlakna Humor????

Já si toho všiml, koukal jsem půl dne na Markízu a Joj, tak už jsem nechtěl reagovat tady...

A Gabo, jen jsem reagoval na to, jak se to tu pitvá, a s čím se to začíná porovnávat.....v TOMTO vlákně. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první a osmé písmenko abecedy, tedy AH (Adolf Hitler) nebo 88 (Hail Hitler) neonacisti přešli na kódy, když začaly být nacistické symboly trestné...

 

Na druhou stranu nedávno jsem v Opavě na koncertě Wohnoutů na náměstí viděl borce s vytetovanou svastikou na lýtku, jak se to pak řeší? Jde sedět? A jenom jednou?

muj dum ma cislo popisny 88 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

první a osmé písmenko abecedy, tedy AH (Adolf Hitler) nebo 88 (Hail Hitler) neonacisti přešli na kódy, když začaly být nacistické symboly trestné...

 

Na druhou stranu nedávno jsem v Opavě na koncertě Wohnoutů na náměstí viděl borce s vytetovanou svastikou na lýtku, jak se to pak řeší? Jde sedět? A jenom jednou?

Za vytetovanou svastiku te tezko zavrou,to neni propagace jako takova.Ve svy podstate je to jeden z mnoha starogermanskych runovych symbolu.To,ze ho nekdo nekdy zneuzil,je vec druha. Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Na druhou stranu nedávno jsem v Opavě na koncertě Wohnoutů na náměstí viděl borce s vytetovanou svastikou na lýtku, jak se to pak řeší? Jde sedět? A jenom jednou?

 

Ne každá svastika musí být hned projevem nacismu. Třeba byl dotyčný hinduista nebo budhista  ;)

Tohle jsem viděl letos v Indii ve Varanásí a bylo to tam na každém kroku 

post-20760-0-73922800-1440145582_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za vytetovanou svastiku te tezko zavrou,to neni propagace jako takova.Ve svy podstate je to jeden z mnoha starogermanskych runovych symbolu.To,ze ho nekdo nekdy zneuzil,je vec druha.

No, s těma runama bych asi nesouhlasil... https://cs.wikipedia.org/wiki/Svastika :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za vytetovanou svastiku te tezko zavrou,to neni propagace jako takova.Ve svy podstate je to jeden z mnoha starogermanskych runovych symbolu.To,ze ho nekdo nekdy zneuzil,je vec druha.

Za vytetovanou svastiku te tezko zavrou,to neni propagace jako takova.Ve svy podstate je to jeden z mnoha starogermanskych runovych symbolu.To,ze ho nekdo nekdy zneuzil,je vec druha.

Jestli se nemýlím, tak je to znak z Fénickeho obchodního písma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s těma runama bych asi nesouhlasil... https://cs.wikipedia.org/wiki/Svastika :cheers:

Mas pravdu,svastika jako takova ne,myslel jsem to spis v ruznych ornamentalnich modifikacich,nicmene run jako takovych,ktery nackove pouzivali,je samozrejme vicero.Namatkou treba Sieg rune(SS)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...