Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Má to 3:04 :)

Je to jako v tom vtipu, že ženatí chlapi žijou dýl. Není to tak - jen se jim to zdá delší...

 

Fakt? Vidíš, tak jsem to stopnul těsně před koncem a měl jsem z toho takové mžitky před očima, že jsem tam viděl něco jiného :D

 

Ne, ten můj přehrávač, obsažený v Bilovém bubákovi to občas dělá, že špatně zobrazuje délku. Vědět, že mi chybí už jen pár vteřin, tak bych to už dal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, a zrovna v těch posledních vteřinách to všecko zaklapne do sebe a dostane smysl....jóó, promarnils šanci... :whistling: :D

 

Ty jo, že by... NE!!! Podruhé to pouštět nebudu. Ale jako trest ve výchovném ústavu by to nebylo špatné...  :hannibal:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filip.J: Ten je dobrej, tenhle styl mám hodně rád... :)

 

Two fish swim into a concrete wall. One turns to the other and says: "Dam"

Tak to jsem rád  :) Tady jeden krutě aktuální:

 

To be fair to Bryce Williams, it was the cameraman who started shooting first.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Navíc ti lahváč z garáže přinese do 10 sekund :D Podle mě není tak marná :D Jo a taky nemusíš kupovat druhý auto, páč si do práce doběhne sama :-) Krása není všechno, hlavně když převažují výhody :-)

To uz je skoro jako kamaradovo: hezke holky picha kazdy, ale zrudicky, ty jsou pro fajnsmekry :) ( udajne predvedou zivotni vykon ) jsou teorie, ktere vyzkouset nepotrebuju :) Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...