Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

No tvl, Daněk Krátil hlavně nemusel sponzorovat ze svých daní tady tu slátaninu. Jen mě napadá, "komu tím prospějete, co" - podnikatele to nasere a v očích 80% populace, která čte blesk a hltá TV Hovna zas jen vytváří dojem, že co podnikatel to zloděj.

Hlavně nechápu, proč by měla být jistota že každý zdaní peníze na které vystaví účtenku. Nevidím tu souvislost. Co když stejně daní paušálem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, kolik za takovej "poučnej" komiks státní správa zaplatila (předpokládám, že jako vždy někomu známýmu toho, kdo o tom rozhodoval). Možná že po zveřejnění částky by nebylo možno se Daňkovi Krátilovi ani divit, že na tohle se mu moc přispívat nechce. A o těch službách státu by se dalo už delší dobu minimálně polemizovat, ať vezmu soudnictví, vymahatelnost práva, policii, zdravotnictví, úroveň školství ... Ale to fakt nepatří do sekce "humor" a politika zde není povolena.

 

Edit: Mimochodem je docela zajímavý vidět, že z nepřiznanejch tržeb 800 tis. Kč stát nedostal svejch 410 tis. Kč. Tomu říkám míra zdanění.

Upraveno uživatelem Hodo65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, kolik za takovej "poučnej" komiks státní správa zaplatila (předpokládám, že jako vždy někomu známýmu toho, kdo o tom rozhodoval). Možná že po zveřejnění částky by nebylo možno se Daňkovi Krátilovi ani divit, že na tohle se mu moc přispívat nechce. A o těch službách státu by se dalo už delší dobu minimálně polemizovat, ať vezmu soudnictví, vymahatelnost práva, policii, zdravotnictví, úroveň školství ... Ale to fakt nepatří do sekce "humor" a politika zde není povolena.

 

Edit: Mimochodem je docela zajímavý vidět, že z nepřiznanejch tržeb 800 tis. Kč stát nedostal svejch 410 tis. Kč. Tomu říkám míra zdanění.

Nedavno jsme se o tom bavili. Fakticky v tehle zemi pracuje necele tri miliony lidi, kteri zivi ten zbytek. ( studenti, duchodci, statni zamestnanci ) Coz mi nijak zvlast nevadi, ale kdyz prijdes na libovolny urad, mas pocit, ze by se k Tobe chovali jako ke klientovy, diky kteremu tam muzou byt ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou po ulici dva policajti. Najednou jeden z nich uvidí na zemi zrcádko, zvedne ho, podívá se a říká:
"Jéé, hele moje fotka. Já jsem tady našel moji fotku, no to musí říct šéfovi!"
Dojdou na stanici, policajt to ukáže svému šéfovi a ten povídá:
"No to je moje fotka!" Vy jste našel na ulici moji fotku? To se může jednat o špionáž!" a schová si ji do kapsy u kabátu. Večer přijde z práce domů, kabát pověsí na věšák.
Dcera si však všimne, že mu něco čouhá z kapsy.
Podívá se a zařve: "Jéé mamíí otec má děvku!"
Matka se zájmem přiběhne a povídá:
"Ukaž!? Tss, taková štětka."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou po ulici dva policajti. Najednou jeden z nich uvidí na zemi zrcádko, zvedne ho, podívá se a říká:

"Jéé, hele moje fotka. Já jsem tady našel moji fotku, no to musí říct šéfovi!"

Dojdou na stanici, policajt to ukáže svému šéfovi a ten povídá:

"No to je moje fotka!" Vy jste našel na ulici moji fotku? To se může jednat o špionáž!" a schová si ji do kapsy u kabátu. Večer přijde z práce domů, kabát pověsí na věšák.

Dcera si však všimne, že mu něco čouhá z kapsy.

Podívá se a zařve: "Jéé mamíí otec má děvku!"

Matka se zájmem přiběhne a povídá:

"Ukaž!? Tss, taková štětka."

Peknej vtipek, takovy mam rad. ( zrcatko:)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...