Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

V mém rodném městě zase byla u vlakového nádraží hospoda, které se odjakživa říkalo U Blázna. I když se oficiálně jmenovala U Nádraží.

Když mi bylo sedm, měl tam strejda svatební hostinu a jeden tátův kamarád se tam nalil tak, že si pak z věšáku s hromadou bund vzal tu moji. Mě odvedl domů táta v jeho svetru a ten jeho kámoš nám tu moji bundu přišel vrátit až za dva dny. Říkal "A mně bylo divný, že je mi nějaká těsná a nejde zapnout..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám to už jen z vyprávění od rodičů. V mém rodném městě byla hospoda Na křižovatce. Obsluhovala tam kdysi nějaká kozatá hospodská. A tak se té hospodě říkalo U cecků. Škoda, že už je zbouraná. Věřím, že dneska by to byl její oficiální název.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám to už jen z vyprávění od rodičů. V mém rodném městě byla hospoda Na křižovatce. Obsluhovala tam kdysi nějaká kozatá hospodská. A tak se té hospodě říkalo U cecků. Škoda, že už je zbouraná. Věřím, že dneska by to byl její oficiální název.

V Otrokovicích je zase podnik, který se momentálně jmenuje snad Agfa bar, ale už asi 40 let se mu říká U vraha. V 70. letech tam někdo někoho zabil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

 

U nás v Bělečku je hospoda, kterou prej zdědil nějakej Cikán a hned první den, jak měl radost, se vožral, spadnul do sklepa a zabil se.

To sou kecy. .v Bělečku nejsou cikáni ani sklepy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý téma.. Osada Chlum u Zlína... Hospoda u Bezruče...

Pan hospodský měl jen jednu ruku...

Mimochodem K Vrahovi jsem na konci osumdesátek chodil na super bigbíty. To jsem zrovna pařil s holkou z Otrokovic, co dělala u Jelínka ve Vizovicích a nosila nám "odkapky" To byla doba..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Ostrave na Cholevove ulici je Club Bonver. Kdysi to byla knajpa a jakesik stredisko sluzeb ci co, potraviny a este cosik, ale uz si nevzpomenu na jmeno. Kazdopadne se tam tomu odjakziva rika "U Hitlera". Ale proc tomu tak je mi nikdo nikdy nebyl schopen rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...